Скільки сну батьки втрачають в перший рік життя маляти

Adoption
Date
  • 463 Переглядів
Цікаві дослідження вчених

8756_3333.jpg (33.43 Kb)

Вчені підрахували, що батьки в перший рік життя сплять вночі всього 5,1 години. В результаті вони не досипають 2,9 години за ніч, оскільки рекомендована норма для всіх дорослих становить 8 годин сну. Відповідно на тиждень батьки втрачають більше 20 годин сну, а за перший рік - 44 дня.

Найчастіше сон порушує плач немовляти, нічне годування і особисті переживання батьків. Безсоння і нескінченна ланцюжок домашніх справ також віднімають у батьків безцінні години сну. Вчені підрахували, що батьки прокидалися в 62% випадків через нічного годування, в 58% - через дитячий плач, в 45% випадків - хвилюючись про безпеку дитини, в 34% - через безсоння, і в 27% - для того, щоб встигнути впоратися з домашніми справами.

Медики нагадують, що недолік сну приводить до дратівливості, поганого самопочуття і стає причиною багатьох недуг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: батьки, сон


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дослідження, проведені серед немовлят, показали, що з точки зору неврології немає великої різниці у здатності до емпатії між хлопчиками й дівчатками.

Дослідження: Хлопчики такі ж співчутливі, як дівчатка

Дитина | 05:00, 12.05.2021

Дослідження, проведені серед немовлят, показали, що з точки зору неврології немає великої різниці у здатності до емпатії між хлопчиками й дівчатками. Однак, на думку неврологів, у зв'язку з тим що дівчатка більш вільно висловлюють свої емоції, їхня з

Кількість випадків післяпологових депресій зросла в два рази серед матерів, що доглядали за немовлятами під час карантинних обмежень, викликаних корон

Післяпологові депресії спровокувала пандемія

Післяпологовий період | 00:40, 12.05.2021

Кількість випадків післяпологових депресій зросла в два рази серед матерів, що доглядали за немовлятами під час карантинних обмежень, викликаних коронавірусом. До такого висновку прийшли вчені Університетського коледжу Лондона.

Щаслива мама - це не завжди ідеальна мама.

Речі, які роблять усі щасливі мами

Мама | 17:00, 11.05.2021

Щаслива мама - це не завжди ідеальна мама.


Ми часто кажемо про проблеми, з якими зіштовхуються матері при вихованні дітей. Але давайте не забувати про ту найважливішу роль, яку відіграють батьк

7 аспектів впливу тата на дитину

Сімейні справи | 12:00, 11.05.2021

Ми часто кажемо про проблеми, з якими зіштовхуються матері при вихованні дітей. Але давайте не забувати про ту найважливішу роль, яку відіграють батьки в житті й вихованні дитини. Роль батька не обмежується тим, що треба заробити гроші й оплатити рах

Людина приручила собаку багато тисяч років тому, і з тих пір тварина є нашим вірним другом і супутником.

Дітям корисно проводити час з собаками

Дитина | 23:00, 07.05.2021

Людина приручила собаку багато тисяч років тому, і з тих пір тварина є нашим вірним другом і супутником.

Нове дослідження психологів показало, що дорослі у два рази більше будуть жертвувати на благодійність, якщо поруч присутні діти.

Діти впливають на мотивацію дорослих

Мама | 12:30, 07.05.2021

Нове дослідження психологів показало, що дорослі у два рази більше будуть жертвувати на благодійність, якщо поруч присутні діти.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: