Рожеві виділення: все, що вам потрібно знати!

Adoption
Date
  • 57 Переглядів
У той час як вагінальні виділення є природним секретом піхви, може викликати занепокоєння, коли вони відрізняються від свого нормального кольору. Одним із типів виділень, які можуть викликати занепокоєння, є рожеві виділення, які виникають, коли невелика кількість крові змішується з вагінальними виділеннями, забарвлюючи їх у рожевий колір.

8034_aa404d63b2fe59d68082dac9f43a4183.jpg (17. Kb)

Більшість випадків появи рожевих виділень можна віднести до місячних у жінки і не є приводом для занепокоєння. Однак є деякі проблеми зі здоров’ям, які можуть спричинити рожеві виділення, тому жінкам важливо прислухатися до свого організму та звертатися до лікаря, якщо вони коли-небудь будуть хвилюватися.

Вагінальні виділення - це рідина, яка виділяється з піхви. Він виробляється шийкою матки, маткою та піхвою, і в основному складається з клітин і бактерій.

Роль вагінальних виділень полягає в тому, щоб допомогти очистити та змастити піхву, що робить її природним і нормальним продуктом. У більшості випадків він буде прозорим або майже білим і матиме лише легкий запах.

Кількість виділень, які виробляє організм людини, може бути різною, причому деякі люди природно виробляють більше, ніж інші.

Чи нормально мати рожеві виділення?
Рожеві виділення можуть варіюватися від світло-рожевого до червоного, в залежності від того, скільки крові змішалося з виділеннями.

Вагінальні виділення, як правило, прозорі або білого кольору, однак рожеві виділення мають ненормальний колір. Однак існують цілком нормальні ситуації, які можуть викликати рожеві виділення, тому це не завжди викликає занепокоєння.

Тим не менш, якщо ви коли-небудь стурбовані зміною вагінальних виділень, завжди краще звернутися до лікаря, щоб обговорити, що відбувається.

Що викликає рожеві виділення?
Існує багато причин появи рожевих виділень, деякі є нормальними, а деякі повинні бути перевірені лікарем.

Ваші місячні
Найпоширенішою причиною рожевих виділень є кров, тому в появі рожевих виділень може бути винна менструація. Це пояснюється тим, що менструальна кров може поєднуватися з нормальними вагінальними виділеннями на початку або в кінці менструації, тому у вас можуть бути рожеві виділення перед менструацією або після менструації.

Іноді рожеві виділення можуть з'являтися в час, що не відповідає вашому стандартному «часу місяця». У цих випадках це може бути ознакою нерегулярних менструацій, які можуть бути наслідком стресу, віку, коливань ваги або зміни способу життя.

Перименопауза
Коли організм переходить до менопаузи, яєчники не виробляють стільки естрогену, що може призвести до появи рожевих виділень.

Деякі інші симптоми перименопаузи включають:

припливи,
сухість піхви,
низьке лібідо,
овуляція.

Крім періоду до або після менструації, деякі жінки також можуть помітити рожеві виділення під час овуляції, тобто зазвичай за 14 днів до початку наступної менструації.

У цей час на тілі можуть з’явитися кров’янисті виділення, але коли невелика кількість крові змішується з вагінальними виділеннями, виділення можуть стати світло-червоними або рожевими.

Овуляція може спричинити це через те, що організм відчуває раптовий сплеск естрогену, який спричиняє дестабілізацію ендометрію та може викликати кров’янисті виділення.

Гормональний дисбаланс
Ваші гормони відіграють важливу роль в організмі, а для ваших статевих гормонів це стосується стану слизової оболонки матки. Якщо ваш рівень естрогену занадто високий або занадто низький, слизова оболонка матки може зруйнуватися і відійти раніше, ніж це передбачено в менструальному циклі. Це може призвести до появи плям або рожевих виділень.

Один випадок, коли це може статися, - це пацієнти з СПКЯ, які мають нерегулярні менструальні цикли, що може призвести до циклів, коли яйцеклітина не виділяється. Це означає, що прогестерон не виділяється, що дозволяє естрогену продовжувати потовщувати слизову оболонку матки. Коли цю оболонку видаляють неповністю або нерегулярно, можуть з’явитися рожеві виділення.

Деякі інші ознаки гормонального дисбалансу можуть включати:

безсоння,
припливи,
мозковий туман,
перепади настрою.

Вагітність
Деякі жінки під час вагітності можуть відчувати так звану імплантаційну кровотечу, яка виникає, коли з’являються рожеві виділення після того, як запліднена яйцеклітина приживеться у слизовій оболонці матки. Однак не всі жінки відчувають це.

Якщо у вас з’явилися несподівані кров’янисті виділення і ви мали незахищений статевий зв’язок, слідкуйте за іншими ознаками вагітності, включаючи біль у грудях, ранкову нудоту та втому.

Рожеві виділення також можуть спостерігатися у жінок на глибокій вагітності через кровотечу з краю плаценти, особливо якщо плацента лежить низько. Жінки з аномаліями на шийці матки також можуть помітити рожеві виділення.

Коли у жінки наближається термін пологів, рожеві виділення можуть означати, що у неї скоро почнуться пологи.

Незалежно від того, на якому терміні ви вагітні, у будь-яких випадках рожевих виділень завжди рекомендується відвідати лікаря, щоб переконатися, що ви та ваша дитина здорові,

Викидень
Хоча більшість викиднів супроводжуються сильною кровотечею, у деяких випадках воно може нагадувати рожеві виділення. Через це важливо завжди перевіряти рожеві виділення під час вагітності, особливо якщо є якісь інші ознаки або відчуття, які вас турбують.

Зміни в контролі над народжуваністю
Коли ви змінюєте свою контрацепцію, ваше тіло відчуває хвилю нових гормонів, що може спричинити так звану проривну кровотечу. Цей термін використовується для рожевих, червонуватих або коричневих виділень або кров’янистих виділень, які можуть з’явитися протягом перших кількох місяців після того, як ви почали гормональний контроль над народжуваністю.

Кіста яєчника
Кіста яєчника може виникнути внаслідок різних причин, включаючи гормональний дисбаланс або ендометріоз. Крім рожевих виділень, кіста яєчника може викликати здуття або відчуття тяжкості або біль в області малого тазу.

Однак важливо відзначити, що лише невелика кількість жінок відчуває аномальну кровотечу або рожеві виділення при наявності кісти яєчника.

Інфекції, що передаються статевим шляхом
Деякі інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), можуть спричинити зміну вагінальних виділень, і в деяких випадках ця зміна може бути рожевою. Якщо ви нещодавно мали незахищений статевий контакт і не вагітні, але все ще маєте рожеві виділення, часто рекомендується пройти обстеження в клініці, особливо тому, що деякі ІПСШ, якщо їх не лікувати, можуть спричинити запальні захворювання органів малого тазу (ЗЗОМТ) або безпліддя.

Недавній секс
Якщо у вас нещодавно був інтенсивний секс, можливо, ви подразнили слизову оболонку піхви або спричинили невелику кровотечу, яка може призвести до рожевих виділень, коли кров змішується з нормальним вагінальним секретом.

Якщо ви помітили рожеві виділення після сексу, мабуть, краще зробити перерву і дати тілу деякий час відновитися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Рожеві виділення, все, що вам потрібно знати, виділення, рожеві, кровотеча, спричинити, кістамяєчника, місячні, викидень, менопауза, дисбаланс, вагітність


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Цікава, оригінальна закуска із запечених помідорів чері з сирною ароматною начинкою.

Готуємо фаршировані помідори чері

Харчування | 02:30, 23.03.2023

Цікава, оригінальна закуска із запечених помідорів чері з сирною ароматною начинкою.

Біль у спині під час менструації є досить поширеним явищем серед жінок. Це може бути досить дискомфортним та перешкоджати звичному способу життя. Хоча

Чому болить спина під час місячних?

Мама | 23:00, 22.03.2023

Біль у спині під час менструації є досить поширеним явищем серед жінок. Це може бути досить дискомфортним та перешкоджати звичному способу життя. Хоча точні причини болю у спині під час менструації не повністю зрозумілі, деякі фактори можуть пояснити

Приємний томатний смак відмінно доповнює хумус, а свіжий базилік робить його прянішим і пікантнішим.

Готуємо томатний хумус

Харчування | 21:00, 22.03.2023

Приємний томатний смак відмінно доповнює хумус, а свіжий базилік робить його прянішим і пікантнішим.

Кандидоз - це інфекційне захворювання, що викликається грибком Candida albicans. Хоча це захворювання може статися в будь-який час, багато жінок поміч

Чи пов'язані кандидоз та місячні?

Мама | 19:00, 22.03.2023

Кандидоз - це інфекційне захворювання, що викликається грибком Candida albicans. Хоча це захворювання може статися в будь-який час, багато жінок помічають погіршення під час менструації. Тому питання, чи пов'язані кандидози та місячні, спостерігаєтьс

Цей салат підійде як для сімейного обіду, так і для вечері.

Готуємо салат з пекінської капусти та ковбаски

Харчування | 17:00, 22.03.2023

Цей салат підійде як для сімейного обіду, так і для вечері.

Дорослі навіть не помічають як їхні необдумані слова можуть вбити самооцінку дитини. Психологиня Катерина Сердюк ділиться простими прийомами, як того

Психологи розповіли, як сформувати у дитини нормальну самооцінку

Психологія | 10:00, 22.03.2023

Дорослі навіть не помічають як їхні необдумані слова можуть вбити самооцінку дитини. Психологиня Катерина Сердюк ділиться простими прийомами, як того уникнути.

Рисовий суп виходить одночасно і ситним, і смачним.

Готуємо рисовий суп з шинкою

Харчування | 09:00, 22.03.2023

Рисовий суп виходить одночасно і ситним, і смачним.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: