Чому ваш малюк прокидається занадто рано і що з цим робити?

Adoption
Date
  • 104 Переглядів
Раніше ваш малюк був чемпіоном зі сну, залишаючись у ліжку принаймні до 7 ранку щодня, як годинник. Але тепер раптом він встає ще до сходу сонця, виводячи з ладу весь будинок. Що робити?

1619_1707.jpg (29.34 Kb)

Хоча немовлята та старші малюки за своєю природою встають рано, якщо вони починають прокидатися в передсвітній час, настав час діяти.

Ваша дитина прокидається занадто рано, якщо вона зазвичай прокидається вдень між 6:30 і 7:30 ранку, але тепер починає кликати вас близько 5 або 5:30 ранку (або раніше!).

Щоб бути бадьорими, малюки віком від 1 до 3 років повинні спати від 11 до 14 годин на день, включаючи денний сон і нічний сон. Занадто раннє вставання може порушити рекомендовану тривалість сну.

Малюк, який прокидається надто рано, може лягати спати надто рано. Можливо й протилежне: іноді діти, які рано прокидаються, лягають спати надто пізно, сплять надто мало і в результаті перевтомлюються або недосипають.

Розклад часу та сну вашої дитини також може бути незбалансованим, що може призвести до того, що малюк прокинеться занадто рано вранці.

Чому ваш малюк прокидається занадто рано?

Може бути багато причин, чому ваша дитина прокидається занадто рано, зокрема:

Такий характер. Так, це правда: у вас може бути дитина, яка любить ранок і не хоче спати, коли сходить сонце.
Її пелюшка мокра. Привчання до горщика – це тривалий процес, і він може зайняти набагато більше часу.
Вона переживає регресію сну. Регресії сну малюків можуть переривати сон, змушуючи малюка вставати разом із пташками.
У неї ріжуться зуби. Біль від прорізування різців, іклів, верхніх і нижніх молярів також може сприяти занадто ранньому пробудженню.
У неї народився братик. Великі життєві зміни, такі як народження брата або сестри, переїзд до нового будинку або початок дитячого садка чи дошкільного закладу, можуть змусити малюка занадто рано встати з ліжка.
Кімната дуже світла. Промені сонця у вікно можуть спонукати малюка занадто рано встати з ліжка.
Вона чує шум. Стукіт посуду чи сигнал сміттєвоза також можуть переривати сон.
Вона перевтомилася. Як би божевільно це не звучало, пропущений сон або надто пізнє засинання також можуть вплинути на час пробудження вашого малюка.
Це звичка. Якщо ви дозволите їй кілька разів встати з ліжка о 4 ранку (а потім залізти і пригорнутися до вас), вона продовжить це робити.

Поради, як привчити малюка спати довше

Незважаючи на те, що ви не можете повністю налаштувати графік сну вашої дитини відповідно до свого власного, ви можете спробувати ці поради, щоб змусити малюка спати довше вранці:

Тримайте дитину активною протягом дня. Переконайтеся, що ваша дитина отримує достатньо денного свіжого повітря та фізичні вправи, що втомить її за день та принесе здоровий довгий сон.
Скоротіть споживання рідини. Обмежте споживання рідини перед сном.
Боріться зі світлом і шумом. Штори, або жалюзі, що затемнюють кімнату, можуть трохи подовжити ніч, а прилад для захисту від білого шуму може приховати побутові звуки.
Змініть час сну. Якщо вона прокидається о 5 ранку і знову дрімає о 8 ранку, її ранковий сон може бути занадто раннім. Налаштуйте її цикл сну, укладаючи її на 10 хвилин пізніше щодня, поки вона остаточно не засне о 10 або 10:30 ранку.
Скоротіть денний сон. Дрімота є важливою частиною розкладу сну вашого малюка, але вона також може сприяти ранньому прокиданню. Якщо ваш малюк прокидається надто рано або йому важко відпочити вночі, поекспериментуйте з коротшим денним сном приблизно на годину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: малюк прокидається занадто рано, що робити, малюк, прокидається, встати, переривати, сприяти, сон, дрімота, денний сон, сон вчочі, горшок, причини, переривання сну


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Батьки можуть пригадати таку ситуацію: дитина з криком прокидається і скаржиться на біль в різних частинах ноги (в стегні, підколінній ямці, гомілці,

Чому діти скаржаться на біль в ногах?

Дитина | 12:00, 03.02.2023

Батьки можуть пригадати таку ситуацію: дитина з криком прокидається і скаржиться на біль в різних частинах ноги (в стегні, підколінній ямці, гомілці, литці). Явище виникає саме в стані спокою малюка, і попередньо дитина могла довго гуляти.

Допоможіть чвоїм дітям отримати задоволення від здорового способу життя! Одна година фізичної активності щодня: вдома, у школі, під час гри допоможе ї

Поради щодо фізичної активності для дітей 5-11 років

Дитина | 00:30, 02.02.2023

Допоможіть чвоїм дітям отримати задоволення від здорового способу життя! Одна година фізичної активності щодня: вдома, у школі, під час гри допоможе їм бути здоровими!

Сексуальне насильство – це будь-який тип сексуального контакту або поведінки (фізичної, словесної чи візуальної), які відбуваються без явної згоди оде

Заходи, які ви можете зробити після сексуального насильства

Консультації | 23:00, 01.02.2023

Сексуальне насильство – це будь-який тип сексуального контакту або поведінки (фізичної, словесної чи візуальної), які відбуваються без явної згоди одержувача.

Страхи, народжені в дитинстві, – найстійкіші. Як із ними боротися?

Найпопулярніші страхи дітей

Дитина | 12:00, 01.02.2023

Страхи, народжені в дитинстві, – найстійкіші. Як із ними боротися?

Чимало суперечок у сім’ї викликає питання, де спати малюку. Щодо цього не можуть дійти одностайного висновку ні психологи, ні педіатри, ні батьки. Є ч

Сон з батьками: це добре чи погано?

Сімейні справи | 10:00, 01.02.2023

Чимало суперечок у сім’ї викликає питання, де спати малюку. Щодо цього не можуть дійти одностайного висновку ні психологи, ні педіатри, ні батьки. Є чимало аргументів за і проти сну малечі разом із батьками. Кожній сім’ї варто вибрати для себе пріори

Перш за все варто знати, що годувати дитину насильно не потрібно – її апетит є природним регулятором харчування. Категорично не рекомендується давати

Що можна їсти дитині, якщо в неї діарея?

Дитина | 08:00, 01.02.2023

Перш за все варто знати, що годувати дитину насильно не потрібно – її апетит є природним регулятором харчування. Категорично не рекомендується давати маленьким дітям у період хвороби новий вид їжі.

Цікавість. («А що буде, якщо не послухаю?»)Найчастіше така цікавість пов’язана з бажанням саме таким чином заявити про свій авторитет, зробивши щось н

Чому дитина вас не слухає?

Сімейні справи | 07:00, 01.02.2023

Цікавість. («А що буде, якщо не послухаю?»)Найчастіше така цікавість пов’язана з бажанням саме таким чином заявити про свій авторитет, зробивши щось на зло або всупереч. Наприклад, якщо батьки просять дитину прибрати іграшки, вона часом навмисно ігно

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: