Інтим сприяє покращенню сну

Adoption
Date
  • 185 Переглядів
Сон є важливою частиною нашого життя, і якщо він порушується, це може вплинути на наше фізичне і психічне здоров'я. На щастя, існує природний і приємний спосіб покращити якість сну - це секс. Існують наукові докази того, що секс може позитивно впливати на ваш сон і сприяти глибшому і спокійнішому відпочинку.

0812_pasted_image_0.png (330.76 Kb)

Вивільнення ендорфінів і серотоніну. Сексуальна активність сприяє виділенню ендорфінів, природних анальгетиків та антистресових гормонів. Також вивільнюється серотонін, який допомагає контролювати настрій і регулювати цикл сну-будність. Все це сприяє появі відчуття релаксації та задоволення після статевого акту, що полегшує засипання.

Зниження стресу. Секс може допомогти знизити рівень стресу та тривожності, що, в свою чергу, полегшує засипання і сприяє спокійному сну. Під час статевого акту в організмі виділяється окситоцин, гормон, який зменшує відчуття тривожності і підвищує відчуття спокою.

Фізична активність. Секс - це фізична активність, яка може сприяти втомленості і викликати відчуття сонливості. Після статевого акту багато людей відчувають фізичну релаксацію, що може полегшити засинання.

Регулювання гормонів. Секс впливає на рівень гормонів в організмі. Важливим фактором у покращенні сну є регулювання рівня мелатоніну, гормону, що відповідає за регуляцію сну-пробудження. Секс може допомогти зробити рівень мелатоніну більш стабільним і підвищити його продукцію вночі.

Партнерство і близькість. Інтимність і близькість з партнером можуть створити відчуття безпеки і комфорту, що сприяє засинанню. Здатність поділитися цими моментами зі своїм партнером може покращити якість вашого сну і відносин в цілому.

Звісно, важливо зазначити, що ефект сексу на якість сну може варіюватися в залежності від індивідуальних особливостей кожної людини. Для когось секс може бути дійсною "чарівною паличкою" для покращення сну, а для інших - не такою ефективною. Однак наукові докази існують, і вони підтверджують, що секс може сприяти покращенню сну у багатьох людей.

Не слід забувати, що здоровий секс - це важлива частина задоволення життя та підтримки фізичного і психічного здоров'я. Якщо у вас є проблеми зі сном або сексуальною діяльністю, розгляньте можливість консультації з лікарем або сексологом для отримання додаткової підтримки і порад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, сон, інтим, мама, тато, жінка, чоловік


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Скільки калорій витрачається під час сексу, а скільки під час тренувань?

Що ефективніше для схуднення - секс чи тренування?

Здоров'я | 08:20, 12.11.2023

Скільки калорій витрачається під час сексу, а скільки під час тренувань?

Власні проблеми сексуального здоров’я, як правило, чоловіки замовчують. Стереотипи суспільства, хибні уявлення про сексуальну функцію не додають впевн

Поширені міфи про сексуальне здоров'я чоловіків

Секс | 00:35, 17.10.2023

Власні проблеми сексуального здоров’я, як правило, чоловіки замовчують. Стереотипи суспільства, хибні уявлення про сексуальну функцію не додають впевненості. Спробуємо розвінчати найпопулярніші міфи.

Що ж сказати підлітку, щоб він використовував презерватив? І головне, як це сказати, щоб подіяло. Якщо ваша дитина – підліток, ця проблема особливо ак

Як розповісти підлітку про презервативи?

Школярі | 00:35, 15.10.2023

Що ж сказати підлітку, щоб він використовував презерватив? І головне, як це сказати, щоб подіяло. Якщо ваша дитина – підліток, ця проблема особливо актуальна для вашої родини.

І хлопчики, і дівчатка повинні мати повну інформацію про те, що відбувається під час і після статевого акту. І ця інформація потрібна не тільки дівчат

Як і що говорити про контрацепцію хлопчикам і дівчаткам?

Секс | 06:20, 11.10.2023

І хлопчики, і дівчатка повинні мати повну інформацію про те, що відбувається під час і після статевого акту. І ця інформація потрібна не тільки дівчаткам. Двоє людей займаються сексом, так що це їхня спільна турбота.

Факт 1Яйцеклітина живе тільки 4-12 годин після вивільнення з яєчника, саме в цей час вона може бути запліднена. А сперматозоїди можуть жити всередині

7 фактів про овуляцію, які вас здивують

Мама | 02:00, 10.10.2023

Факт 1Яйцеклітина живе тільки 4-12 годин після вивільнення з яєчника, саме в цей час вона може бути запліднена. А сперматозоїди можуть жити всередині жіночого організму 3-5 днів в пошуках яйцеклітини, яку можна було б запліднити.

Якісний секс позитивно впливає на емоційний стан і покращує вуглеводний обмін. Але це не привід займатися ним для здоров’я, коли немає бажання. Чи дій

Чи потрібно займатись інтимом для здоров'я?

Секс | 06:20, 06.10.2023

Якісний секс позитивно впливає на емоційний стан і покращує вуглеводний обмін. Але це не привід займатися ним для здоров’я, коли немає бажання. Чи дійсно секс такий необхідний для організму і чим можна його замінити?

Дбати про безпеку – не соромно, це – твій обов'язок, це – прояв любові до себе і поваги до партнера.

Маловідомі факти про контрацептиви, які потрібно знати кожній жінці

Здоров'я | 00:35, 02.10.2023

Дбати про безпеку – не соромно, це – твій обов'язок, це – прояв любові до себе і поваги до партнера.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: