Чому в дитини розвивається ревматизм серця?

Adoption
Date
  • 362 Переглядів
Ревматизм серця є серйозним захворюванням, яке може виникнути в дитини, і на жаль, його не завжди можна попередити. У цій статті ми розглянемо, чому розвивається ревматизм серця у дітей та як його можна запобігти.

6590_shutterstock_1364341343.jpg (28.3 Kb)


Ревматизм - це хвороба, яка виникає як наслідок запального процесу в різних тканинах тіла, а особливо в серці. У більшості випадків це захворювання розвивається в дітей віком від 5 до 15 років.

Один з головних факторів розвитку ревматизму серця - це інфекції, зокрема стрептококова інфекція. Коли дитина отримує інфекцію, її імунна система починає боротися з нею, але іноді цей процес може призвести до пошкодження клапанів серця. Якщо пошкодження не лікуються, то з часом це може призвести до змін у структурі серцевих клапанів та розвитку ревматизму серця.

Інші фактори, які можуть призвести до розвитку ревматизму серця, включають:

Генетична схильність: Якщо в сім'ї дитини є історія ревматизму серця, то ймовірність розвитку цієї хвороби у дитини збільшується.

Погані умови життя: Наприклад, недостатнє харчування, погані санітарні умови можуть підвищити ризик розвитку захворювань та ревматизму серця.

Основні рекомендації для запобігання дитячому ревматизму серця включають:

Запобігання інфекційних захворювань. Ревматизм серця зазвичай виникає після хворіб горла, інфекційних захворювань, тому важливо дотримуватись правил гігієни, уникати контакту з хворими та вчасно лікувати захворювання дихальних шляхів.

Профілактика групових інфекцій. Ревматизм серця може розвиватися після захворювання на групу інфекцій, таких як кір, краснуха, вітрянка. Щоб запобігти цьому, необхідно вчасно вакцинуватись проти цих захворювань.

Загартовування. Загартовування може підвищити імунітет дитини та знизити ризик захворювання на інфекційні захворювання. Для цього можна використовувати процедури, такі як контрастний душ, прогулянки на свіжому повітрі тощо.

Споживання збалансованої дієти. Дієта повинна бути багата на фрукти, овочі та здорові білки. Необхідно уникати переважної кількості жирних та солодких продуктів.

Фізичні навантаження. Фізичні вправи допоможуть дитині зміцнити імунітет та боротись з хворобами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, розвивається ревматизм серця, ревматизм, серце, клапани, бактерії, стрептокок, інфекції, умови життя


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Ми добре знаємо, що броколі корисніше за цукерки, а нові кросівки потрібніші за ляльки. Ось і диктуємо дітям, явно чи приховано, що і як вони мають хо

Чого не можна робити замість дітей?

Сімейні справи | 14:50, 23.07.2024

Ми добре знаємо, що броколі корисніше за цукерки, а нові кросівки потрібніші за ляльки. Ось і диктуємо дітям, явно чи приховано, що і як вони мають хотіти.

Чи знайомі вам такі ситуації: малюк був півдня або цілий день із бабусею (з нянею, в садочку), і тут приходьте ви - і дитину як підмінили: капризи, ва

Дитина зустрічає маму з роботи капризами. Чому?

Мама | 12:10, 23.07.2024

Чи знайомі вам такі ситуації: малюк був півдня або цілий день із бабусею (з нянею, в садочку), і тут приходьте ви - і дитину як підмінили: капризи, валяння на підлозі, істерики?

20% дітей старше двох років тією чи іншою мірою бувають розбірливими в їжі. Щось малюкові подобається, і це він їсть із задоволенням, а щось, навпаки,

Наукові дослідження: Діти дуже перебірливі в їжі

Дитяче харчування | 11:20, 23.07.2024

20% дітей старше двох років тією чи іншою мірою бувають розбірливими в їжі. Щось малюкові подобається, і це він їсть із задоволенням, а щось, навпаки, неможливо змусити з'їсти жодними вмовляннями.

Крик, по суті, – це вияв агресії. Коли агресія походить від найдорожчих та близьких людей, дитина дуже тяжко це переживає.

Якщо ви часто кричите на свою дитину

Мама | 10:30, 23.07.2024

Крик, по суті, – це вияв агресії. Коли агресія походить від найдорожчих та близьких людей, дитина дуже тяжко це переживає.

Насправді ніяк. Звичайно, можна і потрібно говорити про майбутнього малюка з майбутнім старшим братом чи сестрою у доброму ключі. Але ревнощі, практич

Як підготувати дитину 3-4 років до народження молодшого братика чи сестрички?

Сімейні справи | 08:30, 23.07.2024

Насправді ніяк. Звичайно, можна і потрібно говорити про майбутнього малюка з майбутнім старшим братом чи сестрою у доброму ключі. Але ревнощі, практично на 100%, так чи інакше проявлятимуться. І це абсолютно нормально.

Нам, батькам, хочеться, щоб дитина була успішною, щоб вона перемагала у спортивних змаганнях, в олімпіадах, у творчих конкурсах. Тоді в нас ніби з'явл

Чому треба вчити дитину програвати?

Дитина | 07:40, 23.07.2024

Нам, батькам, хочеться, щоб дитина була успішною, щоб вона перемагала у спортивних змаганнях, в олімпіадах, у творчих конкурсах. Тоді в нас ніби з'являється привід для гордості і наше батьківське марнославство приходить у стан кота, що об'ївся сметан

Поняття травма почало тлумачитися дуже розширювально, це неправильно. Невірно думати, що можна не дати дитині цукерку – і ось уже травма на все життя.

Більшість дитячих травм проходить безслідно

Дитина | 01:20, 23.07.2024

Поняття травма почало тлумачитися дуже розширювально, це неправильно. Невірно думати, що можна не дати дитині цукерку – і ось уже травма на все життя.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: