Квітковий гороскоп

Adoption
Date
  • 2948 Переглядів
Яка ти квітка. Знайди себе!
ТИРЛИЧ ЖОВТИЙ. 1 січня - 10 січня
Загадковий квітка гірських лугів. Людина, народжена під цим знаком, затято домагається мети. Слід побоюватися холодної погоди.

ЧОРТОПОЛОХ. 11 січня - 20 січня
Коли він метушиться, то вигадує непосильні для себе заняття. Така поведінка дезорієнтовує навколишніх, і вони не завжди можуть розгледіти основну рису будяка - доброту.

БЕЗСМЕРТНИК. 21 січня - 31 січня
Безсмертник - це безсрібник. Скромний, але, тим не менш, пильно стежить за модою. Його елегантність часто стає об'єктом заздрості.

ОМЕЛА. 1 лютого - 10 лютого
Здатність зачарувати, навіть найнеприступнішого чоловіка - основна риса цих жінок. Чоловіки, роблять ставку на спорт, щоб користуватися популярністю у протилежної статі.

БЕЛАДОНИ. 11 лютого - 19 лютого
Жінка - скромна красуня. У неї достатньо сил і енергії, щоб дати належну відсіч. Чоловік - працює як звір, без утоми. Отже, і одержить відповідно.

МІМОЗА. 20 лютого - 28 лютого
Люди, що народилися під цим знаком, відрізняються підвищеною чутливістю. Мімоза переживає дуже боляче, якщо її роботу недооцінили. Вона звикла жертвувати собою, щоб виконати доручену їй роботу, нехтуючи відпустками і лікарняними.

МАК. 1 березня - 10 березня
Краса Мака одурманює подібно опіуму. Легко потрапити в тенета Маку, важко з них вибратися. Шлях Мака устелений тернами. Треба вірити у свої сили - тільки так Мак може досягти успіху.

ЛІЛІЯ. 11 березня - 20 березня
Непомітне зачарування. Витонченість натури. Таємниця, яку можна розгадати тільки в повний місяць. Маскарад, обман, флірт ... Незважаючи ні на що, Лілія вміє бути щасливою.

НАПЕРСТЯНКА. 21 березня - 31 березня
На відміну від квітки - непоказної і блідо-жовтої - люди, народжені під цим знаком, відрізняються рішучістю. Голова в Наперстянки працює, як ЕОМ - чітко і швидко.

МАГНОЛІЯ. 1 квітня - 10 квітня
Честолюбство, бажання завжди і скрізь бути першою - ось відмінні риси Магнолії. Проте становище її в суспільстві вельми неміцне через небажання прислухатися до порад інших.

ГОРТЕНЗІЯ. 11 квітня - 20 квітня
Вона великодушна, щедра, любить погуляти. Однак така широта душі дуже часто дратує оточуючих, які чекають від неї конкретної допомоги.

ЖОРЖИНИ. 21 квітня - 30 квітня
Розкішна Жоржина повинна завжди триматися золотої середини. Максималізм часто заважає досягти бажаного. Жоржині слід більш виважено, ніж іншим, розраховувати свої сили.

КОНВАЛІЯ. 1 травня - 10 травня
Щедре відкрите серце Конвалії є причиною того, що вона може бути зірвана нещадною рукою збирача гербарію або просто любителя тонкого аромату.

ПОРТУЛАК. 11 травня - 21 травня
Недовірливий, боязкий, завжди чекає каверзи, навіть від коханої людини. З Портулаком важко вдома і на роботі. А в любові - особливо. Портулак треба берегти.

РОМАШКА. 22 травня - 31 травня
Важко зрозуміти, хоча вона вабить до себе. Незважаючи на привабливу зовнішність, вона так і намагається збити на роботі суперника заради кар'єри або просто спортивного інтересу.

ДЗВІНОЧОК. 1 червня - 11 червня
Консерватор. Будь-яка зміна страшить, валить у розпач. Порятунок Дзвіночка - хороша сім'я, добротний будинок.

МАРГАРИТКА. 12 червня - 21 червня
Не відрізняється романтизмом і сміливістю. Тихоня, домашня, застережлива, спостережлива. У подіях бере участь найчастіше як збирач пліток.

ТЮЛЬПАН. 22 червня - 1 липня
Чоловік, безсумнівно, Дон-Жуан. Все йому дарма. Жінка енергійна. Велика зарозумілість. Багато сил треба покласти, щоб добитися у нього визнання.

КУВШИНКА. 2 липня - 12 липня
І вода, і земля, і повітря. Досить різноманітна натура, яка, як і Лотос, почуває себе своєю в декількох стихіях.

ФІАЛКА.13 липня - 23 липня
Привертає до себе загальну увагу. Вона зазвичай ховається в тіні, але завжди готова вийти на сонце і взяти те, що їй належить. А опісля - вже тримайся!

ШИПШИНА. 24 липня - 2 серпня
Колеться. Голими руками її не візьмеш. Хоча, якщо придивитися, це ранима душа, а колючки - це захист. Без неї в наш час не можна.

СОНЯШНИК.3 серпня - 12 серпня
Знайшов своє місце під сонцем. Успіхи його не засліплюють, конфлікти не зупиняють. Рухається вперед, або по колу, за сонцем.

РОЗА.13 серпня - 23 серпня
Королева квітів. Троянда викликає зрозумілу заздрість в інших. Проти Рози плетуться інтриги, її хочуть вижити з її законного місця, позбавити премії. Троянда неприступна. Складно увесь час показувати свою недосяжність.

ДЕЛЬФІНІУМ. 24 серпня - 2 вересня
Аскет. Невимогливий до себе, тільки до інших. На жаль, на людину, що народилася під цим знаком, можуть покладати багато обов'язків. Тому, він повинен вміти дати відсіч.

ГВОЗДИКА. 3 вересня - 11 вересня
Людину з таким прямим як у Гвоздики характером ще потрібно пошукати. Подібна властивість зовсім не подобається оточуючим. Але, на жаль, Гвоздика стоїть на своєму, навіть якщо сила не на її боці.

АСТРА. 12 вересня - 22 вересня
Людина-Астра, схожа на зірку в ночі, розсіює темряву своєю веселою вдачею. Але це не відчайдушна веселость, а цілком усвідомлена поведінка.

ВЕРЕСК. 23 вересня - 3 жовтня
Люди, народжені під знаком Вересу, відрізняються вишуканістю. Це незамінні фахівці-універсали. Знають ціну своїм золотим рукам.

КАМЕЛІЯ. 4 жовтня - 13 жовтня
Приємна зовнішність. Витонченість, але, незважаючи на це - мужність. У поведінці багато дитячого, артистичні дані.

БУЗОК. 14 жовтня - 23 жовтня
Символ розквіту, свіжості, молодості. Старанна і цілеспрямована, Бузок із задоволенням допомагає іншим.

ФРЕЗІЯ. 24 жовтня - 2 листопада
Безстрашність, наполегливість, упертість, що іноді шкодить. Люди, що народилися під цим знаком, викликають симпатію, завдяки якій успішно просуваються по службі.

ОРХІДЕЯ. 3 листопада - 12 листопада
Відрізняються таємничістю і загадковістю. Різні сумніви приводять до сутичок з навколишніми і тертям з начальством.

ПІОН. 13 листопада - 22 листопада
Швидкоплинний вік Піона-квітки. Але Піону-людині можна не боятися за здоров'я. Все винесе. Звичайно, при розумних перервах в роботі.

ГЛАДІОЛУС. 23 листопада - 2 грудня
Людина, народжена під цим знаком, особливими талантами не відрізняється, але дуже працьовита і виконавців. Під умілим керівництвом може досягти багато чого.

КУЛЬБАБА. 3 грудня - 12 грудня
Символ тепла. Любить свіжість, подих вітру. Не може без уваги оточуючих. Через це екстравагантність, іноді переходить усі межі смаку і суспільних норм.

ЛОТОС.13 грудня - 22 грудня
Символ чистоти. Квітка Лотоса дуже багато значить для народів Азії. Завдяки екзотичності, неординарності мислення і поведінки. Лотосу багато що сходить з рук.

ЕДЕЛЬВЕЙС.23 грудня - 31 грудня
Квітка росте високо в горах. Людина, народжена під цим знаком, володіє всіма якостями хорошого друга. Перш за все це надійність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: квіти, гороскоп, характеристика


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Є категорія жінок, які люблять безмежно, не контролюючи ступінь своєї любові, повністю розчиняються в обранцеві, забуваючи про себе, свої мрії, бажанн

Як жінки принижують себе в очах чоловіків?

Психологія | 06:40, 20.11.2020

Є категорія жінок, які люблять безмежно, не контролюючи ступінь своєї любові, повністю розчиняються в обранцеві, забуваючи про себе, свої мрії, бажання. Вони в буквальному сенсі моляться на чоловіка, підносять його до рівня Бога, ставлять на п’єдеста

Що заводить чоловіків з півоберту?

10 речей, які чоловіки цінують у стосунках з жінками

Мама | 22:45, 19.11.2020

Що заводить чоловіків з півоберту?

Кажуть, що найбільше чоловіки закохуються у тих жінок, які дарують чоловікам крила. Як би це сентиментально не звучало, а зерно правди в цьому є. Тож

У чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

Мама | 22:50, 17.11.2020

Кажуть, що найбільше чоловіки закохуються у тих жінок, які дарують чоловікам крила. Як би це сентиментально не звучало, а зерно правди в цьому є. Тож давайте дізнаватися, у чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

Є речі, про які чоловіки не хочуть говорити, і таємниці, у яких не хочуть зізнаватися, особливо своїм коханим. Що ж це за таємниці?

8 найбільших таємниць усіх чоловіків

Психологія | 20:45, 17.11.2020

Є речі, про які чоловіки не хочуть говорити, і таємниці, у яких не хочуть зізнаватися, особливо своїм коханим. Що ж це за таємниці?

У стосунках люди разом розділяють не лише щасливі моменти, а й випробування, які приносить життя. Та які стадії здолають тільки міцні пари?

Топ-5 стадій відносин, які можуть подолати тільки міцні пари

Сімейні справи | 00:45, 17.11.2020

У стосунках люди разом розділяють не лише щасливі моменти, а й випробування, які приносить життя. Та які стадії здолають тільки міцні пари?

Материнські слова, які мотивують дитину

Психологія | 22:00, 16.11.2020

Кожна мама має говорити ці слова своєму малюку.

Відсутність сварок у стосунках дорослих - тривожний сигнал, - переконані психологи. Це не означає, що варто щоразу зчиняти скандал, як вам щось не под

Як на дитину впливають сварки її батьків?

Сімейні справи | 06:25, 16.11.2020

Відсутність сварок у стосунках дорослих - тривожний сигнал, - переконані психологи. Це не означає, що варто щоразу зчиняти скандал, як вам щось не подобається, але маленькі суперечки між подружжям - це нормально, адже всі ми живі люди. Та як ці непор

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: