Як памперси впливають на розвиток дитини

Adoption
Date
  • 3054 Переглядів
13278710_4.jpg

Памперси - це зручно, але потрібно думати, чим розплачується дитина за мамину зручність.Говорити про те, що використання памперсів призводить до безпліддя - це занадто. Але парниковий ефект від підгузка, та ще в поєднанні з сечею дозволить хлопчикові якомога раніше познайомитися з чоловічими хворобами - це факт. Медики визнають, що в минулі двадцять років чоловічі хвороби стрімко помолодшали.

Підгузки зроблені з сучасних матеріалів і добре всмоктують сечу. Але сеча нікуди не йде, вона просто ввібрана спеціальною підкладкою. До речі, ці матеріали ще мало досліджені, і що за хімічна реакція відбувається в середині памперсу - не знає ніхто. Тому дитина весь день ходить з сечовим компресом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дитячі капризи у віці 2-3 років: Як з ними боротися?

Памперси тягнуть за собою найпоширеніше захворювання сечостатевої системи - енурез. Сьогодні можна спостерігати на дитячих майданчиках дошкільнят, які не вміють вчасно розпізнати сигнал, і роблять свої справи в штани. Це завдає глибокої травми дитині, руйнуючи її самооцінку, так би мовити, зсередини. Дитина не усвідомлює цього, всі процеси відбуваються глибоко в підсвідомості.

Вплив одноразових підгузків не закінчується на першому році життя. Позбавлений природних тактильних відчуттів малюк може втратити інтерес до кінестетичних досліджень. І чим молодша дитина, тим сильніше вплив різних чинників на її розвиток. Саме на першому році життя формується допитливий дослідник, і не варто заважати природі трудитися над розумовим розвитком чада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, розвиток, догляд, батьки, памперси, підгузки, здоров'я, профілактика


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: