Ознаки, що пологи вже близько

Adoption
Date
  • 1908 Переглядів
Нерегулярні скорочення матки (перейми Брекстон-Хікса), названі в честь доктора, який вперше їх ідентифікував. Насправді це не скорочення, а "тренування" м'язів, вони призначені для розтягування нижньої частини матки, що забезпечує переміщення голівки дитини в таз, і для розм'якшення шийки матки. При підготовці до переймів ці "тренувальні" скорочення можуть посилюватися, створюючи в животі відчуття напруги або «роздування». Ці перейми зазвичай не приводять до розкриття шийки матки, хоча до моменту пологів іноді можливо розкриття на 1-2 см. Саме час почати застосовувати на практиці релаксаційні методи дихання, масажу і т. д.

9628_f5a1903ca7fa37923e8368f56e24f830.jpg (25.16 Kb)

Відходження слизової пробки
Пробка може відійти за півдоби, добу, за тиждень до початку пологів, а може і через кілька годин після початку переймів. Вона може бути досить щільна з кров'яними прожилками (при згладжуванні та розкритті шийки матки рвуться кровоносні судини). Так як малюка захищають оболонки, що залишилися, ви можете продовжувати займатися своїми звичайними справами. Відходження пробки нічим не загрожує дитині.

Опускається живіт
У жінок, що народжують вперше, це явище спостерігається за 2-4 тижні до пологів. Голівка малюка встановлюється приблизно посередині малого тазу мами. Ви можете відчути «полегшення», оскільки тиск дна матки на грудну клітку і діафрагму зменшується, стає легше дихати, збільшується простір для шлунка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим небезпечна молочниця під час вагітності

Зменшення маси тіла
Це відбувається через виділення з організму надлишків рідини. Чим більш вираженою була затримка рідини під час вагітності, тим більшу кількість кілограмів ви «втратите» напередодні пологів. Маса тіла вагітної жінки може зменшитися приблизно на 0,5-2,5 кг.

Часті випорожнення помилково приймається за розлад шлунку
Організм виробляє простогландини - гормони пологів, що сприяють випорожненню кишкового тракту для звільнення додаткового місця під час руху дитини по родовому каналу. Позиви в туалет прискорюються до 2-3 разів на день, можливо розрідження мас.

Зміни настрою, інстинкт "гнізда", забудькуватість і неуважність
У вагітної спостерігаються «вибухи» енергії, які змінюють стан втомленості та інертності. З'являється інстинкт «гнізда» - внутрішня материнська потреба підготувати будинок до появи дитини. У цей період варто не піддаватися інстинктам, уникати перевтоми, частіше відпочивати, використовувати релаксаційні техніки (дихання, музика, масаж).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, пологи, роди, передвісники пологів, жінка, мама


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Найчастіше перше батьківство у чоловіків в Україні настає у 30 – 39 років: у Держстаті нарахували понад 135 тисяч таких чоловіків.

В якому віці українські чоловіки найчастіше стають батьками?

Сімейні справи | 08:00, 03.04.2021

Найчастіше перше батьківство у чоловіків в Україні настає у 30 – 39 років: у Держстаті нарахували понад 135 тисяч таких чоловіків.

Хоч кесарів і називають пологами, все ж не варто забувати, що це серйозна порожнинна операція. Показаннями до цієї операції можуть бути різні патологі

Корисні поради, як вести себе після кесарів розтину

Пологи | 05:00, 05.03.2021

Хоч кесарів і називають пологами, все ж не варто забувати, що це серйозна порожнинна операція. Показаннями до цієї операції можуть бути різні патології як з боку матері, так і з боку дитини. Починаючи від анатомічних особливостей (таких як вузький та

Для будь-якої вагітної жінки дуже важливо пройти через процес пологів в комфортній і приємній обстановці. Саме з цієї причини питання про вибір полого

Вагітність і пологи: Як вибрати пологовий?

Вагітність та пологи | 10:00, 01.03.2021

Для будь-якої вагітної жінки дуже важливо пройти через процес пологів в комфортній і приємній обстановці. Саме з цієї причини питання про вибір пологового будинку є одним з найбільш важливих при підготовці до пологів.

Дуже важливо пам’ятати про аптечку, яку треба брати з собою в пологовий будинок. Розглянемо, що ж з медикаментів потрібно взяти з собою в пологовий бу

Що взяти в пологовий будинок з медикаментів для новонародженого

Вагітність та пологи | 12:00, 28.02.2021

Дуже важливо пам’ятати про аптечку, яку треба брати з собою в пологовий будинок. Розглянемо, що ж з медикаментів потрібно взяти з собою в пологовий будинок для новонародженого.

Чи варто використовувати епідуралку - читайте у нашому матеріалі.

Переваги та недоліки епідуральної анестезії

Вагітність та пологи | 17:00, 26.01.2021

Чи варто використовувати епідуралку - читайте у нашому матеріалі.

Варто дотримуватись списку.

Які речі брати у пологовий будинок?

Пологи | 19:00, 15.12.2020

Варто дотримуватись списку.

Якщо вагітність минає без ускладнень, жінці можна і потрібно гуляти на свіжому повітрі, займатися йогою або гімнастикою для вагітних, аеробікою, плава

Як правильно приготуватись до пологів і народження дитини?

Вагітність та пологи | 07:00, 21.11.2020

Якщо вагітність минає без ускладнень, жінці можна і потрібно гуляти на свіжому повітрі, займатися йогою або гімнастикою для вагітних, аеробікою, плаванням, фітнесом. Головне правило — чергувати періоди помірної фізичної активності без перепочинку з п

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: