Ознаки інфекції після кесаревого розтину

Adoption
Date
  • 122 Переглядів
Кесарів розтин передбачає розріз черевної порожнини, який дозволяє вивести дитину з матки. Це хірургічне видалення дитини виконується, коли вагінальні пологи неможливі через ускладнення, які можуть зробити вагінальні пологи небезпечними для матері чи дитини. Незважаючи на те, що кесарів розтин виконується в стерильних умовах, все одно існує ризик зараження.

1761_kesarevo-sechenie-pravda-i-mify.jpg (27.3 Kb)

Ознаки зовнішньої інфекції
Одним із найпоширеніших місць інфікування після кесаревого розтину є розріз. Через те, що шкіра є господарем для різноманітних бактерій, може потрапити інфекція. Інфіковані розрізи можуть стати червоними, набряклими та чутливими, оскільки організм активізує імунну систему для боротьби з інфекцією. З області розрізу також може сочитися гній. У деяких випадках інфекція може поширюватися, викликаючи червоні лінії, видимі на поверхні шкіри, що відходять від розрізу.

Ознаки внутрішньої інфекції
Кесарів розтин також може спричинити інфікування внутрішніх тканин. Однією з ознак внутрішньої інфекції є наявність лихоманки. У пацієнтів також можуть з’явитися виділення з рани, які можуть мати особливо неприємний запах. Якщо уражені нирки або сечовивідні шляхи, сечовипускання може бути утрудненим або болісним, а сеча може бути каламутною або мати незвичний запах. Пацієнти з внутрішньою інфекцією можуть відчувати біль у животі, а також можуть розвинутися грипоподібні симптоми. Внутрішні інфекції зазвичай потребують лікування антибіотиками.

Септицемія
Один із найнебезпечніших видів інфекції після кесаревого розтину називається септицемією. Сепсис є результатом бактеріальної інфекції, яка поширюється в кров. Сепсис може викликати раптове підвищення температури, а також прискорене дихання, озноб і прискорене серцебиття. Септицемія може прогресувати до стану, відомого як септичний шок, який характеризується низьким артеріальним тиском, гіпотермією, психічними проблемами (наприклад, сплутаністю свідомості) і проблемами згортання крові. Септицемія є серйозним станом, який вимагає негайної медичної допомоги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, інфекції, Ознаки, розріз, Септицемія, інфекція, внутрішня інфекція, розтин, кесарів розтин, причини, сепсис, лікування


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Лікування часто не дає очікуваного результату. Навіть, якщо людина прийматиме «потужні та перевірені» антибіотики. Чому так відбувається, розповів лік

5 помилок, які зводять нанівець лікування антибіотиками

Хвороби | 10:00, 28.02.2023

Лікування часто не дає очікуваного результату. Навіть, якщо людина прийматиме «потужні та перевірені» антибіотики. Чому так відбувається, розповів лікар-терапевт Олег Перкушин.

На своїй сторінці у соціальній мережі гінеколог, хірург, мамолог, проктолог Юлія Жовтонога розповіла про те, які продукти можуть спровокувати розвиток

Продукти, які провокують розвиток молочниці

Здоров'я | 07:00, 24.02.2023

На своїй сторінці у соціальній мережі гінеколог, хірург, мамолог, проктолог Юлія Жовтонога розповіла про те, які продукти можуть спровокувати розвиток молочниці.

Британські вчені з Оксфордського університету назвали п'ять симптомів, які вказують на те, що людина вже перехворіла на китайську недугу.

5 ознак, що ви вже перехворіли на коронавірус

Хвороби | 12:00, 18.02.2023

Британські вчені з Оксфордського університету назвали п'ять симптомів, які вказують на те, що людина вже перехворіла на китайську недугу.

Лікар дієтолог Ганна Івашкевич назвала продукти, які рекомендується прибрати зі свого раціону під час лікування антибіотиками, оскільки вони можуть ли

Що не можна їсти під час лікування антибіотиками?

Харчування | 08:00, 17.02.2023

Лікар дієтолог Ганна Івашкевич назвала продукти, які рекомендується прибрати зі свого раціону під час лікування антибіотиками, оскільки вони можуть лише посилити стан.

Чи обов’язково збільшення лімфовузлів у дитини є ознакою серйозного захворювання? Коли потрібно дійсно переживати і обстежуватися, а коли збільшення л

Що робити, якщо в дитини збільшилися лімфовузли?

Інфекції | 05:00, 16.02.2023

Чи обов’язково збільшення лімфовузлів у дитини є ознакою серйозного захворювання? Коли потрібно дійсно переживати і обстежуватися, а коли збільшення лімфатичних вузлів є абсолютно нормальним?

Одна із самих частих скарг при зверненні до лікаря – біль у горлі у дітей. Коли потрібно дійсно лікувати горло, а коли можна просто знеболити і почека

У яких випадках при болях в горлі дитині потрібні антибіотики?

Профілактика і лікування | 12:00, 14.02.2023

Одна із самих частих скарг при зверненні до лікаря – біль у горлі у дітей. Коли потрібно дійсно лікувати горло, а коли можна просто знеболити і почекати?

Одна з найчастіших скарг, з якою приходять до лікаря батьки – це та, що дитина постійно хворіє. Але важливо зрозуміти, чим вона хворіє. Можливо, ці хв

Що робити, якщо дитина постійно хворіє?

Хвороби | 12:00, 07.02.2023

Одна з найчастіших скарг, з якою приходять до лікаря батьки – це та, що дитина постійно хворіє. Але важливо зрозуміти, чим вона хворіє. Можливо, ці хвороби – це норма?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: