В Китаї знову спалах коронавірусу: що відомо про новий варіант мутації?

Adoption
Date
  • 1241 Переглядів
Китай знову запровадив локдаун через спалахи коронавірусу та дотримується політики "нульової толерантності", метою якої є повністю викоренити хворобу.

6511_photo_387743.jpeg (24.41 Kb)

За словами представників влади, у цей спалах може загрожувати передачею вірусу від тварин до людей.

У Шанхаї запроваджено повний локдаун на невизначений термін – людям не можна виходити з будинків, а в міста приїхали 38 тис. медпрацівників для проведення масового тестування населення. Ситуація в Китаї є дуже гострою, оскільки до поширення «стелс-омікрону» кількість хворих у країні була дуже низькою.

Підвид омікрон-штаму коронавірусу, відомий як «стелс-омікрон», зараз лідирує у світі за кількістю заражень. Група ВООЗ з еволюції вірусів (TAG-VE) назвала цей підвид як такий, «що викликає занепокоєння».

Назву "Stealth" (англ. прихований, невидимий) цей варіант отримав через певну генетичну структуру: його складно відрізнити при проведенні ПЛР-тестів від інших штамів.

Основними симптоми нового омікрон-штаму є:

кашель;
нежить;
біль в горлі;
швидка стомлюваність;
запаморочення;
біль у м'язах;
головний біль;
гарячка;
чхання.

Втрата смаку та нюху зустрічається рідше, ніж при зараженні іншими штамами, але не є виключеними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, коронавірусу, спалах, стелс, омікрон, локдаун, варіант, прихований, stealth, занепокоєння, спалах ковіду, політика викорення, пандемія новини, корона


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Існують люди, які за два-три дні до зміни погоди вже реагують на неї: скаржаться на біль голови, втому, нудоту і навіть тиск. Як собі допомогти у тако

Якщо ви - метеозалежні: Як полегшити свої страждання?

Профілактика і лікування | 08:00, 22.06.2022

Існують люди, які за два-три дні до зміни погоди вже реагують на неї: скаржаться на біль голови, втому, нудоту і навіть тиск. Як собі допомогти у такому випадку?

Здавалося б, коли-коли, а влітку турбувати біль у вухах не повинен. Але це помилковий стереотип. Дуже часто саме влітку люди скаржаться на біль у вусі

Чому влітку часто болять вуха?

Здоров'я | 07:00, 22.06.2022

Здавалося б, коли-коли, а влітку турбувати біль у вухах не повинен. Але це помилковий стереотип. Дуже часто саме влітку люди скаржаться на біль у вусі.

Влітку всі діляться на два табори: ті, кому спекотно, і ті, кому дме. Але диму без вогню не буває і навіть, здавалося б, звичайний кондиціонер, може с

Повітря з кондиціонера може призвести до появи невриту і застуди

Здоров'я | 05:00, 22.06.2022

Влітку всі діляться на два табори: ті, кому спекотно, і ті, кому дме. Але диму без вогню не буває і навіть, здавалося б, звичайний кондиціонер, може стати причиною нездужання, що вже говорити про сильні протяги.

Дослідники з Центру передового біомолекулярного розпізнавання Корейського інституту науки та технологій та інших установ створили “наномашини”, які ви

Вчені створили “наномашини”, які вбивають ракові клітини

Здоров'я | 23:00, 21.06.2022

Дослідники з Центру передового біомолекулярного розпізнавання Корейського інституту науки та технологій та інших установ створили “наномашини”, які використовують механічні молекулярні рухи, щоб проникати у ракові клітини та руйнувати їх.

Як би дивно це не звучало, але молочниця може бути результатом користування презервативами. Що робити у такому випадку? Розповідає лікар-гінеколог Оле

Якщо з'явилась молочниця після користування презервативами

Інфекції | 12:00, 21.06.2022

Як би дивно це не звучало, але молочниця може бути результатом користування презервативами. Що робити у такому випадку? Розповідає лікар-гінеколог Олена Морозова.

Дуже важливо правильно піклуватись про себе, особливо якщо у тебе занижений тиск. Саме про це ми сьогодні поговоримо.

Як харчуватися, якщо у тебе низький тиск?

Харчування | 08:00, 21.06.2022

Дуже важливо правильно піклуватись про себе, особливо якщо у тебе занижений тиск. Саме про це ми сьогодні поговоримо.

Науковці кажуть, що підвиди штаму

Нові підвиди штаму "Омікрон" викликають нові сплески Covid-19 у світі

Хвороби | 00:30, 21.06.2022

Науковці кажуть, що підвиди штаму "Омікрон" BA.4 та BA.5 з'явилися у Південній Африці й незабаром можуть стати домінантними у Європі та США.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: