Як часто слід ходити з немовлям на огляд до педіатра?

Adoption
Date
  • 291 Переглядів
Однією з найбільш важливих справ для батьків новонародженого немовляти є здійснення регулярних візитів до педіатра. В цілому, це допомагає переконатися, що дитина росте і розвивається належним чином, та вчасно виявити будь-які можливі проблеми з її здоров'ям.

1793_2776710e4a6a4f95c98cd346363.jpg (29.56 Kb)


Отже, як часто слід ходити з немовлям на огляд до педіатра? Загалом, рекомендовано проходити огляди щомісяця протягом перших шести місяців життя дитини, а потім раз на два місяці до того часу, коли дитина досягне віку двох років. Після цього, огляди можна проводити раз на квартал, або згідно з рекомендаціями лікаря.

Перші візити до педіатра мають вирішальне значення для дитини та її батьків. Під час першого візиту, лікар може допомогти встановити базові параметри для здоров'я дитини, такі як вага, ріст, обхват голови та інші важливі метрики. Лікар також може забезпечити поради щодо догляду за немовлям, включаючи годування, сон та гігієну.

Після першого візиту, рекомендовано проходити огляди щомісяця протягом першого року життя дитини, щоб переконатися, що дитина розвивається правильно і її здоров'я відповідає стандартам. На кожному візиті, лікар може проводити огляд дитини, вимірювати її вагу та обхват голови, перевіряти наявність симптомів будь-яких хвороб та встановлювати графік вакцинації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, дитина, педіатр, візит до лікаря


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Ваша дитина погано спить? Прокидається серед ночі і плаче, або довго не може заснути? Давайте дізнаємося, у чому причина.

Порушення сну у дітей: причини

Дитина | 01:20, 06.06.2024

Ваша дитина погано спить? Прокидається серед ночі і плаче, або довго не може заснути? Давайте дізнаємося, у чому причина.

Медики рекомендують годувати дитину грудним молоком до першого року життя малюка. Та трапляється, що діти не хочуть відмовлятися від цього тісного кон

Як завершити грудне вигодовування без шкоди для мами і дитини?

Післяпологовий період | 12:10, 31.05.2024

Медики рекомендують годувати дитину грудним молоком до першого року життя малюка. Та трапляється, що діти не хочуть відмовлятися від цього тісного контакту з мамою. Як відлучити дитину від грудей у такому випадку, щоб це не було стресово?

Психологи стверджують, що часто ми повторюємо помилки наших батьків, бо будуємо стосунки з моделі відносин наших батьків. Це стосується не лише шлюбу.

Як стосунки з мамою впливають на досягнення дитини?

Мама | 10:30, 30.05.2024

Психологи стверджують, що часто ми повторюємо помилки наших батьків, бо будуємо стосунки з моделі відносин наших батьків. Це стосується не лише шлюбу. Виявляється, що взаємини з батьками можуть впливати на наші досягнення у дорослому віці.

Якщо ваша дитина проковтнула гострий предмет, магніти чи кнопкоподібну батарейку, слід негайно звернутися за медичною допомогою в дитячий стаціонар.

Дитина проковтнула сторонній предмет: що робити?

Дитина | 09:30, 28.05.2024

Якщо ваша дитина проковтнула гострий предмет, магніти чи кнопкоподібну батарейку, слід негайно звернутися за медичною допомогою в дитячий стаціонар.

Коли малеча починає кашляти, це виглядає лячно, адже найменші дітки ще не вміють добре відкашлювати і через це у них може червоніти чи навіть синіти н

Як лікувати кашель у немовлят?

Хвороби | 07:40, 25.05.2024

Коли малеча починає кашляти, це виглядає лячно, адже найменші дітки ще не вміють добре відкашлювати і через це у них може червоніти чи навіть синіти носогубний трикутник. Тож даний симптом не можна ігнорувати.

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були здоровими, щоб їх нічого не турбувало і у них було все, аби відчувати комфорт і любов. А коли маля починає незду

ГРВІ у немовлят: що треба знати батькам?

Немовля | 06:20, 25.05.2024

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були здоровими, щоб їх нічого не турбувало і у них було все, аби відчувати комфорт і любов. А коли маля починає нездужати, багато батьків починають нервувати. І тут важливо не наробити помилок.

Вже не вперше науковці зауважують, що немовлята можуть більше, ніж вважає більшість батьків. Наприклад, новонароджений знає запах мами, вміє відрізнят

Дослідження показують, що немовлята сприймають ритм музики від народження

Немовля | 01:20, 25.05.2024

Вже не вперше науковці зауважують, що немовлята можуть більше, ніж вважає більшість батьків. Наприклад, новонароджений знає запах мами, вміє відрізняти її голос з-поміж інших. А тепер ще й виявилося, що вони вміють вловлювати ритм музики.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: