Дитячі хвороби. Глухота

Adoption
Date
  • 5410 Переглядів
Нормальний слух залежить від звукових хвиль, що потрапляють у вушний канал і змушують барабанні перетинки вібрувати, що в свою чергу, рухає три крихітні кісточки в середньому вусі. Цей рух передається вздовж середнього вуха у внутрішнє вухо. Там вібрації змінюються в електричні імпульси, які передаються в мозок через восьмий черепний нерв і транслюються як звук мозку. Пошкодження, захворювання або дисфункція будь-яких з цих структур може закінчитися глухотою.

Втрата слуху може бути слабкою або сильною. Вона може включати одне або обидва вуха і може бути пошкодженою або розвинутися в будь-якому віці.

Діагноз

Втрата слуху може матися на увазі, якщо присутній будь-який з нижчезазначених симптомів:

*Ваше немовля, старше трьох місяців за віком, ігнорує звуки або не повертає голову у напрямку до звуку.
*Ваша дитина старша одного року не вимовляє хоча б кілька слів.
*Ваша дитина старше двох років не говорить пропозиціями хоча б з двох-трьох слів.
*Ваша дитина старше п'яти років говорить так, що сторонній не може його зрозуміти.
*У Вашої дитини проблеми з навчанням у школі в будь-якому віці або Ваша дитина, здається, не чує. Будь-який з цих симптомів може бути викликаний втратою слуху, але вони можуть також бути результатом інших причин.

Домашнє лікування

Лікування залежить від причини, так само як і ступінь втрати слуху.

Запобіжні заходи

Якщо Ви - жінка дітородного віку, проконсультуйтеся у Вашого лікаря щодо імунізації від краснухи. Простий аналіз крові визначить, були Ви щеплені чи ні.

Ніколи не вставляйте у вушний канал Вашої дитини ніяких предметів, включаючи бавовняні тампони. Ви можете пошкодити барабанні перетинки або впливати на вушну середу.

Медичне лікування

Ваш лікар огляне вухо для визначення причини глухоти. Слух може бути перевірений фахівцями у дітей будь-якого віку різними приладами та інструментами. Багато причин глухоти можуть бути вилікувані, якщо вони вчасно виявлені. В іншому випадку Ваша глуха дитина повинна буде почати спеціальне навчання, як тільки її захворювання виявлене, навіть якщо вона має всього один або два рочки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: хвороби, дитина, глухота, лікування


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Руки - не тільки паспорт, а й свого роду ваша медична картка. Адже довжина пальців, обсяг зап'ястя і навіть сила рукостискання здатні попередити про р

Серйозні захворювання, які можна визначити по руках

Хвороби | 06:50, 09.01.2021

Руки - не тільки паспорт, а й свого роду ваша медична картка. Адже довжина пальців, обсяг зап'ястя і навіть сила рукостискання здатні попередити про ризик розвитку різних захворювань. Оцініть своє здоров'я - прямо зараз!

Спочатку ми думали, що темні кола під очима - це результат втоми і безсонних очей. Але не все так просто. Виявляжться, вони можуть бути ознакою захвор

Темні кола під очима є ознакою серйозного захворювання - медики

Хвороби | 05:50, 09.01.2021

Спочатку ми думали, що темні кола під очима - це результат втоми і безсонних очей. Але не все так просто. Виявляжться, вони можуть бути ознакою захворювання.

Чому виникає стоматит?

Хвороби | 22:00, 30.12.2020

Дискомфорт в ротовій порожнині часто пов'язаний з виникненням стоматиту.

Сьогодні мала нагоду поспілкуватися із лікарем, який мало не щодня має контакти із хворими на ковід. Я теж перенесла коронавірус і не з казок знаю, як

Медикик: Більшість хворих, які перенесли коронавірус, стали дуже нервовими

Профілактика і лікування | 06:30, 30.12.2020

Сьогодні мала нагоду поспілкуватися із лікарем, який мало не щодня має контакти із хворими на ковід. Я теж перенесла коронавірус і не з казок знаю, як воно іноді буває страшно у тому стані. Та репліка лікаря мене сильно здивувала: "Усі, або майже усі

Той, хто щеплений, той захищений, так нас учили ще з малечку. Навіть якщо захворієш, то недугу перенесеш у легшій формі. тоді чому ж українці масово в

Чому українці не хочуть робити щеплення від COVID-19

Щеплення | 06:00, 30.12.2020

Той, хто щеплений, той захищений, так нас учили ще з малечку. Навіть якщо захворієш, то недугу перенесеш у легшій формі. тоді чому ж українці масово відмовляються робити щеплення від коронавірусу (якої і так ще немає у нас в Україні!).

На початку грудня 2020 року у Львівських лікарнях лежало приблизно двадцять дітей із підтвердженим діагнозом

Які ускладнення у дітей викликає COVID-19

Хвороби | 05:00, 30.12.2020

На початку грудня 2020 року у Львівських лікарнях лежало приблизно двадцять дітей із підтвердженим діагнозом "коронавірус".

Ну або ваша дитина страшенно боїться міряти температуру, а знати. яка вона, - потрібно, що тоді робити7

Як знати, яка у дитини температура, якщо вдома немає термометра?

Хвороби | 07:00, 29.12.2020

Ну або ваша дитина страшенно боїться міряти температуру, а знати. яка вона, - потрібно, що тоді робити7

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: