Хворобу серця може визначити фітнес-браслет

Adoption
Date
  • 1080 Переглядів
Як показало дослідження, Спеціальні фітнес-браслети можуть визначити розвиток хвороб серця.
8155_fitnes-braslet.jpg (24 Kb)

Вчені з Сінгапуру використовували фітнес-браслети для пошуку людей, яким загрожує підвищений ризик збільшеного серця. Дослідження показало, що браслети пророкують рівень керамідів - різновиди ліпідів, пов'язаних з ожирінням, діабетом і хворобами серця. Отримано переконливі докази того, що фітнес-браслети здатні давати цінну інформацію для біомедичних досліджень і виступати свого роду раннім індикатором розвитку хвороб серця.

В експерименті взяли участь 233 добровольця, за активністю і ритмом серцебиття яких стежили за допомогою спеціальних браслетів. Це точно такі ж пристрої, які можна купити в будь-якому роздрібному магазині, як підкреслюють вчені. Крім того, добровольці проходили через найрізноманітніші клінічні тести, включаючи кардіограму і підрахунок ліпідів в крові.

Аналізи отримані за допомогою фітнес-браслетів інформації допомогли визначити тих, кому загрожує збільшене серце. Його збільшення може бути викликане будь-якими хворобами або пояснюватися безпечною для здоров'я адаптацією до збільшення обсягу навантажень. Фітнес-браслети дозволяють відповісти на питання, яка саме причина привела до збільшення об'єму серця, що знижує ризик поставленого неправильного діагнозу в умовах лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: фітнес-браслет, браслети, спорт, хвороби серця, здоров'я


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Коли малеча починає кашляти, це виглядає лячно, адже найменші дітки ще не вміють добре відкашлювати і через це у них може червоніти чи навіть синіти н

Як лікувати кашель у немовлят?

Хвороби | 07:40, 25.05.2024

Коли малеча починає кашляти, це виглядає лячно, адже найменші дітки ще не вміють добре відкашлювати і через це у них може червоніти чи навіть синіти носогубний трикутник. Тож даний симптом не можна ігнорувати.

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були здоровими, щоб їх нічого не турбувало і у них було все, аби відчувати комфорт і любов. А коли маля починає незду

ГРВІ у немовлят: що треба знати батькам?

Немовля | 06:20, 25.05.2024

Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були здоровими, щоб їх нічого не турбувало і у них було все, аби відчувати комфорт і любов. А коли маля починає нездужати, багато батьків починають нервувати. І тут важливо не наробити помилок.

Виявляється, що те, що є у нас в домі, може шкодити здоров'ю як дітей, так і дорослих. І мова зараз не про гаджети. А про те, чим ми користуємося уже

Газові плити збільшують ризик розвитку астми у дітей

Дитина | 10:30, 24.05.2024

Виявляється, що те, що є у нас в домі, може шкодити здоров'ю як дітей, так і дорослих. І мова зараз не про гаджети. А про те, чим ми користуємося уже десятки років. Так, про газові плити.

Не дивно, що у кожного дорослого українця на тлі усіх подій з'явились психологічні травми. Проте, більшість батьків намагаються вберегти своїх дітей в

Майже половина українських дітей страждає від ПТСР - нове дослідження

Хвороби | 06:20, 24.05.2024

Не дивно, що у кожного дорослого українця на тлі усіх подій з'явились психологічні травми. Проте, більшість батьків намагаються вберегти своїх дітей від болю та хвилювань. Та це неможливо здійснити так, щоб дитина не відчувала стрес зовсім.

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Ризик серцево-судинних захворювань значно зростає через аборти

Аборт | 01:30, 24.05.2024

Аборти несуть не лише психологічну небезпеку жінкам, а й загрожують фізичному здоров'ю. І мова зовсім не про гінекологічні захворювання.

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз

Діти батьків, яким діагностували безпліддя, мають вищі шанси мати аутизм

Патологія | 10:30, 23.05.2024

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз "безпліддя", мають підвищений ризик розладу аутистичного спектру (РАС).

Аналіз крові може виявити причину пошкодження мозку в дітей, які пережили кисневе голодування до або під час народження. Це пришвидшить діагностику пр

Аналіз крові може виявити причини пошкодження мозку в новонароджених

Немовля | 07:40, 23.05.2024

Аналіз крові може виявити причину пошкодження мозку в дітей, які пережили кисневе голодування до або під час народження. Це пришвидшить діагностику проблеми і допоможе обрати правильне лікування.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: