Що таке тіклінг: найкраща прелюдія перед сексом

Adoption
Date
  • 2507 Переглядів
Тіклінг - це сексуальна насолода або оргазм від лоскоту, новий напрямок сексуального фетиша. Всі, хто любить тіклінг, діляться на тіклів (ті, кого лоскочуть) і тіклерів (ті, хто лоскоче), а також світчів (це ті, хто люблять як полоскотати, так і не проти щоб їх полоскотали).
tickling.jpg (17.92 Kb)


Підручні засоби для лоскоту: тіклери використовують не тільки пальці або нігті, але і ручки, гребінці, щіточки і багато що інше. До речі, сексшопи вже давно продають різні пір'я, хутряні хвостики, не кажучи вже про наручниках, які лоскочуть зап'ястя.

Техніка тіклінгу:

Тіклери в першу чергу віддають перевагу тортурі ступнів ніг, а потім пахвам і бокам.

Тичок - декількома пальцями відразу потрібно доторкнутися до найчутливіших точок на тілі (стегна, коліна, лікті, боки, спина або живіт). Доторкатися потрібно м'яко, щоб не заподіяти біль.

Скребок - поперемінне і легке торкання пальцями чутливих точок, в основному без перерв. Відчуття можуть посилити довгі нігті у того хто лоскоче або спеціальні пристосування (гребінці, щітки). Часто така техніка застосовується при лоскотанні шиї, пахв, плечей, тильних сторін ліктів або колін.

Візник - легкими торканнями тіла тіклер проводить по всьому тілу партнера довгими нігтями або гострими предметами. Ця доріжка йде від стоп до живота.

Перебір - тактика схожа на стусани, тільки між стусанами не потрібно робити паузи, а пальці перебираються по шкірі або різкими рухами переносяться по всьому тілу. Можна лоскотати як всього одним пальцем, а можна і всіма десятьма одночасно. Така техніка найчастіше застосовується на грудях, спині, стегнах, боках і животі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, стосунки, поради, оргазм, тіклінг


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Усі люди - різні і у кожного потреба в сексі - індивідуальна: комусь достатньо двічі на тиждень, а хтось хоче щодня і можне не обмежуватися одним разо

Інтим: скільки ним потрібно займатись, щоб бути щасливими в стосунках?

Секс | 11:20, 11.05.2024

Усі люди - різні і у кожного потреба в сексі - індивідуальна: комусь достатньо двічі на тиждень, а хтось хоче щодня і можне не обмежуватися одним разом. Варто враховувати і те, що з віком це бажання знижується. Тож нині говоримо про те, чи є норма дл

Про жіночу контрацепцію знають усі і кожна з нас обирає ту, яка найкомфортніша для використання. А ось чоловіча контрацепція залишається часто за ширм

Види контрацепції для чоловіків

Секс | 12:10, 29.04.2024

Про жіночу контрацепцію знають усі і кожна з нас обирає ту, яка найкомфортніша для використання. А ось чоловіча контрацепція залишається часто за ширмою невідомості. Варто це змінити.

Не вперше

Яка їжа негативно впливає на жіноче сексуальне бажання?

Мама | 08:30, 26.04.2024

Не вперше "Наша мама" пише про те, що наше харчування має прямий вплив на самопочуття і життя в цілому. До прикладу, одні продукти здатні покращувати здоров'я та лібідо зокрема, а інші, навпаки, можуть пригнічувати сексуальне бажання.

Задоволення від сексу, коли ваші стосунки почалися, просто ні з чим не зрівняти. Та з часом (з роками) стосунки міняються і ця іскра гасне. Не у всіх

Як бути, коли сексуальне бажання зникло?

Секс | 08:30, 25.04.2024

Задоволення від сексу, коли ваші стосунки почалися, просто ні з чим не зрівняти. Та з часом (з роками) стосунки міняються і ця іскра гасне. Не у всіх пар, звісно, та в багатьох. Як з цим бути?

Чого-чого, а проведення такої паралелі ми точно не очікували. Та виявилося, що наші погляди на віросповідання мають відбиток на секуальному житті.

Віруючі люди отримують більше задоволення від сексу - дослідження

Секс | 01:20, 25.04.2024

Чого-чого, а проведення такої паралелі ми точно не очікували. Та виявилося, що наші погляди на віросповідання мають відбиток на секуальному житті.

Результати дослідження нас, м'яко кажучи, здивували. Та виявилося, що дивитись шоу багатьом опитуваним цікавіше, ніж займатися коханням з другою полов

Вчені: Людям цікавіше дивитися телевізор, ніж займатися сексом

Секс | 00:30, 24.04.2024

Результати дослідження нас, м'яко кажучи, здивували. Та виявилося, що дивитись шоу багатьом опитуваним цікавіше, ніж займатися коханням з другою половинкою.

Раніше вважалося, що у молодих людей сексуальне бажання найбільше: гормони б'ють через край і чоловіки більше ні про що думати не можуть. Тепер виявил

У якому віці сексуальний потяг найсильніший?

Секс | 07:40, 22.04.2024

Раніше вважалося, що у молодих людей сексуальне бажання найбільше: гормони б'ють через край і чоловіки більше ні про що думати не можуть. Тепер виявилося, що це не так.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: