Причини дитячого хропіння

Adoption
Date
  • 380 Переглядів
Тихий звук хропіння вашої дитини може здатися вам чарівним, але як батьки, ви можете почати турбуватися про те, що це означає. У більшості випадків хропіння в дитинстві не викликає занепокоєння. Часто це пов’язано з недостатньо розвиненими вузькими дихальними шляхами, закупореними слизом, проблема, яка зазвичай вирішується, коли дихальні шляхи ростуть. Іноді вам може знадобитися лікування основного захворювання, яке спричиняє хропіння вашої дитини.

6772_son_foto_2.png (269.65 Kb)

Апное недоношених
Апное недоношених є проблемою, характерною для дітей, народжених до 34 тижнів вагітності, повідомляє Kids Health. Апное – це стан сну, що характеризується короткочасним порушенням режиму дихання, яке може включати хропіння. Через нерозвинену дихальну систему недоношені діти можуть відчувати труднощі з диханням. Якщо вашій дитині було поставлено діагноз апное недоношених, швидше за все, її спостерігатимуть у лікарні перед першим поверненням додому.

Апное дітей
Апное дітей - це тип апное, який виникає у дітей віком до року. Цей діагноз ставиться, коли всі інші типи апное виключені та не визначено конкретної причини. Апное дітей зазвичай проходить самостійно. Контролювати апное у немовлят можна вдома за допомогою спеціального обладнання, призначеного фахівцем зі снологіі. Це обладнання вимірюватиме частоту серцевих скорочень і рухи грудної клітки вашої дитини.

Астма
Цілком можливо, що хропіння вашої дитини є ознакою ймовірності розвитку у неї астми. Дослідження, проведене в медичному центрі дитячої лікарні Цинциннаті показало, що діти з астмою вдвічі частіше хропуть регулярно, ніж ті, хто не має астми. Немовлята, чиї батьки хропуть, також частіше хропуть.

Збільшені аденоїди або мигдалини
Також відоме як обструктивне апное, збільшені мигдалини або аденоїди можуть блокувати дихальні шляхи вашої дитини під час сну, коли м’язи горла розслаблені. Окрім хропіння, симптоми обструктивного апное можуть включати задихання, утруднене дихання та сон, що переривається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Причини дитячого хропіння, мама, сайт для мам, дитина, хропіння, недоношені, обладнання, діагноз, апное, храп дітей


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну м

Кожна п'ята дитина має порушення сну через війну

Дитина | 00:30, 16.05.2024

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну може багато розповісти про їхній психологічний стан.

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюют

Що потрібно зробити батькам одразу після того, як вони забрали дитину з дитячого садка?

Дитина | 14:50, 15.05.2024

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюють. Отже, забираючи дитину, як почуваються мама і тато? Вони втомлені, можливо, знервовані і їм буває

Дитина

Як впоратися з поганою поведінкою дитини?

Виховання | 10:30, 15.05.2024

Дитина "закатує" істерику в супермаркеті, або погрожує вам вигнати вас з дому, якщо ви не будете робити те, чого вона хоче? Схожих прикладів можна наводити багато, проте батьки мають знати, як вести себе і як донести до дитини, що вона поводиться не

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші

Що молодим дівчатам потрібно знати про стосунки з дорослими чоловіками і що таке вік згоди?

Психологія | 06:20, 15.05.2024

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші за них.

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно.

Як розпізнати в дитини біполярний розлад?

Дитина | 09:30, 14.05.2024

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно. Більше того, це можна виявити ще з дитинства. І батькам варто бути обізнаними у цьому питанні.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симпт

Реакція дітей після щеплення: міфи про алергію і справжні симптоми

Щеплення | 09:30, 13.05.2024

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симптоми і нормальна реакція організму. Саме вона і свідчить, що організм відреагував на вакцину.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: