Ідеї для навчання дитини ввічливості

Adoption
Date
  • 530 Переглядів
Ввічливість часто асоціюється з хорошими манерами та поведінкою. Ввічливість означає бути обізнаним і уважним до людей навколо вас і ставитися до них з повагою, гідністю та добротою. Якщо ви хочете навчити дитину ввічливості, використовуйте різні способи сприяти та заохочувати ввічливу поведінку.

7785_5541_ua.jpg (34.23 Kb)


Поведінка
Проявіть ввічливість своєю поведінкою. Один із найшвидших способів прищепити будь-кому ввічливість — це показати, наскільки корисною є ввічливість через належну поведінку та доброту. Якщо ви будете регулярно проявляти ввічливість, це увійде в звичку, і люди навколо вас будуть насолоджуватися вашою уважністю. Ввічливість може бути такою ж простою, як притримати двері або сказати «вибачте» після чхання.

Читання
Прочитайте вголос книгу про ввічливість. Виберіть дитячу книжку про належні манери та ввічливу поведінку та читайте її повільно. Ставте дітям запитання про книгу під час читання, щоб переконатися, що вони зрозуміли матеріал. Обговоріть конкретні сценарії з книги, які ілюструють ввічливість. Ви навіть можете допомогти своїм дітям розіграти сцени з історій, щоб уроки стали для них живими.

Ігри
Практикуйте ввічливість за допомогою рольових ігор. Створіть різноманітні сценарії, щоб діти попрактикувалися в чемності. Можливі заходи включають:

представлення,
відповіді на телефонний дзвінок,
отримання подарунків,
розмова з незнайомцями,
етикет на робочому місці.

Дайте кожній дитині можливість потренуватися бути ввічливою. Практикуйте кожну дію, доки ваші діти не почуваються ввічливими в кожній ситуації.

Нагороди
Винагороджуйте належну ввічливість. Створіть діаграму ввічливості з конкретною поведінкою, яку ви хочете, щоб ваші діти демонстрували, наприклад, говорити «будь ласка» і «дякую», ділитися іграшками та допомагати. Пропонуйте невеликі винагороди, якщо ваша дитина демонструє ввічливу поведінку. Можливі ідеї винагороди включають цукерку, наклейку або особливий привілей. Винагороди заохочують до кращої поведінки, водночас повідомляючи дитині, що її зусилля не залишилися непоміченими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, дитина, ввічливість, поведінка, ввічлива, Практика, сценарії, Ввічлива дитина, належна поведінка, навчання, ігри, заохочення, винагорода


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Чи знайомі вам такі ситуації: малюк був півдня або цілий день із бабусею (з нянею, в садочку), і тут приходьте ви - і дитину як підмінили: капризи, ва

Дитина зустрічає маму з роботи капризами. Чому?

Мама | 12:10, 23.07.2024

Чи знайомі вам такі ситуації: малюк був півдня або цілий день із бабусею (з нянею, в садочку), і тут приходьте ви - і дитину як підмінили: капризи, валяння на підлозі, істерики?

20% дітей старше двох років тією чи іншою мірою бувають розбірливими в їжі. Щось малюкові подобається, і це він їсть із задоволенням, а щось, навпаки,

Наукові дослідження: Діти дуже перебірливі в їжі

Дитяче харчування | 11:20, 23.07.2024

20% дітей старше двох років тією чи іншою мірою бувають розбірливими в їжі. Щось малюкові подобається, і це він їсть із задоволенням, а щось, навпаки, неможливо змусити з'їсти жодними вмовляннями.

Крик, по суті, – це вияв агресії. Коли агресія походить від найдорожчих та близьких людей, дитина дуже тяжко це переживає.

Якщо ви часто кричите на свою дитину

Мама | 10:30, 23.07.2024

Крик, по суті, – це вияв агресії. Коли агресія походить від найдорожчих та близьких людей, дитина дуже тяжко це переживає.

Насправді ніяк. Звичайно, можна і потрібно говорити про майбутнього малюка з майбутнім старшим братом чи сестрою у доброму ключі. Але ревнощі, практич

Як підготувати дитину 3-4 років до народження молодшого братика чи сестрички?

Сімейні справи | 08:30, 23.07.2024

Насправді ніяк. Звичайно, можна і потрібно говорити про майбутнього малюка з майбутнім старшим братом чи сестрою у доброму ключі. Але ревнощі, практично на 100%, так чи інакше проявлятимуться. І це абсолютно нормально.

Нам, батькам, хочеться, щоб дитина була успішною, щоб вона перемагала у спортивних змаганнях, в олімпіадах, у творчих конкурсах. Тоді в нас ніби з'явл

Чому треба вчити дитину програвати?

Дитина | 07:40, 23.07.2024

Нам, батькам, хочеться, щоб дитина була успішною, щоб вона перемагала у спортивних змаганнях, в олімпіадах, у творчих конкурсах. Тоді в нас ніби з'являється привід для гордості і наше батьківське марнославство приходить у стан кота, що об'ївся сметан

Поняття травма почало тлумачитися дуже розширювально, це неправильно. Невірно думати, що можна не дати дитині цукерку – і ось уже травма на все життя.

Більшість дитячих травм проходить безслідно

Дитина | 01:20, 23.07.2024

Поняття травма почало тлумачитися дуже розширювально, це неправильно. Невірно думати, що можна не дати дитині цукерку – і ось уже травма на все життя.

Мами дбають про дітей так само, як і про себе, а часом - і більше. Чому? Так розпорядилася природа. Взаємозв'язок мами та малюка унікальний.

Взаємозв'язок мами і немовляти просто унікальний - дослідження

Мама | 00:30, 23.07.2024

Мами дбають про дітей так само, як і про себе, а часом - і більше. Чому? Так розпорядилася природа. Взаємозв'язок мами та малюка унікальний.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: