Жінки з менструальними болями більш схильні до післяпологової депресії

Adoption
Date
  • 220 Переглядів
Якщо щомісяця перед менструацією у вас виникають сильний головний біль, а також біль в попереку чи внизу живота, є постійні коливання настрою та загальна слабкість, і ви плануєте вагітніть, тоді маєте бути готовими до того, що після народження дитини може виникнути післяпологова депресія.

90_3.jpg (27 Kb)


Співробітники Каролінського інституту (Швеція) та Університету Ісландії стверджують, що обидва стани мають єдині фактори ризику і спричинені спільним чинником – природними гормональними коливаннями.

Появу симптомів обох розладів пов’язують, зокрема, з коливаннями естрогену та прогестерону. Післяпологова депресія виникає в період швидкого зниження рівня стероїдних гормонів після народження дитини. Так само поява симптомів передместруальних розладів зазвичай слідує за швидким спадом гормонів у лютеїновій фазі (період між початком овуляції та менструації).

Жінки переживають такі циклічні коливання гормонів у періоди статевого дозрівання, менструального циклу, вагітності та менопаузи.

Повідомляється, що кожна 3-5 жінка має один із передменструальних розладів, а 11% породіль – перинатальну депресію.

Науковці використали велику базу даних Швеції і проаналізували інформацію про близько 1,8 мільйона вагітностей у період між 2001 та 2018 роками. Учені з’ясували, що в близько 85 тисяч жінок, які мали післяпологову депресію, було діагностовано один із передменструальних розладів.

"Отримані дані свідчать про те, що обидва розлади можуть існувати в континуумі (нерозривності), і підкреслюють важливість визначення цієї схильності в клінічній практиці", – вважають дослідники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, жінка, передменструальний синдром, ПМС, місячні, болючі місячні, післяпологова депресія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Медичний консультант MyHealthChecked доктор Ніколс попередив, що багато людей не знають, де грань між насолодою алкоголем і тим, щоб стати справжнім а

5 ознак, що ви стаєте алкоголіком

Шкідливі звички | 01:20, 14.06.2024

Медичний консультант MyHealthChecked доктор Ніколс попередив, що багато людей не знають, де грань між насолодою алкоголем і тим, щоб стати справжнім алкоголіком.

На жаль, акторка вже померла, але рекорд у неї залишився.

Україна має рекорд. Найтриваліший період акторської роботи в одному театрі

Мама | 23:00, 13.06.2024

На жаль, акторка вже померла, але рекорд у неї залишився.

Якщо одним парам вдається завагітніти з першого-другого разу, то іншим доводиться

Плануємо вагітність: коли і як робити тест на овуляцію?

Плануємо дитину | 12:10, 13.06.2024

Якщо одним парам вдається завагітніти з першого-другого разу, то іншим доводиться "попітніти". І навіть якщо немає діагнозу "безпліддя", трапляється, що жінка довго не вагітніє. Для досягнення бажаного варто запастися терпінням і... тестами на овуляц

Лікарі запевняють, що мастурбація має позитивний вплив на самопочуття як чоловіків, так і жінок. Проте, багато партнерів можуть неправильно трактувати

Чи шкодить мастурбація інтимним стосункам з партнером?

Секс | 09:30, 13.06.2024

Лікарі запевняють, що мастурбація має позитивний вплив на самопочуття як чоловіків, так і жінок. Проте, багато партнерів можуть неправильно трактувати цей "жест", тож дуже важливо пояснити, чому саме ви це робите, попри те, що у вас є секс і ваші інт

У стосунках важливо бути відвертими один з одним. І говорити про все, що вас турбує. Та є речі, про які краще не обманювати, та все ж, без зайвої потр

Що розумні жінки ніколи не розкажуть своїм чоловікам?

Мама | 08:30, 13.06.2024

У стосунках важливо бути відвертими один з одним. І говорити про все, що вас турбує. Та є речі, про які краще не обманювати, та все ж, без зайвої потреби - не розповідати.

Щоранку і щовечора неодмінно потрібно очищувати шкіру обличчя. І косметологи радять робити це за допомогою міцелярної води чи пінки для вмивання. Та ч

Чи справді корисно вмивати обличчя холодною водою?

Косметологія | 06:20, 13.06.2024

Щоранку і щовечора неодмінно потрібно очищувати шкіру обличчя. І косметологи радять робити це за допомогою міцелярної води чи пінки для вмивання. Та чи правда, що для цього процесу варто обирати зимну воду?


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: