Діти з "диявольським" характером

Adoption
Date
  • 3996 Переглядів
Діти-соціопати - жахлива реальність сьогодення. Чомусь прийнято вважати, що дитина не може бути поганою, маніпулювати кимось. Діти-злочинці, маніяки чи вбивці можуть ставати героями фільмів жахів, але часом вони з'являються серед нас, у звичайних сім'ях, у нормальних батьків. Що робити, якщо ваша дитина виявилася соціопатом?
Перш за все, така дитина не піддається «загальними правилами» і у неї свої поняття про те, що таке добре чи погано. Вона може побити ровесника через якусь дурницю. Для таких дітей може не існує авторитетів. Щоб привчити їх жити в людському суспільстві, доводиться вдаватися до жорстких заходів виховання.

​​Батьки діточок-соціопат іноді розповідають, що просто бояться їх, що ті викликають у них почуття якогось позамежного страху. Старші діти можуть піти на вбивство своїх однолітків чи навіть дорослих людей - скажімо, бомжів, яких вони вважають «покидьками суспільства». Не така вже й рідкість бійні в школах, які влаштовують соціопати. Далеко не завжди діти-маніяки народжуються у неблагополучних сім'ях. Трапляється, вони з'являються на світ в цілком сприятливою обстановці, батьки приділяють їм достатньо уваги, люблять.

Читайте також про педофобію.

На щастя, у багатьох випадках соціопатичних поведінка піддається корекції. Експерти радять направляти руйнівну енергію такої дитини в «правильне» русло. З маленького соціопата може вирости видатний спортсмен, художник, музикант. Якщо ж у дитини виявляється явне психічне відхилення і вона становить небезпеку для інших, то батькам слід вирішити - чи готові вони взяти на себе відповідальність за дитину і все життя обмежувати контакти вашого сина чи дочки з навколишнім світом, щоб він не завдавав шкоди іншим живим істотам . Дитина може перебувати у відповідній установі, де батьки зможуть час час від часу її відвідувати. Це нелегкий вибір, але не варто звинувачувати себе в тому, що сталося: соціопатія, як правило, є вродженою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, соціопати, лікування, психічні захворювання


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Про це розповідає Євген Комаровський.

Температура без інших симптомів: що може бути причиною?

Доктор Комаровский | 07:50, 16.01.2021

Про це розповідає Євген Комаровський.

Біль у попереку може завдавати чимало проблем, особливо якщо він систематичний. Давайте дізнаємось, якими можуть бути його причини.

Головні причини, які провокують біль у попереку

Хвороби | 06:50, 16.01.2021

Біль у попереку може завдавати чимало проблем, особливо якщо він систематичний. Давайте дізнаємось, якими можуть бути його причини.

Китайські вчені дослідили вплив розмірів простору на розподіл крапель від кашлю або чхання хворого на коронавірус і з'ясували, що у вузьких приміщення

Вчені з'ясували, де найлегше заразитися COVID-19

Інфекції | 05:00, 11.01.2021

Китайські вчені дослідили вплив розмірів простору на розподіл крапель від кашлю або чхання хворого на коронавірус і з'ясували, що у вузьких приміщеннях, наприклад коридорах, значно збільшується ризик інфікуватися COVID-19.

Жартувати із здоров'ям не варто, особливо якщо мова йде про серце. Виявляється, навітьїжа може позитивно впливати на стан серця.

Їжа, яка буде корисною для тих, у кого проблеми з серцем

Профілактика і лікування | 05:50, 10.01.2021

Жартувати із здоров'ям не варто, особливо якщо мова йде про серце. Виявляється, навітьїжа може позитивно впливати на стан серця.

Як знати, що твоєму організму не вистачає такого корисного елементу, як залізо?

Втома, ламке волосся і нігті? Вам не вистачає заліза

Профілактика і лікування | 07:50, 09.01.2021

Як знати, що твоєму організму не вистачає такого корисного елементу, як залізо?

Руки - не тільки паспорт, а й свого роду ваша медична картка. Адже довжина пальців, обсяг зап'ястя і навіть сила рукостискання здатні попередити про р

Серйозні захворювання, які можна визначити по руках

Хвороби | 06:50, 09.01.2021

Руки - не тільки паспорт, а й свого роду ваша медична картка. Адже довжина пальців, обсяг зап'ястя і навіть сила рукостискання здатні попередити про ризик розвитку різних захворювань. Оцініть своє здоров'я - прямо зараз!

Спочатку ми думали, що темні кола під очима - це результат втоми і безсонних очей. Але не все так просто. Виявляжться, вони можуть бути ознакою захвор

Темні кола під очима є ознакою серйозного захворювання - медики

Хвороби | 05:50, 09.01.2021

Спочатку ми думали, що темні кола під очима - це результат втоми і безсонних очей. Але не все так просто. Виявляжться, вони можуть бути ознакою захворювання.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: