Як позбутися шрамів від прищів на спині?

Adoption
Date
  • 188 Переглядів
Прищі – це поширений стан, який виникає, коли пори шкіри забиваються мертвими клітинами шкіри або жиром. На жаль, запалення може виникнути, якщо пори забиваються, або бактерії можуть потрапити в пори, що призведе до інфекції, яка проявляється у вигляді прищів.

3353_plqrpcowqsaxefkuxgwos7gv2cfad0bguzme1yzc.jpg (24.67 Kb)


Більшість людей асоціюють прищі з обличчям, перш за все тому, що це місце, де вони досить поширені. Це тому, що на обличчі є велика кількість сальних залоз, які виробляють шкірне сало (сало). Більша щільність сальних залоз робить обличчя одним із найбільш жирних місць на нашому тілі, збільшуючи ймовірність закупорки пор.

Однак є ще одне місце з великою кількістю сальних залоз, і це спина. Хоча прищі на спині обговорюються не так часто, як прищі на обличчі, вони все ж досить поширені та цілком нормальні. Прищі на спині з’являються з тих же причин, що і прищі на обличчі; пори забиваються шкірним салом або відмерлими клітинами шкіри, викликаючи запалення або інфекцію.

Чи зникають шрами від прищів на спині?
Шрами є неприємним побічним ефектом прищів, залишаючи слід, який залишається довго після того, як прищі зажили. Шрам від прищів виникає, коли прищі вражають глибокі шари шкіри, пошкоджуючи не тільки шкіру, але й тканини, розташовані під нею. Коли організм намагається залікувати це пошкодження, може утворитися шрам.

Шрам від прищів складається з колагену, речовини, що міститься в шкірі, яка допомагає підтримувати шкіру. Однак під час лікування прищів організм може виробляти занадто мало або занадто багато колагену, утворюючи шрам.

Є два типи шрамів, які ви можете побачити після прориву вугрової висипки, шрами від вугрової висипки вдавленої форми та рельєфні шрами від прищів. Перше виникає, коли організм виробляє занадто мало колагену, а друге – коли виробляється занадто багато колагену.

Деякі люди можуть бути більш сприйнятливими до шрамів від прищів, незалежно від того, скільки профілактичних заходів вони вживають, але існують способи лікувати шрами від прищів на спині та мінімізувати їх появу. Хоча шрами від прищів на спині зникають протягом кількох місяців, єдиний спосіб змусити їх повністю зникнути – це лікування.

Скільки часу потрібно, щоб шрами від прищів на спині зникали?
Час, потрібний для зникнення шрамів від прищів на спині, залежить від людини, але часто становить від 3 до 6 місяців. Однак щоб шрами повністю зникли, потрібне лікування. Це тому, що рубці від прищів на спині спричиняють постійне пошкодження шкіри, яке не може повністю зажити самостійно.

Як позбутися слідів від прищів на спині
Існують різні дії та методи лікування, які можна виконати вдома, щоб запобігти виникненню прищів на спині (та ймовірності рубців) і зменшити появу шрамів.

Використовуйте правильний миючий засіб
При лікуванні прищів на обличчі потрібно використовувати правильний очисний засіб, і на спині це не інакше. Головне – вибрати миючий засіб із належним рівнем pH. Шкіра має рН приблизно 5,5, і ви хочете використовувати засіб для чищення, подібний до цього, щоб він не був надто різким для шкіри.

Ви також хочете зосередитися на м’якому миючому засобі, який очищатиме шкіру від інфікуючих компонентів, не позбавляючи шкіри всього жиру. Якщо жоден засіб для миття тіла не працює, спробуйте використовувати засіб для миття обличчя для спини.

Спосіб використання миючого засобу також важливий; спробуйте залишити його на спині принаймні на 5 хвилин, оскільки це дасть йому достатньо часу для ефективного очищення спини.

Використовуйте правильні інгредієнти
При лікуванні шрамів від прищів потрібно шукати конкретні інгредієнти, зокрема:

саліцилова кислота
альфа-гідроксикислоти (наприклад, гліколева кислота, молочна кислота та лимонна кислота)
азелаїнова кислота
ретиноїди.

Ці інгредієнти допомагають стимулювати ріст і відновлення нових клітин, створюючи гладку шкіру без рубців. Деякі з них можна знайти в очищувальних засобах, тоді як інші є частиною хімічного пілінгу або місцевого продукту. Який би продукт ви не використовували, обов’язково дотримуйтесь інструкцій, оскільки ці інгредієнти можуть завдати шкоди, якщо довго їх залишати на шкірі або використовувати неправильно.

Ці інгредієнти також підвищують чутливість шкіри після їх використання, тому уникайте незахищеного перебування на сонці після їх використання, щоб запобігти пошкодженню шкіри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, прищі, шрами, колаген, лікування прищів, організм, кислота, виникає, акне


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Інша назва болю у тазовому поясі – нестабільність тазового, або лобкового, з’єднання. Це терміни, які описують біль та нестабільність суглобів і кісто

Що робити з тазовим болем під час вагітності?

Я вагітна | 07:30, 20.09.2023

Інша назва болю у тазовому поясі – нестабільність тазового, або лобкового, з’єднання. Це терміни, які описують біль та нестабільність суглобів і кісток у тазу. Іноді вагітні жінки з болями у тазовому поясі також скаржаться на больові відчуття у попер

оловний біль знижує продуктивність, відбивається на когнітивних здібностях та пам'яті, а також погіршує якість життя. Але якщо звичайний больовий синд

Якщо у мами мігрень: що робити?

Профілактика і лікування | 22:45, 19.09.2023

оловний біль знижує продуктивність, відбивається на когнітивних здібностях та пам'яті, а також погіршує якість життя. Але якщо звичайний больовий синдром легко усунути практично будь-якими знеболюючими, то мігрень погано піддається лікуванню. Напад м

Далеко не кожен знає, як боротися з підвищеною температурою так, щоб не нашкодити новонародженому.

Ефективні способи зниження температури для годуючої мами

Профілактика і лікування | 22:00, 19.09.2023

Далеко не кожен знає, як боротися з підвищеною температурою так, щоб не нашкодити новонародженому.

Ще порівняно недавно фахівці-медики рекомендували молодим матерям, що годують, приймати якомога більше синтетичних вітамінів для заповнення втраченого

Як вибрати вітаміни для годуючої мами?

Мама | 14:00, 19.09.2023

Ще порівняно недавно фахівці-медики рекомендували молодим матерям, що годують, приймати якомога більше синтетичних вітамінів для заповнення втраченого при годуванні дитини ресурсу. З часом наукові дослідження показали, що далеко не завжди мамам корис

Психолог Євген Герасимов дав поради, що робити батькам, чия дитина раптом поставила собі психіатричний діагноз за відео або подкастом.

Що робити батькам, якщо дитина шукає в собі хибні психічні розлади?

Дитина | 07:00, 18.09.2023

Психолог Євген Герасимов дав поради, що робити батькам, чия дитина раптом поставила собі психіатричний діагноз за відео або подкастом.

Через три роки школярка втратила близько 90% зору.

У 7-річної дівчинки після перевірки зору діагностували деменцію

Профілактика і лікування | 12:00, 17.09.2023

Через три роки школярка втратила близько 90% зору.

Гикавка – вкрай незручне явище, вона з’являється несподівано і так само раптово зникає. Але буває так, що ця неприємність затягується – і це викликає

Що врятує від гикавки дітей і дорослих?

Здоров'я | 05:00, 16.09.2023

Гикавка – вкрай незручне явище, вона з’являється несподівано і так само раптово зникає. Але буває так, що ця неприємність затягується – і це викликає дуже великі незручності. Погодьтеся, коли у вас важливі перемовини чи ви просто перебуваєте у людном

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: