У чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

Adoption
Date
  • 93 Переглядів
Кажуть, що найбільше чоловіки закохуються у тих жінок, які дарують чоловікам крила. Як би це сентиментально не звучало, а зерно правди в цьому є. Тож давайте дізнаватися, у чому секрет жінок, яких чоловіки носять на руках?

5892_drakor.jpg (38.97 Kb)

ПРАВИЛЬНА ТРАНСЛЯЦІЯ
Давайте «намалюємо» портрет ідеальної у всіх сенсах дівчини в уявленні більшості чоловіків. Вона може бути богинею краси, переможницею конкурсу «Міс світу», успішним фахівцем, бізнес-леді, розумним, цікавим співрозмовником з високим рівнем IQ, творчою особистістю і при цьому ще доброю господинею, але… що, якщо при всіх цих якостях, дівчина постійно буде похмурою і всім незадоволеною? Що, якщо вона буде скаржитися на життя і з будь-якого незначного приводу дорікати чоловіка? Швидше за все, будь-який адекватний чоловік рано чи пізно втече від неї.

Адже найголовніше, чим жінка покликана ділиться зі своїм чоловіком – це легкість, радість, натхнення і гармонія. Саме цими якостями щасливі в любові жінки щедро наповнюють свої стосунки.

У Трансерфінгу це називається трансляцією – коли ви дієте з певного стану і випромінюєте певного характеру енергію. І, оскільки призначення жінки – прикрашати навколишній світ світлою і сонячною енергією, насичувати свого чоловіка і надихати його – саме до таких дівчат притягуються гідні партнери.

Дорогі жінки, якщо ви довгий час не можете зустріти свою людину, з якою можна створити міцний і гармонійний союз, або якщо ви не можете налагодити стосунки зі своїм чоловіком – запитайте себе, а що саме ви транслюєте? Проживаєте ви кожен день з позиції легкості і радості, наповнені ви любов’ю і вдячністю світу? Або ж ви за звичкою дієте з позиції жертви, скривдженого або борця, транслюєте роздратування і невдоволення, і «засинаєте» в цьому?

Розслаблення дарує процвітання – особливо цей постулат актуальний саме для жінок. Як тільки дівчина розслабляється, перестає завищувати важливість, пред’являти претензії світу і своєму чоловікові, чогось постійно вимагати – вона вчиться довіряти Всесвіту, і її енергетика переходить на принципово новий рівень. Цього не видно звичайним людським поглядом, але з такою жінкою завжди хочеться спілкуватися і проводити час, хочеться говорити їй компліменти і захоплюватися нею.

ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ЗНАЧИМОСТІ ЧОЛОВІКА
Якими ще не очевидними, на перший погляд, якостями володіє жінка, яку чоловіки носять на руках, будь то її кавалери чи чоловік після двадцяти років шлюбу? Ця жінка наповнює чоловіка силою і підвищує рівень його значущості. Вона робить це непомітно, але регулярно, з кожним днем, рік від року. Зазначає всі достоїнства, успіхи і перемоги свого чоловіка, не акцентує увагу на його невдачах, ніколи не обговорює його в негативному ключі з подругами і родичами – і навіть не думає про свого чоловіка в негативному ключі. У будь-яких конфліктних ситуаціях завжди незримо встає на його бік і сама ніколи не вступає з ним в боротьбу.

Тому що, як тільки жінка в маятнику будь-якої сімейної сварки займає позицію борця, вона тим самим забирає у свого чоловіка силу. Як тільки вона починає доводити своєму партнерові, що вона розумніша і краща за нього, що вона завжди права і завжди знає, як вчинити – вона позбавляє себе своєї потужної жіночої енергії, а свого чоловіка – сили.

Жінка, яка хоче, щоб поряд з нею був впевнений в собі і успішний чоловік, ніколи не стане вчити його життя: «Ти не вмієш», «Ти це робиш не так!», «Дивись, як треба», «Мій тато робив по-іншому», «Краще я сама!», тим більше в присутності інших людей.

ОСОБИСТИЙ ЕНЕРГЕТИЧНИЙ ПРОСТІР
У кожної людини є свій енергетичний простір, свої справи, захоплення, схильності, звички. Коли чоловік і жінка починають жити разом, їх світи стикаються і з часом все більше об’єднуються. І поширена помилка, яку здійснюють на цьому етапі багато жінок – вони свідомо чи несвідомо прагнуть цілком захопити простір чоловіка.

І з часом виявляється, що ні у чоловіка, ні у жінки просто не залишається своїх хобі, друзів та інтересів – тільки загальні. Іноді це влаштовує обох партнерів, але частіше хтось в парі починає перейматися від нестачі особистого простору. Особливо, якщо чоловік або дружина прагне у всьому його контролювати. Адже це порушує основний принцип стосунків: «Дозволь собі бути собою, а іншому – бути іншим».

Щаслива в стосунках жінка ніколи не розчиняється в особистому просторі чоловіка, не прагне підпорядкувати його собі і не вторгається на його територію. Вона завжди дає певну свободу своєму супутнику, тому що сама не залежить від нього. У неї є свої особисті цілі, бажання, інтереси і хобі. І, якщо чоловік хоче відправитися в похід або в ділову поїздку, вона з легкістю його відпускає, і під час його відсутності займається собою: реалізує свій список цілей, зустрічається з друзями і близькими, розкриває себе у творчості, займається саморозвитком і тим, що приносить їй справжню радість і задоволення, що наповнює її енергією та натхненням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: стосунки, психологія, чоловік, жінка


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коли люди знаходять собі споріднену душу, вони розуміють, що поряд з ними той, з ким можна розділити усе: і радість, і сльози. Проте, є речі, які псих

Про що ніколи не треба просити чоловіка?

Мама | 05:50, 13.01.2021

Коли люди знаходять собі споріднену душу, вони розуміють, що поряд з ними той, з ким можна розділити усе: і радість, і сльози. Проте, є речі, які психологи радять не просити у чоловіків.

Як уникнути появи розтяжок під час вагітності?

Вагітність та пологи | 18:00, 12.01.2021

Розтяжки можуть погіршити настрій кожної жінки. Після вагітності кожна може помітити їх на своєму тілі.

Напевно, у кожного з нас є знайомі пари, які живуть разом, але ні для кого не секрет, що вони не люблять один одного, просто

Чому ми не можемо піти від людини, яку не любимо?

Психологія | 05:50, 12.01.2021

Напевно, у кожного з нас є знайомі пари, які живуть разом, але ні для кого не секрет, що вони не люблять один одного, просто "так звикли" чи що. Чому ж люди не можуть розійтися, якщо їх практично нічого не пов'язує?

Дивні речі, які стримують людей від розлучення.

Вчені з'ясували, чому люди не розлучаються зі своїми половинками

Сімейні справи | 05:00, 12.01.2021

Дивні речі, які стримують людей від розлучення.

Що не можна робити батькам при дитині?

Мама | 15:30, 11.01.2021

Варто прислухатись до наших порад.

Здавалося б, така проста річ, але далеко не всі люди вміють піклуватись про себе, приділяти собі достатньо часу.

Як навчитися піклуватися про себе?

Психологія | 08:50, 11.01.2021

Здавалося б, така проста річ, але далеко не всі люди вміють піклуватись про себе, приділяти собі достатньо часу.

Виявляється, те, що ми називаємо рутиною і сімейними справами, руйнує жіночу психіку.

Вчені: Турбота про сім'ю завдає психічної шкоди здоров'ю жінок

Мама | 08:50, 10.01.2021

Виявляється, те, що ми називаємо рутиною і сімейними справами, руйнує жіночу психіку.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: