Дитячі хвороби. Вивихнутий лікоть

Adoption
Date
  • 2798 Переглядів
Вивихнутий лікоть - найпоширеніший вивих для всіх маленьких дітей. Фактично вивихнутий лікоть - це частковий вивих, званий більш точно «підвивих».

Так само відомий як «зісмикнутий лікоть», він часто трапляється у віці від одного до трьох років і рідко після чотирьох.

Вивих зазвичай трапляється, коли батьки намагаються вберегти дитину від падіння або спотикання. Крім того, він може бути результатом гойдання дитини за руки в грі або підхоплення за руки, щоб запобігти падінню. Коли це трапляється, відразу настає біль, і він розташовується десь між ліктем і зап'ястям. Дитина не користується пошкодженою рукою, хапаючи її здоровою рукою. Припухлість зап'ястя і руки розвивається через кілька годин.

Діагноз

Якщо дитина тримає руку долонею назад, діагноз очевидний. Спроби розгорнути долоню вперед викликають біль. Розповідь, як була пошкоджена рука, дасть можливість точніше поставити діагноз. Найбільш частий неправильний діагноз - дитина пошкодила зап'ястя.

Домашнє лікування

Коли це сталося в перший раз, краще всього звернутися за допомогою до лікаря. Вивихнутий лікоть має тенденцію до повторення, а один раз, побачивши, як це лікується, батьки зможуть провести лікування самостійно.

Запобіжні заходи

Якщо історія хвороби не відповідає класичному опису, не намагайтеся усунути вивих. Перелом кістки передпліччя може створити подібну клінічну картину.

Якщо лікоть вивихнутий вже кілька годин, виправлення може бути більш складним через припухлості, а потім один або два дні після виправлення рука може все ще хворіти і використовуватися не повністю. Суглоб залишається чутливим до ресублікаціі протягом трьох або чотирьох тижнів.

Будьте обережні

Слід виробити звичку піднімати свою дитину за пахвові западини, а не підтягуванням його за руки, зап'ястя або передпліччя.

Медичне лікування

Ваш лікар підтвердить діагноз і при необхідності може призначити рентген для розпізнання перелому. Іноді рентген для розпізнання перелому. Іноді рентген показує недбале лікування. Після визначення діагнозу Ваш лікар зменшить підвивих шляхом натискання і обертання зап'ястя, поки лікоть частково нахилений.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: хвороби, дитина, вивих, лікоть, лікування, діагноз


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Біль у попереку може завдавати чимало проблем, особливо якщо він систематичний. Давайте дізнаємось, якими можуть бути його причини.

Головні причини, які провокують біль у попереку

Хвороби | 06:50, 16.01.2021

Біль у попереку може завдавати чимало проблем, особливо якщо він систематичний. Давайте дізнаємось, якими можуть бути його причини.

Китайські вчені дослідили вплив розмірів простору на розподіл крапель від кашлю або чхання хворого на коронавірус і з'ясували, що у вузьких приміщення

Вчені з'ясували, де найлегше заразитися COVID-19

Інфекції | 05:00, 11.01.2021

Китайські вчені дослідили вплив розмірів простору на розподіл крапель від кашлю або чхання хворого на коронавірус і з'ясували, що у вузьких приміщеннях, наприклад коридорах, значно збільшується ризик інфікуватися COVID-19.

Жартувати із здоров'ям не варто, особливо якщо мова йде про серце. Виявляється, навітьїжа може позитивно впливати на стан серця.

Їжа, яка буде корисною для тих, у кого проблеми з серцем

Профілактика і лікування | 05:50, 10.01.2021

Жартувати із здоров'ям не варто, особливо якщо мова йде про серце. Виявляється, навітьїжа може позитивно впливати на стан серця.

Як знати, що твоєму організму не вистачає такого корисного елементу, як залізо?

Втома, ламке волосся і нігті? Вам не вистачає заліза

Профілактика і лікування | 07:50, 09.01.2021

Як знати, що твоєму організму не вистачає такого корисного елементу, як залізо?

Руки - не тільки паспорт, а й свого роду ваша медична картка. Адже довжина пальців, обсяг зап'ястя і навіть сила рукостискання здатні попередити про р

Серйозні захворювання, які можна визначити по руках

Хвороби | 06:50, 09.01.2021

Руки - не тільки паспорт, а й свого роду ваша медична картка. Адже довжина пальців, обсяг зап'ястя і навіть сила рукостискання здатні попередити про ризик розвитку різних захворювань. Оцініть своє здоров'я - прямо зараз!

Спочатку ми думали, що темні кола під очима - це результат втоми і безсонних очей. Але не все так просто. Виявляжться, вони можуть бути ознакою захвор

Темні кола під очима є ознакою серйозного захворювання - медики

Хвороби | 05:50, 09.01.2021

Спочатку ми думали, що темні кола під очима - це результат втоми і безсонних очей. Але не все так просто. Виявляжться, вони можуть бути ознакою захворювання.

Чому виникає стоматит?

Хвороби | 22:00, 30.12.2020

Дискомфорт в ротовій порожнині часто пов'язаний з виникненням стоматиту.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: