5 речей, які потрібно прийняти, якщо ти хочеш щасливу сім'ю

Adoption
Date
  • 79 Переглядів
Усі ми - різні, але щоб бути разом, будувати стосунки, створювати сім'ю, треба вміти йти на компроміс, розуміти свого партнера і поважати його. Читай далі про те, як створити ідеальні відносини.

9003_591920a-golyak-depositphotos.jpg (32.45 Kb)

Люди роблять багато речей по-різному
Хтось сова, а хтось жайворонок; одні їдять сніданок до того, як почистять зуби, інші пропускають цей прийом їжі взагалі; йому підходять пасивні вихідні з відеоіграми на приставці, а у тебе алергія на джойстики - і все це нормально. Ви росли в різних умовах, по-різному проводили вільний час і дивилися різне кіно. Ви просто різні люди і скільки б ти не намагалася виліпити людину, ніби вона пластилін, під себе - спробам не судилося обвінчатися успіхом. Не тому, що хтось із вас в чому-небудь поганий, анітрохи. Просто ти або приймаєш цю різницю, або шукаєш того, чиї недоліки не доводять тебе до сказу, як пуф, пересунути на 2 сантиметри вліво від звичного місця, Моніку з "Друзів".

Не про все варто говорити
Спілкуватися з партнером відкрито і відверто стоїть, але використовувати його вуха як туалетний злив для всього того лайна, яке відбувається з тобою на роботі або в пробці на дорозі, наприклад - ні.

І справа не в тому, що це дратує (хоча і в цьому теж). Найжахливіше в цьому те, що ти не намагаєшся нічого змінити і заганяєш себе в стреси, створюючи атмосферу, яка нищить настрій. Скаржитися щоб скаржитися, а не радитися, щоб вирішувати проблеми - майже те ж, що і штучно створювати проблему не тільки для себе, але і для партнера.

Людям не подобається, коли їм вказують, "що" і "як" потрібно робити
Рубрика "порада, якої не просили" - моя улюблена частина спілкування з усім моїм оточенням. Як правило, вона випливає з попереднього пункту: коли ти багато скаржишся і не хочеш шукати вирішення проблеми, людина починає підказувати тобі готові рішення. Якщо бути відвертими, люди ніколи не користуються підказками партнерів. Навіть якщо люблять тих, з ким зараз будують стосунки, то від них чекають банальної підтримки, а не стратегії/плану порятунку/чітких вказівок. Пам'ятай про це, коли насідаєш на партнера з готовим рецептом успіху для його життя і навчися підтримувати, а не лінчувати, якщо його шлях поки не привів його до успіху.

Твій партнер може реагувати на речі інакше
Якщо тебе кризова ситуація "вмикає", а його змушує носитися в паніці кілька днів (або навпаки) - це зовсім не означає, що хтось із вас слабше і м'якше. Просто кризи ви переносите інакше і це теж не повинно бути проблемою №1, скоріше навпаки - коли хоча б одна людина в парі залишається зібраною і непохитною, інша, в силу паніки, може підштовхнути до нестандартних думок про те, що відбувається.

Ніхто не читає чужі думки
Телепатія - це суперсила, заради якої герой Мела Гібсона у фільмі "Чого хочуть жінки" повинен був ризикнути життям і кинути в ванну фен (не намагайся повторити це вдома), але ніяк не таємна здатність твого партнера. Поки ти думаєш, що він вміє читати твої думки і здогадуватися, що ж тобі потрібно - нічого не спрацює як "ідеальність". До речі, прийнявши цей пункт буде набагато простіше змиритися з верхніми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, відносини, психологія, мама, тато, чоловік, жінка, сварки, розлучення, зрада


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Хороший настрій - запорука здоров'я

Мама | 14:30, 26.02.2021

Настрій може впливати на здоров'я. Таку думку висловлює доктор Ерін Мічос, глава відділення серцево-судинного здоров'я жінок в Медичній школі Джонса Хопкінса в Балтиморі.

Музика полегшує життя на самоізоляції

Мама | 14:00, 26.02.2021

Слухати музику не тільки приємно, а й корисно.

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у сло

Що заборонено робити татові і мамі у виховному процесі?

Сімейні справи | 05:00, 26.02.2021

Коли випадково дитина щось розбила, загубила чи забруднила, розгнівані батьки можуть донести до неї, що вона недостатньо хороша. Це проявляється у словах: "от бовдур", "негідник" чи в узагальненнях "вічно ти все псуєш", порівняння з "нормальними діть

Батькам потрібно дозволяти дітям робити помилки, досліджуючи навколишній світ, оскільки це зміцнює їх нейронні зв'язки, необхідні для навчання, а робо

Чому діти не повинні боятися помилятись?

Дитина | 07:00, 25.02.2021

Батькам потрібно дозволяти дітям робити помилки, досліджуючи навколишній світ, оскільки це зміцнює їх нейронні зв'язки, необхідні для навчання, а робота в умовах невизначеності допомагає формувати мозок.

"Сови" виконують роботу гірше, ніж "жайворонки"

Психологія | 16:00, 24.02.2021

"Сови" можуть в два рази частіше, ніж "жайворонки", погано працювати і бути підвищений ризик розвитку дострокового виходу на пенсію через інвалідність.

Чому взимку частіше виникають депресії?

Психологія | 11:00, 24.02.2021

Сезони впливають на наші емоції і соціальне життя. Негативні емоції можуть бути пригнічені влітку, тоді як сезонні афективні розлади досягають піку в темніші зимові місяці. Опіоїди регулюють як настрій, так і товариськість в мозку.

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розпо

Чому діти не довіряють батькам?

Сімейні справи | 07:00, 24.02.2021

Є батьки, які намагаються дбайливо вибудовувати довірливі відносини зі своїми дітьми. Інші на це можуть навіть не зважати. Про це у своєму блозі розповів Дмитро Карпачов.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: