Три пригодницькі мультфільми, від яких ваші діти будуть у захваті

Adoption
Date
  • 1285 Переглядів
У всіх батьків настає той період, коли ви подивився з дитиною багато разів один і той же мультфільм і здається запас міцності вичерпує себе. Пропонуємо вам три пригодницьких та цікавих мультфільми для перегляду з дітьми!

8101_5166136634151e9e9cd15345ddefd9-quality_70xresize_1xallow_enlarge_0xw_700xh_0.jpg (36.64 Kb)


Саме час подивитися, що пропонує сучасна сімейна анімація для приємного проведення часу.

"Вікінг Вік", 2019 рік

Мова в мультику піде про пригоди грізних та суворих вікінгів, щоправда, ось головний герой Вік – абсолютно не такий. Не завжди героїчність визначається виключно архетиповим набором істин.

І, у свою чергу, суворі зовні герої - не завжди такі вже й суворі в душі. Вік – син грізного скандинавського воїна Конунга. Поки інші вирішують свої проблеми за допомогою сили, Віку вдається обеззброїти противників своєю ввічливістю та винахідливістю.

А які пригоди чекають юного вікінга та його друзів, і як вони з них виберуться - це варто побачити кожному.

"Астерікс та таємне зілля", 2018 рік

Нові-старі герої повернулися! Невтомна парочка Астерікс та Обелікс знову у справі, адже пригоди завжди самі знаходили наших героїв. У непокорі Цезарю поселенні Астерікса, лише мудрий і старий друїд знає секрет чарівного напою, що додає силу галльським сміливцям. І ось мудрий старець отримує травму і розуміє, що йому потрібно шукати гідного наступника. Але не так все й просто, адже друїди різними бувають: надто юними, надто бездарними і, навіть, надто ворожими. Але Астерікс, Обелікс і галли в цілому, як ми знаємо, ніколи не сумують. Так що до фантастичних пригод додайте іскрометний гумор - вийде прекрасне видовище для всієї родини.

"Бігфут молодший", 2017 рік

Лише уявіть: ви вважаєте себе звичайним підлітком, але раптово виявляєте власну екстраординарність, знаходите давно втраченого батька, і навіть починаєте вільно спілкуватися з лісовими створіннями? Ось це поворот, чи не так? Але, як відомо, за будь-якою екстраординарністю криється і небезпека. І саме вона наздоганяє героя. Нічого собі зав'язка для юного Адама, який і не уявляв, що його тато - справжній Бігфут, і що їм доведеться бути напоготові. Прекрасний і добрий мультфільм перенесе глядача з міської атмосфери до лісової хащі, з його дивовижними забавними мешканцями та незабутніми пригодами. А особливо уважний глядач в українському дубляжі почує голос Сергія Притули, котрий озвучив старшого Бігфута.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, пригоди, завжди, Астерікс, навіть, мультфільм, суворі, Обелікс, мудрий, чекають


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

А вашы дітки бояться павуків?

Дивимось з дитиною. Мультфільм Золотий павучок (ВІДЕО)

Відео | 22:00, 25.02.2024

А вашы дітки бояться павуків?Якщо допомагати один одному, тоді все вдасться.

Дивимось з дитиною. Мультфільм Як звірі хату будували (ВІДЕО)

Відео | 22:00, 22.02.2024

Якщо допомагати один одному, тоді все вдасться.

Невгамовний Івасик познайомився ще й з володарем лісу.

Дивимось з дитиною. Мультфільм Івасик Телесюк і Лісовик (ВІДЕО)

Відео | 22:00, 21.02.2024

Невгамовний Івасик познайомився ще й з володарем лісу.

Івасик Телесюк знову втрапив у пригоду.

Дивимось з дитиною. Мультфільм Івасик Телесюк і Водяник (ВІДЕО)

Відео | 22:00, 20.02.2024

Івасик Телесюк знову втрапив у пригоду.


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: