Як покращити зір компресами

Adoption
Date
  • 2375 Переглядів
Якщо останнім часом ви помічаєте, що стали гірше бачити, не можна залишати проблему невирішеною. На допомогу вам - компреси для очей.

2417_kompress.jpg (14.76 Kb)

Покращити та оновити зір в домашніх умовах можливо за допомогою компресів, закапувань чи вправ.

Для закапування можна приготувати такий настій трав. Залити 0,5 л води суміш квітів бузини, пелюсток волошки, трави очанки й льонку жабрію (по 1 ст. л.). Поставити на вогонь, як тільки вода закипить, зняти й охолодити. Процідити й закапувати очі по 3-5 крапель 2-3 рази на день.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Народні засоби для покращення зору

Для гарячих компресів змішати насіння фенхеля чи кропу, пелюстки волошки й траву очанки в рівних частинах. Засипати по 3 ст. л. суміші в полотняні мішечки. Опустити їх на 3 хв в окріп, трішки охолодити. Покласти на заплющені очі на 15-20 хв, накривши рушником.

Гарний ефект дають вправи для очей, зокрема така. Нахилити голову нижче рівня серця. Затримати дихання, нахиляючись ще нижче. Затриматися в такому положенні 10-12 сек. Кров, насичена киснем, надходить у судини очей. Після глибокого вдиху розслабляє м’язи шийних хребців видалення повітря (через стиснуті зуби) з наступною затримкою дихання.

Втома очей спричинена втомою війкового м’язу. Потрібно покласти на очі змочений у холодній воді рушник. Потім треба розслабитися, заплющити очі на одну хвилинку, натискати на точки в кутиках очей (за часовою стрілкою).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: зір, вправи, гімнастика очей, народні засоби, компреси


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини

Інформація
Коментування даної новини заборонено.