Дитина скаржиться на шум у вухах: до якого лікаря йти?

Adoption
Date
  • 209 Переглядів
Шум у вухах, або тинітус, може стати джерелом незручностей для дітей та їхніх батьків. Цей симптом може мати різні причини, і важливо вчасно визначити, до якого лікаря звернутися та як надати допомогу дитині.

7993_kak-vliyaet-nasmork-a419.jpg (23.44 Kb)


До кого ж звернутись?

1. Педіатр
Почніть з візиту до педіатра. Педіатр проведе загальний огляд і вирішить, чи потрібно надалі консультуватися з іншими спеціалістами. У деяких випадках, шум у вухах може бути пов'язаним зі значними вушними запаленнями або іншими захворюваннями, які педіатр може виявити.

2. Лор-лікар (отоларинголог)
Якщо педіатр вважає, що причина тинітусу пов'язана з вухом, то він направить вас до лор-лікаря. Цей спеціаліст має спеціальні інструменти для огляду вуха та може виявити можливі проблеми та призачити лікування.

3. Невролог або аудіолог
У разі, якщо інших причин для шуму у вухах не виявлено, можливо знадобиться консультуватися з неврологом або аудіологом. Вони можуть здійснити більш детальне обстеження слухової системи та визначити можливі неврологічні або акустичні проблеми, які можуть бути причиною тинітусу.

4. Психолог або психіатр
Також важливо враховувати психологічний аспект. Стрес, тривожність та депресія можуть сприяти виникненню тинітусу. У цьому випадку, консультація з психологом або психіатром може бути корисною для дитини.

Навіть якщо шум у вухах здається незначним, завжди краще проконсультуватися з лікарем. Вчасна діагностика та лікування можуть врятувати від серйозних проблем і покращити якість життя дитини. Не соромтеся звертатися до фахівців і дотримуйтесь їхніх рекомендацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, шум у вухах, тинітус


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Сучасні діти знають свої кордони, проте, це не захищає їх від тих, хто звик виливати свою агресію на інших. І, як виявилося, така поведінка негативно

Булінг негативно впливає не тільки на дитину-жертву, а й на того, хто ображає - психологи

Психологія | 08:30, 12.04.2024

Сучасні діти знають свої кордони, проте, це не захищає їх від тих, хто звик виливати свою агресію на інших. І, як виявилося, така поведінка негативно відбивається не лише на жертві.

Сучасні діти стали дуже вибагливими, часом ігор і мультиків їм замало для відпочинку та цікавого проведення часу. Тож ми підготували для вас добірку ф

3 прекрасні сімейні фільми, які замінять дітям мультики

Сімейні фільми | 06:20, 12.04.2024

Сучасні діти стали дуже вибагливими, часом ігор і мультиків їм замало для відпочинку та цікавого проведення часу. Тож ми підготували для вас добірку фільмів, які точно зацікавлять ваших дітей.

Як би сильно ми не любили своїх дітей, та іноді нам важко їх зрозуміти. Особливо коли мова йде про підлітків. Щоб мамі і татові було легше, пропонуємо

3 чудові книги для батьків про дитячу психологію

Психологія | 01:20, 12.04.2024

Як би сильно ми не любили своїх дітей, та іноді нам важко їх зрозуміти. Особливо коли мова йде про підлітків. Щоб мамі і татові було легше, пропонуємо ознайомитися з наступною літературою.

Війна змінила життя кожного українця. Так чи інакше вона торкнулась усіх. І дітей особливо. Навіть якщо ви знаходитесь далеко від бойоіих дій, це ще н

Як щоденна рутина підтримує дітей під час війни?

Дитина | 00:30, 12.04.2024

Війна змінила життя кожного українця. Так чи інакше вона торкнулась усіх. І дітей особливо. Навіть якщо ви знаходитесь далеко від бойоіих дій, це ще не означає, що ваша дитина не переживає стрес через те, що відбувається навколо неї. І як батькам пот

Шкіра маленький дітей дуже чутлива до миючих засобів, навіть коли мова йде про вибір прального порошку для дитячих речей.

Суміші, які особливо шкідливі для шкіри немовлят: що важливо знати про прання дитячого одягу?

Дитина | 18:50, 11.04.2024

Шкіра маленький дітей дуже чутлива до миючих засобів, навіть коли мова йде про вибір прального порошку для дитячих речей.

Дуже важливо підготувати дитину до школи. І мова тут не про те, щоб навчити її читати чи писати. Мова про психологічну підготовку. Про те, що дитина п

10 фраз, які батьки повинні сказати своїй дитині, коли вона йде в 1 клас

Школярі | 10:30, 11.04.2024

Дуже важливо підготувати дитину до школи. І мова тут не про те, щоб навчити її читати чи писати. Мова про психологічну підготовку. Про те, що дитина повинна знати не лише свої обов'язки, як учня, а й про свої ПРАВА!

Наші діти знають, що таке Щенячий патруль, Міньйони, Поні, а оь багато цікавих сучасних українських мультфільмів залишаються поза увагою. Ми вирішили

Топ-3 українські мультфільми для дітей різного віку

Сімейні фільми | 09:30, 11.04.2024

Наші діти знають, що таке Щенячий патруль, Міньйони, Поні, а оь багато цікавих сучасних українських мультфільмів залишаються поза увагою. Ми вирішили виправити цю ситуацію і запропонувати добірку, яка зацікавить дітей різного віку.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: