Депресія матері впливає на зріст дитини

Adoption
Date
  • 1472 Переглядів
child.jpg Вчені з США нещодавно з'ясували , що діти, у яких матері страждали післяпологовою депресією, у віці 4 -5 -ти років нерідко бувають порівняно низького зросту.

Вчені використовували дані глобального дослідження , в якому участь брало 14 тисяч американських дітей одного року народження та їх матері. У ході великого спостереження та експерименту була зібрана об'ємна інформація про розвиток дітей, як психічний та фізичний, визначений соціальний і економічний статус їхніх матерів.

Аналізувався і психологічний стан жінок протягом перших 9 післяпологових місяців. Для визначення післяпологового стану жінки повинні були заповнювати спеціальний опитувальник. Анкетування дозволяло набрати до 36 балів. Чим менше ця цифра, тим більш здоровим може вважатися стан жінки.

При результаті в 5-9 балів, намітилися легкі симптоми депресії; результат у 10 балів і вище - наслідок середньої або важкої депресії.

Виявилося , що через 9 місяців після пологів близько 60% жінок були в нормальному стані. І лише 23% виявляли залишкові, легкі симптоми депресії.

Важка форма - 17,3%.

Більшість добровольців з тяжкою формою розладів, характеризувалися низьким економічним і соціальним статусом, меншим рівнем освіти в порівнянні з іншими учасницями спостережень.

У результаті аналізу виявилось, що діти, матері яких мали депресивні симптоми в перші дев'ять місяців, могли бути нижче однолітків - а це 40 % у віці 4 років. До 5 років цей ризик збільшувався до 48%.

Причини такої закономірності в сучасній науці не відомі. Це окрема сторінка. Є таке пояснення, ніби поблизу «депресивних» матерів діти відчувають певний рівень тривожності.

Не виключено, що впливає на дану проблему і порівняно короткий період годування груддю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: зріст, дитина, депресія


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Крім фізичних потреб, як-от: їжа, вода, дах над головою та базової гігієни, діти також потребують емоційної підтримки, любові та турботи. “Ті, хто від

5 ознак недолюблених людей

Психологія | 07:00, 29.05.2022

Крім фізичних потреб, як-от: їжа, вода, дах над головою та базової гігієни, діти також потребують емоційної підтримки, любові та турботи. “Ті, хто відповідає за дітей (неважливо, своїх або чужих), повинні взяти за правило ділитися любов’ю з дітьми що

Як повинні виховувати мами і тати своїх дітей? Які корисні навички прищеплювати? І що буде потрібно від самих батьків? Давайте розбиратися.

Ознаки батьків, які виховують успішну дитину

Психологія | 05:00, 29.05.2022

Як повинні виховувати мами і тати своїх дітей? Які корисні навички прищеплювати? І що буде потрібно від самих батьків? Давайте розбиратися.

Дослідження показали, що діти, залишені на піклування бабусь і дідусів, а не няням або вихователям дитячих садків, краще і швидше вчаться говорити. А

Дітям, які ростуть з бабусею і дідусем, дуже пощастило - дослідження

Сімейні справи | 12:00, 28.05.2022

Дослідження показали, що діти, залишені на піклування бабусь і дідусів, а не няням або вихователям дитячих садків, краще і швидше вчаться говорити. А ще вони більш емоційно стабільні.

Скільки в народній творчості є пісень про матір і дитину, скільки існує притч і легенд про особливий зв’язок цих близьких людей! А який образ батька в

Як тато впливає на формування особистості дитини?

Тато | 10:00, 28.05.2022

Скільки в народній творчості є пісень про матір і дитину, скільки існує притч і легенд про особливий зв’язок цих близьких людей! А який образ батька в фольклорі? Він виступає майже чужою людиною, стороннім спостерігачем. Але і його роль у розвитку ди

Сучасному поколінню батьків – важко. Вони бачили у власному дитинстві підхід “дітей повинно бути видно, але не чутно”, і часто природно переймають ті

Цитати, які змусять вас замислитися над методами виховання дітей

Дитина | 08:00, 28.05.2022

Сучасному поколінню батьків – важко. Вони бачили у власному дитинстві підхід “дітей повинно бути видно, але не чутно”, і часто природно переймають ті методи виховання, які застосовували до них. Але чи не були ті методи травматичними для дітей?

У вихованні синів головну роль повинен грати батько. Він не тільки повинен знайти правильні і дієві слова, але і вміти їх донести до своїх дітей, щоб

Слова, які завжди треба говорити своїм синам, навіть якщо вони дорослі

Сімейні справи | 07:00, 28.05.2022

У вихованні синів головну роль повинен грати батько. Він не тільки повинен знайти правильні і дієві слова, але і вміти їх донести до своїх дітей, щоб вони їм допомогли прожити гідне життя.

Пропонуємо вам список фраз від яких варто відмовитись, адже вони справді нервують дітей, навіть коли здаються вам зовсім необразливими.

ТОП-7 батьківських фраз, які нервують дітей

Дитина | 23:00, 27.05.2022

Пропонуємо вам список фраз від яких варто відмовитись, адже вони справді нервують дітей, навіть коли здаються вам зовсім необразливими.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: