Домашні засоби від ячменю у малюків

Adoption
Date
  • 762 Переглядів
Прокидатися з оком, покритим гноєм, неприємно як для малюка, так і для вас. Ячмінь часто зустрічається у дітей і є результатом бактеріальної інфекції.

6479_yachmen-1.jpg (19.51 Kb)


Ячмінь — це просто інфекція сальної залози на столітті.

Ячмінь виглядає як червоні, наповнені гноєм шишки на верхній або нижній повіці. Гній має білий або жовтуватий колір і може сочитися, викликаючи липкі виділення, які покриваються кіркою, коли висихають. Інфекція є результатом зараження бактеріями Staphylococcus aureus. Бактерії стафілокока широко поширені і зазвичай не викликають інфекції. Однак, коли малюк тре очі брудними руками, бактерії можуть заразити повіку.

Ячмінь у дітей
Ячмінь виникає в будь-якому віці, але зазвичай частіше зустрічається у дітей, ніж у дорослих. Діти частіше, ніж дорослі, труть очі і рідше миють руки, перш ніж торкатися очей або обличчя. Ячмінь може розвинутися лише на одному оці або поширитися на обидва ока через перехресне зараження.

Домашній засіб
Інфекція, що спричиняє ячмінь, найчастіше проходить через кілька днів без будь-якого лікування.

Застосування теплих компресів допомагає витягнути інфекцію та витягнути гній.

Якщо гній витікає швидше, почервоніння та набряк також швидше зникають. Щоб зробити теплий компрес, змочіть чисту мочалку теплою, але не гарячою, водою.

Обережно покладіть тканину на інфіковане око вашого малюка на 10-15 хвилин. Повторюйте три-чотири рази на день, поки гній не витече.

Профілактика
Ячменю важко запобігти. Часте миття рук і хороша гігієна запобігають очним інфекціям, але ці звички важко прищепити малюкам.

Запобігайте перехресному забрудненню, часто миючи руки. Завжди використовуйте чисту мочалку для теплих компресів і виперіть використану тканину в гарячій мильній воді та ретельно висушіть у сушарці для білизни. Не використовуйте одну мочалку для миття обох очей або обличчя вашого малюка. Слідкуйте за тим, щоб члени сім’ї не користувалися спільними рушниками.

Наявність ячменю не означає, що ваш малюк повинен залишатися вдома без дитячого садка.

Bарто попросити персонал дитячого садка допомогти вашій малечі мити руки протягом дня та не використовувати ті самі рушники та одяг, що й інші діти. Ячмінь рідко потребує медичної допомоги.

Зверніться до лікаря, якщо ячмінь не зник після тижня застосування теплих компресів, якщо вся повіка вашої дитини виглядає запаленою та червоною або якщо інфекція поширюється на інше око дитини. Вашій дитині може знадобитися антибіотичний крем для боротьби з інфекцією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, Ячмінь на оці в дитини, малюк, компрес, теплих, ячмінь в дитини, обличчя, Інфекція, ячмінь


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну м

Кожна п'ята дитина має порушення сну через війну

Дитина | 00:30, 16.05.2024

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну може багато розповісти про їхній психологічний стан.

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюют

Що потрібно зробити батькам одразу після того, як вони забрали дитину з дитячого садка?

Дитина | 14:50, 15.05.2024

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюють. Отже, забираючи дитину, як почуваються мама і тато? Вони втомлені, можливо, знервовані і їм буває

Дитина

Як впоратися з поганою поведінкою дитини?

Виховання | 10:30, 15.05.2024

Дитина "закатує" істерику в супермаркеті, або погрожує вам вигнати вас з дому, якщо ви не будете робити те, чого вона хоче? Схожих прикладів можна наводити багато, проте батьки мають знати, як вести себе і як донести до дитини, що вона поводиться не

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші

Що молодим дівчатам потрібно знати про стосунки з дорослими чоловіками і що таке вік згоди?

Психологія | 06:20, 15.05.2024

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші за них.

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно.

Як розпізнати в дитини біполярний розлад?

Дитина | 09:30, 14.05.2024

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно. Більше того, це можна виявити ще з дитинства. І батькам варто бути обізнаними у цьому питанні.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симпт

Реакція дітей після щеплення: міфи про алергію і справжні симптоми

Щеплення | 09:30, 13.05.2024

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симптоми і нормальна реакція організму. Саме вона і свідчить, що організм відреагував на вакцину.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: