Заняття, яке знижує тиск і зменшує стрес

Adoption
Date
  • 347 Переглядів
Управління стресом має важливе значення для повсякденних дрібниць, які можуть накопичуватися, наростати і посилюватися - до тих пір, поки ви не відчуєте, що можете вибухнути, - а це не ідеально для вашого кров'яного тиску.

Нормалізація тискуЯкщо ви не навчитеся ефективно управляти рівнем стресу, це може привести до раннього серцевого нападу або навіть смерті. Дослідники шукали способи знизити напругу, щоб знизити показники артеріального тиску.

Вчені з медичного коледжу Рамаях в Індії вивчали, чи може прослуховування музики бути корисним і наскільки це корисно.

Всього в дослідженні взяли участь 100 учасників, які знаходилися на межі гіпертонії або вже знаходилися на першій стадії. Протягом трьох місяців половина учасників слухала музику по 15 хвилин щодня, принаймні, п'ять разів на тиждень.
Обидві групи - слухали вони музику чи ні - також зазнали змін в способі життя.

Дослідники виміряли варіабельність серцевого ритму, показники артеріального тиску і рівень стресу.

Група 1 повідомила про "значне зниження рівня стресу", і було показано, що музика допомагає розслабити нервову систему. Грунтуючись на цьому дослідженні, метааналіз - огляд різних досліджень - продемонстрував той же результат.

Вчені з Інституту медичних наук Бразилії виявили, що "музика покращує систолічний артеріальний тиск". Саме з цієї причини вчені прийшли до висновку, що музику "слід розглядати як компонент догляду за гіпертоніками".

Medical News Today підтвердили, що «стрес є ключовим фактором високого кров'яного тиску». Коли ваше тіло знаходиться в режимі боротьби або втечі (викликаного стресом), серце б'ється швидше, а кровоносні судини звужуються. Ці два елементи - почастішання пульсу і звуження кровоносних судин - сприяють ще більшого підвищення кров'яного тиску.

Інші ефективні методи управління стресом включають глибоке дихання і медитацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: тиск, стрес, нормалізація тиску


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Зір є однією з найважливіших складових нашого повсякденного життя. В добу постійного використання комп'ютерів, смартфонів та інших електронних пристро

Найкорисніші продукти для зору

Харчування | 23:00, 04.06.2023

Зір є однією з найважливіших складових нашого повсякденного життя. В добу постійного використання комп'ютерів, смартфонів та інших електронних пристроїв, наші очі викладені значному напруженню. Щоб зберегти свою зорову функцію та попередити можливі п

Дослідники католицького дослідницького університету міста Левен, Бельгія (KU Leuven) виявили біологічний механізм, який пояснює, чому деякі люди відчу

Вчені розкрили механізм, який викликає синдром подразненого кишечника

Хвороби | 01:30, 04.06.2023

Дослідники католицького дослідницького університету міста Левен, Бельгія (KU Leuven) виявили біологічний механізм, який пояснює, чому деякі люди відчувають біль у животі, коли вживають певну їжу.

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступо

Як негативні емоції можуть призвести до хвороб?

Хвороби | 08:00, 03.06.2023

Часто можуть траплятися такі ситуації, коли перед важливим іспитом чи співбесідою почав боліти живіт або ж раптово зникав голос перед важливим виступом на конференції. Це виникає через вразливість тіла до емоцій людини.

Медики активно використовують терапію за допомогою тварин. Особливо популярними є лікування кішками, кіньми та дельфінами.

Які хвороби лікують тварини?

Хвороби | 07:00, 03.06.2023

Медики активно використовують терапію за допомогою тварин. Особливо популярними є лікування кішками, кіньми та дельфінами.

Відповідно до досліджень вчених, низькі дози аспірину значно знижують ризик серцево-судинних захворювань, але підвищують ризик кровотечі.

Ризики та переваги низьких доз аспірину

Консультації | 14:00, 02.06.2023

Відповідно до досліджень вчених, низькі дози аспірину значно знижують ризик серцево-судинних захворювань, але підвищують ризик кровотечі.

В Австралії дослідники університету в Квінсленді виявили, що антидепресант флуоксетин сприяє формуванню стійкості багатьох бактерій до антибіотиків.

Лікарі розповіли, у чому головна шкода антидепресантів

Психологія | 08:00, 02.06.2023

В Австралії дослідники університету в Квінсленді виявили, що антидепресант флуоксетин сприяє формуванню стійкості багатьох бактерій до антибіотиків.

Вчені провели експеримент і з’ясували позитивний вплив плавання у холодній воді. Про це йдеться у дослідженні британських дослідників з Університетськ

Назвали спосіб, який допоможе позбутися депресії

Здоров'я | 05:00, 02.06.2023

Вчені провели експеримент і з’ясували позитивний вплив плавання у холодній воді. Про це йдеться у дослідженні британських дослідників з Університетського коледжу Лондона і Портсмутського університету.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: