Що таке миготлива аритмія?

Adoption
Date
  • 246 Переглядів
Миготлива аритмія - це нерегулярний і часто дуже прискорений серцевий ритм (аритмія), який може призвести до утворення тромбів у серці. Аритмія підвищує ризик інсульту, серцевої недостатності та інших серцевих ускладнень.

99_mercatelnaya-aritmiya-simptomy-lechenie-8-1.jpg (16.72 Kb)


Під час фібриляції передсердь верхні камери серця (передсердя) б’ються хаотично і нерегулярно — несинхронізовано з нижніми камерами (шлуночками) серця. Для багатьох людей Aритмія може не мати симптомів. Однак вона може викликати прискорене серцебиття, задишку або слабкість.

Епізоди фібриляції передсердь можуть з’являтися і зникати, або вони можуть бути постійними. Хоча сама по собі аритмія зазвичай не загрожує життю, це серйозне захворювання, яке вимагає належного лікування для запобігання інсульту.

Лікування фібриляції передсердь може включати прийом ліків, терапію для нормалізування серцевого ритму та процедури катетера для блокування помилкових серцевих сигналів.

Людина з фібриляцією передсердь також може мати пов’язану з цим проблему серцевого ритму, яка називається тріпотіння передсердь. Хоча тріпотіння передсердь – це інша аритмія, лікування дуже схоже на фібриляцію передсердь.

Симптоми

Деякі люди з фібриляцією передсердь не помічають жодних симптомів. В тих, у кого є симптоми фібриляції передсердь, можуть бути такі ознаки та симптоми, як:

Відчуття прискореного, або сильного серцебиття.
Біль у грудях.
Запаморочення.
Втома.
Знижена здатність до фізичних вправ.
Задишка.
Слабкість.

Коли звертатися до лікаря

Якщо у вас є ознаки або симптоми фібриляції передсердь, зверніться до лікаря.

Якщо у вас біль у грудях, негайно зверніться за медичною допомогою. Біль у грудях може означати, що у вас серцевий напад.

Причини фібриляції передсердь

Проблеми з структурою серця є найчастішою причиною фібриляції передсердь. Можливі причини фібриляції передсердь включають:

Ішемічна хвороба серця.
Серцевий напад.
Порок серця, з яким ви народилися (вроджений порок серця).
Проблеми з серцевими клапанами.
Гіпертонія.
Захворювання легенів.
Фізичне навантаження внаслідок операції, пневмонії або інших захворювань.
Попередня операція на серці.
Проблема з природним кардіостимулятором серця (синдром слабкості синуса).
Апное сну.
Захворювання щитовидної залози, такі як гіперактивна щитовидна залоза (гіпертиреоз) та інші метаболічні дисбаланси.
Вживання стимуляторів, включаючи деякі ліки, кофеїн, тютюн і алкоголь.
Вірусні інфекції.

Деякі люди, які мають фібриляцію передсердь, не мають відомих проблем з серцем або пошкодження серця.

Фактори ризику

Речі, які можуть підвищити ризик фібриляції передсердь, включають:

Вік. Чим старша людина, тим вище ризик розвитку фібриляції передсердь.
Хвороба серця. Будь-яка людина з серцевими захворюваннями, такими як проблеми з клапанами серця, вроджені вади серця, застійна серцева недостатність, ішемічна хвороба серця, або в анамнезі перенесли серцевий напад чи операцію на серці, мають підвищений ризик фібриляції передсердь.
Гіпертонія. Високий кров’яний тиск, особливо якщо він погано контролюється зміною способу життя або прийомом ліків, може збільшити ризик фібриляції передсердь.
Захворювання щитовидної залози. У деяких людей проблеми з щитовидною залозою можуть викликати порушення серцевого ритму (аритмії), включаючи фібриляцію передсердь.
Інші хронічні захворювання. Люди з певними хронічними захворюваннями, такими як цукровий діабет, метаболічний синдром, хронічне захворювання нирок, захворювання легенів або апное сну, мають підвищений ризик фібриляції передсердь.
Вживання алкоголю. У деяких людей вживання алкоголю може спровокувати епізод фібриляції передсердь. Зловживання ще більше збільшує ризик.
Ожиріння. Люди з ожирінням піддаються підвищеному ризику розвитку фібриляції передсердь.
Спадковість в сім'ї. У деяких сім’ях спостерігається підвищений ризик фібриляції передсердь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, передсердь, фібриляції, можуть, камери, серцевий, симптоми, серцебиття, серцевих, лікування


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Якщо ти впевнена у своєму партнері і точно знаєш, що не могла занести інфекцію, а виділень білих, схожих на домашній сир, немає, не панікуй, такий дис

Свербіж і печія в піхві: причини появи

Здоров'я | 05:00, 16.08.2022

Якщо ти впевнена у своєму партнері і точно знаєш, що не могла занести інфекцію, а виділень білих, схожих на домашній сир, немає, не панікуй, такий дискомфорт можливий. І сьогодні ми поговоримо про його причини.

Можливо, це захворювання було у вашої матері. Або ним страждав ваш дядько чи сестра. Спостерігати, як член сім’ї переживає депресію, може бути важко.

Чи є депресія генетичною хворобою?

Психологія | 01:30, 16.08.2022

Можливо, це захворювання було у вашої матері. Або ним страждав ваш дядько чи сестра. Спостерігати, як член сім’ї переживає депресію, може бути важко. Але чи означає це, що ви також матимете це захворювання?

Під час одного спостереження за пацієнтами з лихоманкою з недавньою історією контакту з тваринами у східному Китаї філогенетично відмінний геніпавірус

У Китаї виявили новий небезпечний зоонозний геніпавірус Лан'я

Хвороби | 23:00, 15.08.2022

Під час одного спостереження за пацієнтами з лихоманкою з недавньою історією контакту з тваринами у східному Китаї філогенетично відмінний геніпавірус, названий геніпавірусом Langya (LayV), був ідентифікований у зразку мазка з горла одного пацієнта з

Коли людині холодно, кровоносні судини звужуються. З цієї причини крові та тепла надходить менше. Найпомітніше це за станом рук і ніг. Тому якщо подіб

Чому у вас постійно холодні руки?

Здоров'я | 12:00, 15.08.2022

Коли людині холодно, кровоносні судини звужуються. З цієї причини крові та тепла надходить менше. Найпомітніше це за станом рук і ніг. Тому якщо подібне тимчасове відчуття, то це цілком нормально. Однак якщо у вас руки і ноги постійно мерзнуть, навіт

Переважна більшість людей, інфікованих омікрон-варіантом SARS-CoV-2, відчувають легкі симптоми, схожі на застуду, помірні симптоми, схожі на грип, або

Чому люди з алергічною астмою менш сприйнятливі до тяжкого перебігу COVID?

Алергія | 01:30, 15.08.2022

Переважна більшість людей, інфікованих омікрон-варіантом SARS-CoV-2, відчувають легкі симптоми, схожі на застуду, помірні симптоми, схожі на грип, або симптоми взагалі відсутні, але вірус настільки трансмісивний, що все одно поширюється глибоко в лег

Бруксизм (скреготіння зубами) - це стан, при якому ви скреготите зубами або стискаєте зуби. Якщо у дитини бруксизм, вона може несвідомо стискати зуби

Дитина скрегоче зубами: причини

Дитина | 00:30, 15.08.2022

Бруксизм (скреготіння зубами) - це стан, при якому ви скреготите зубами або стискаєте зуби. Якщо у дитини бруксизм, вона може несвідомо стискати зуби під час неспання або або скреготати ними під час сну (бруксизм уві сні).

Чи здається вам, що ваші головні болі посилюються, чим старше ви стаєте? Старіння саме по собі не підвищує ризик виникнення мігрені, але деякі чинники

6 причин, чому ваша мігрень може посилюватися з віком, і що з цим робити

Хвороби | 09:00, 13.08.2022

Чи здається вам, що ваші головні болі посилюються, чим старше ви стаєте? Старіння саме по собі не підвищує ризик виникнення мігрені, але деякі чинники способу життя можуть, а це означає, що прийняття певних змін або звичок з віком може призвести до щ

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: