З якого віку дітям можна пити коров'яче молоко?

Adoption
Date
  • 274 Переглядів
Коров'яче молоко є одним з найпоширеніших напоїв у світі і є важливим джерелом багатьох поживних речовин, які сприяють здоровому зростанню та розвитку дітей. Однак впровадження коров'ячого молока в дитячий раціон повинно бути здійснене з обережністю та врахуванням різних факторів, таких як вік, здоров'я та індивідуальні особливості дитини.

7793_moloko-e12885255325-1280x720.jpg (17.42 Kb)

Головне правило при введенні коров'ячого молока в раціон дитини полягає в тому, що молоко повинно бути інтродуковане лише після досягнення певного віку, що допоможе уникнути потенційних проблем та ризиків для здоров'я малюка. Зазвичай рекомендується:

До 1 року: Коров'яче молоко НЕ рекомендується вводити як основний напій для немовлят, оскільки воно може бути важким для їх незрілого шлунково-кишкового тракту та може призводити до алергічних реакцій. Основним джерелом їжі для дитини упродовж першого року життя повинні бути материнське молоко або адаптована дитяча суміш.

Від 1 року: Після року життя деякі діти вже можуть поступово спробувати коров'яче молоко. Проте, це повинно бути зроблено поетапно та з обережністю. Краще почати з невеликих порцій і слідкувати за реакцією організму малюка.

Від 2 років: Більшість дітей досягають фізіологічної зрілості шлунково-кишкового тракту приблизно в два роки. Тому, після цього віку, багатьом дітям можна додати коров'яче молоко до раціону.

Звертайтесь до педіатра: Завжди краще звертатися до педіатра або дитячого лікаря, перш ніж вводити нові продукти в раціон дитини. Лікар зможе здійснити оцінку готовності організму малюка до таких змін і зробити відповідні рекомендації.

Чому раннє введення коров'ячого молока може бути небезпечним?

Раннє введення коров'ячого молока у дієту дитини може бути пов'язане з наступними ризиками:

Незрілість шлунково-кишкового тракту: Шлунково-кишковий тракт немовлят не повністю сформований, і введення коров'ячого молока раною віковою стадією може спричинити проблеми з травленням та призвести до діареї, запорів або нудоти.

Алергія та інтолерантність: Молоко містить білки, які можуть бути алергенами для деяких дітей. Раннє введення коров'ячого молока може викликати алергічні реакції, такі як висипання на шкірі, відективний ніс, свербіж, або навіть болісні реакції у шлунково-кишковому тракті.

Захворювання: Недостатньо оброблене молоко може бути контаміноване бактеріями або вірусами, що може призвести до хвороб.

Заміщення інших корисних продуктів: Занадто раннє введення коров'ячого молока може спричинити відмову від інших важливих джерел харчування, таких як материнське молоко або дитячі суміші, які містять необхідні поживні речовини для дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, дієта, молоко, дитяче харчування


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Найчастіше не може постояти за себе дитина тих батьків, які й самі в дитинстві були не в змозі дати відсіч кривдникам та агресорам.

Чому дитина не може постояти за себе?

Дитина | 10:30, 22.07.2024

Найчастіше не може постояти за себе дитина тих батьків, які й самі в дитинстві були не в змозі дати відсіч кривдникам та агресорам.

Відсутність довіри до оточуючихЩоб не шукати в людях каверзи, дитину з дитинства повинні оточувати позитивно налаштовані та врівноважені родичі. Якщо

Що буде з недолюбленими дітьми?

Психологія | 09:30, 22.07.2024

Відсутність довіри до оточуючихЩоб не шукати в людях каверзи, дитину з дитинства повинні оточувати позитивно налаштовані та врівноважені родичі. Якщо у сім'ї нормою є скандали, істерики, з'ясування стосунків на підвищених тонах, це лякає малюка. Згод

Якщо в людини не відбулося відділення від батьків, і вона залишилася залежною від них, від їхньої думки, емоцій, вона наполегливо намагатиметься позбу

Наслідки надмірної залежності дитини від батьків

Сімейні справи | 07:40, 22.07.2024

Якщо в людини не відбулося відділення від батьків, і вона залишилася залежною від них, від їхньої думки, емоцій, вона наполегливо намагатиметься позбутися залежності вже у своїй новій сім'ї.

Перший раз у перший клас - це не тільки свято, але ще багато тривоги та стресу для мами і тата.

Про що переживають батьки майбутніх першокласників?

Школярі | 01:20, 22.07.2024

Перший раз у перший клас - це не тільки свято, але ще багато тривоги та стресу для мами і тата.

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується

Міфи і правда про догляд за дітьми від наших бабусь

Дитина | 00:30, 22.07.2024

Купати новонародженого ОБОВ'ЯЗКОВО в марганцівці/ромашці/чередіМІФ: купати у відварах трав малюка зовсім не обов'язково, профілактично рекомендується при появі запалень, подразнень, висипань, оскільки ромашка та низка – природні антисептики.

Батьки, нам часто здається, що ми знаємо, як виховувати своїх дітей. А давайте дізнаємося, що вони про це думають.

Правила виховання щасливих дітей за словами самих дітей

Виховання | 07:40, 21.07.2024

Батьки, нам часто здається, що ми знаємо, як виховувати своїх дітей. А давайте дізнаємося, що вони про це думають.

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Як правильно балувати дитину?

Психологія | 06:20, 21.07.2024

Психологи наголошують, що батькам варто частіше хвалити своїх дітей.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: