Виплати допомоги при народженні першої дитини продовжено

Adoption
Date
  • 10593 Переглядів
8228_image.jpg (28.71 Kb)

Уряд подовжив виплати допомоги при народженні дитини.


Дана постанова дає змогу зберегти право 126 тисяч громадян на зарахування часу догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку до трудового стажу.

Для сімей, у яких дитина була народжена першою, і призначена допомога при народженні дитини в розмірі визначеному, як на першу дитину (виплата провадиться протягом 24 місяців) Уряд подовжив щомісячні виплати до досягнення нею трирічного віку і встановив їх у розмірі 130 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Батьки, яких позбавили батьківських прав, платитимуть аліменти

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства соціальної політики України, ці зміни дозволять зокрема зберегти право 126 тисяч громадян на зарахування часу догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку до трудового стажу.

Як відомо, з 1 липня 2014 року збільшено розмір допомоги при народженні першої дитини на 10 320 гривень (з 30 960 до 41 280 гривень), а також період виплати зазначеної допомоги продовжено з 24 до 36 місяців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виплати на дитину, допомога при народженні дитини, допомога на дитину, Україна, 2014, соцвиплати, жінка, мама, догляд, догляд за дитиною


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Золотий пил в контактних лінзах допоможе в боротьбі з дальтонізмом за рахунок блокування специфічних різновидів світла. До такого висновку прийшли дос

Контактні лінзи допоможуть розрізняти кольори

Мама | 21:00, 30.03.2021

Золотий пил в контактних лінзах допоможе в боротьбі з дальтонізмом за рахунок блокування специфічних різновидів світла. До такого висновку прийшли дослідники з Великобританії.

Фактори навколишнього середовища і спосіб життя вагітних жінок відіграють важливу роль у здоров'ї дитини. Але чи можуть вони впливати на якість сперми

Ендокринні руйнівники погіршують якість сперми

Тато | 15:30, 22.03.2021

Фактори навколишнього середовища і спосіб життя вагітних жінок відіграють важливу роль у здоров'ї дитини. Але чи можуть вони впливати на якість сперми чоловіків в майбутньому?

Вести календар овуляції і менструації привчають кожну дівчинку з моменту настання менархе (першої менструації). Сьогодні це стало ще простіше: в мобіл

Що таке овуляція

Консультації | 13:03, 22.03.2021

Вести календар овуляції і менструації привчають кожну дівчинку з моменту настання менархе (першої менструації). Сьогодні це стало ще простіше: в мобільних додатках-календарях навіть обчислюється орієнтовний день овуляції. Але покладатися тільки на нь

До факторів ризику розвитку діабету належать не лише зайва вага та малорухливий спосіб життя. На розвиток хвороби може впливати група крові.

Група крові, яка збільшує схильність до діабету

Мама | 22:00, 16.03.2021

До факторів ризику розвитку діабету належать не лише зайва вага та малорухливий спосіб життя. На розвиток хвороби може впливати група крові.

Пацієнтки з ендометріозом мали підвищений ризик меланоми в порівнянні з жінками без ендометріозу. Однак абсолютне збільшення ризику було невеликим. Що

Ендометріоз збільшує ризик раку шкіри

Мама | 17:00, 11.03.2021

Пацієнтки з ендометріозом мали підвищений ризик меланоми в порівнянні з жінками без ендометріозу. Однак абсолютне збільшення ризику було невеликим. Щоб зрозуміти механізм обох розладів, необхідні додаткові дослідження.

Неврологічні ускладнення у дітей після COVID-19 зустрічаються рідко.

Неврологічні ускладнення у дітей після коронавірусу

Дитина | 14:00, 11.03.2021

Неврологічні ускладнення у дітей після COVID-19 зустрічаються рідко.

Іноді високий тиск не проявляє себе симптомами, але його наслідки завдають організму шкоди.

Небезпечні наслідки високого тиску

Мама | 13:30, 11.03.2021

Іноді високий тиск не проявляє себе симптомами, але його наслідки завдають організму шкоди.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: