Ідеальна мама: чому вам нею ніколи не стати

Adoption
Date
  • 301 Переглядів
І це прекрасно!

51_m6.jpg (43.35 Kb)

1. Забудьте про перфекціонізм
Неможливо встигнути все, особливо якщо у вас не лише малюк "на шиї", а й робота, друзі, чоловік, який вимагає уваги та бажання приділити час собі. Завжди доведеться вибирати, де ти потрібніша - опирайтеся на важливість моменту.

2. Не соромтеся шукати підтримку і допомогу всюди, де тільки можна
Немає нічого страшнішого, ніж "вигоріла" мама, якій все набридло.Вам потрібно, щоб поруч завжди був чоловік, який зможе вас багато в чому замінити.

3. Чим більше дітей, тим простіше
Одна дитина = мало досвіду. Чим більше дітей, тим простіше відносини. Ми не закликаємо заразже кидатися народжувати другого чи третього малюка, просто якщо у вас вже кілька дітлахів, не переймайтеся: все непотрібне відпаде саме по собі і ви зможете сконцертуватися. Не навантажуйте себе!

4. Не потрібно бути жорсткою
Головне ваше завдання - навчити дитину відповідальності, не "підкуповуючи" іграшками чи солодощами за виконане завдання. Якщо дитина не виконала обіцянку, будьте стриманою мамою: важливо проявити великодушність, сказати "Я тебе люблю, я хочу зробити тобі сюрприз. Але наступного разу я поступлю інакше. І хочу, щоб ти дорожив моїм вчинком". Показуйте на своєму прикладі - ви теж людина, робите помилки, але ви їх оцінюєте та виправляєте. І дитина зможе!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психологія, мама


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Що заводить чоловіків з півоберту?

10 речей, які чоловіки цінують у стосунках з жінками

Мама | 22:45, 19.11.2020

Що заводить чоловіків з півоберту?

Кажуть, що найбільше чоловіки закохуються у тих жінок, які дарують чоловікам крила. Як би це сентиментально не звучало, а зерно правди в цьому є. Тож

У чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

Мама | 22:50, 17.11.2020

Кажуть, що найбільше чоловіки закохуються у тих жінок, які дарують чоловікам крила. Як би це сентиментально не звучало, а зерно правди в цьому є. Тож давайте дізнаватися, у чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

Є речі, про які чоловіки не хочуть говорити, і таємниці, у яких не хочуть зізнаватися, особливо своїм коханим. Що ж це за таємниці?

8 найбільших таємниць усіх чоловіків

Психологія | 20:45, 17.11.2020

Є речі, про які чоловіки не хочуть говорити, і таємниці, у яких не хочуть зізнаватися, особливо своїм коханим. Що ж це за таємниці?

У стосунках люди разом розділяють не лише щасливі моменти, а й випробування, які приносить життя. Та які стадії здолають тільки міцні пари?

Топ-5 стадій відносин, які можуть подолати тільки міцні пари

Сімейні справи | 00:45, 17.11.2020

У стосунках люди разом розділяють не лише щасливі моменти, а й випробування, які приносить життя. Та які стадії здолають тільки міцні пари?

Материнські слова, які мотивують дитину

Психологія | 22:00, 16.11.2020

Кожна мама має говорити ці слова своєму малюку.

Відсутність сварок у стосунках дорослих - тривожний сигнал, - переконані психологи. Це не означає, що варто щоразу зчиняти скандал, як вам щось не под

Як на дитину впливають сварки її батьків?

Сімейні справи | 06:25, 16.11.2020

Відсутність сварок у стосунках дорослих - тривожний сигнал, - переконані психологи. Це не означає, що варто щоразу зчиняти скандал, як вам щось не подобається, але маленькі суперечки між подружжям - це нормально, адже всі ми живі люди. Та як ці непор

Мікробіом кишечника для лікування аутизму

Патологія | 19:45, 14.11.2020

За даними Центрів дослідження захворювань, щороку у кожної 54 дитини діагностують розлад аутистичного спектру (РАС).

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: