Звичайна та двостороння мамографія: в чому різниця

Adoption
Date
  • 329 Переглядів
Мамографія на даний момент є найефективнішою процедурою виявлення та діагностики захворювань молочної залози.

6521_mammografiya_unimed.jpg (25.15 Kb)


До недавнього часу мамографію проводили за допомогою низькодозового рентгенівського випромінювання, а зображення переносили на плівку для перегляду. Більшість сьогоднішніх мамографів використовують повну цифрову мамографію, яку зазвичай називають цифровою мамографією. Цей спосіб працює подібно до цифрової камери, де зображення можна переглядати на екрані комп’ютера та/або переносити на плівку. Зображення значно покращується за допомогою цифрового методу, тому є кращим. Обидва методи використовують низькі дози рентгенівського випромінювання та застосовуються однаково для отримання зображень грудей.

Базова мамографія
Жінкам віком від 35 до 39 років безсимптомним захворюванням зазвичай рекомендується проходити базову мамографію. Базовий рівень встановлюється та порівнюється з майбутніми маммографіями, щоб виявити будь-які зміни в грудях.

Скринінгова мамографія
Скринінгова мамографія проводиться для якомога ранішого виявлення будь-якого раку молочної залози для найкращого можливого прогнозу. Лікарі рекомендують проходити щорічну скринінгову мамографію, починаючи з 40 років і щорічно після цього.

Діагностична мамографія
Якщо у жінки є симптоми раку молочної залози (ущільнення, виділення із сосків, ямочки тощо), то для подальшого дослідження та діагностики будь-яких аномалій грудей проводиться діагностична мамографія.

Двостороння мамографія
Двосторонні стосуються правої та лівої сторін, або членів, парного органу в тілі. Більшість мамографій призначаються як двосторонні, за винятком випадків, коли одна сторонамолочна залоза демонструє аномалії та потрібні додаткові мамографії.

Рак молочної залози у чоловіків
У чоловіків також може розвинутися рак молочної залози, але це дуже рідко (менше 1 відсотка всіх нових випадків раку молочної залози). Однак будь-які підозрілі симптоми вимагають додаткового обстеження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, мамографія, залози, молочні залози, як проходять мамографію, зазвичай, проходити, проводиться, Скринінгова, чоловіки, жінки, рак, виділення, обстеження грудей


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Науковці визначили критерії, через які у майбутньому у пари можуть виникнути проблеми, що спричинять розлучення.

Які пари найчастіше розлучаються?

Сімейні справи | 10:00, 06.06.2023

Науковці визначили критерії, через які у майбутньому у пари можуть виникнути проблеми, що спричинять розлучення.

Оладки - це одна з найпопулярніших страв, яку люблять багато людей по всьому світу. Вони можуть бути солодкими або солоними, залежно від ваших смакови

Готуємо оладки з броколі

Харчування | 09:00, 06.06.2023

Оладки - це одна з найпопулярніших страв, яку люблять багато людей по всьому світу. Вони можуть бути солодкими або солоними, залежно від ваших смакових уподобань. Сьогодні ми розповімо вам про унікальний рецепт оладок, в якому основним інгредієнтом є

Зі слів дослідників, бурхливе сексуальне життя жінкам варто розпочинати після 36 років – тоді вони отримуватимуть максимальну насолоду від сексу.

В якому віці жінка найкраще відчуває оргазм?

Мама | 08:00, 06.06.2023

Зі слів дослідників, бурхливе сексуальне життя жінкам варто розпочинати після 36 років – тоді вони отримуватимуть максимальну насолоду від сексу.

Чоловічий статевий гормон тестостерон змушує його бути активним та шукати підхід до жінки. І якщо чоловік бажає жінку, а вона йому відмовляє, то це не

Чи шкідливо чоловікові відмовлятись від інтиму?

Секс | 07:00, 06.06.2023

Чоловічий статевий гормон тестостерон змушує його бути активним та шукати підхід до жінки. І якщо чоловік бажає жінку, а вона йому відмовляє, то це не тільки б'є по чоловічому его, а й не відбувається завершальної стадії – еякуляції.

Спочатку це може бути важко зробити, але вимкнення електронних пристроїв за кілька годин до сну допоможе побороти безсоння і покращити сон.

5 звичок, які допоможуть побороти безсоння

Здоров'я | 05:00, 06.06.2023

Спочатку це може бути важко зробити, але вимкнення електронних пристроїв за кілька годин до сну допоможе побороти безсоння і покращити сон.

Сьогодні ми пропонуємо вам особливий рецепт, який поєднує ніжність камамберу та солодкість груші в апетитних слойках. Це поєднання смаків гармонійно д

Готуємо слойки з камамбером та грушею

Харчування | 02:30, 06.06.2023

Сьогодні ми пропонуємо вам особливий рецепт, який поєднує ніжність камамберу та солодкість груші в апетитних слойках. Це поєднання смаків гармонійно доповнюється і створює вишукану закуску або страву для вечері з родиною та друзями.

Фінляндія, країна тисячі озер і берегів Балтійського моря, славиться своєю рибною кухнею. Одним з найпопулярніших та характерних страв є Фінський рибн

Готуємо фінський рибний суп

Харчування | 21:00, 05.06.2023

Фінляндія, країна тисячі озер і берегів Балтійського моря, славиться своєю рибною кухнею. Одним з найпопулярніших та характерних страв є Фінський рибний суп. Цей смачний, ароматний та витончений суп має глибокі корені в фінській культурі і є символом

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: