Як перевірити слух у немовляти вдома?

Adoption
Date
  • 525 Переглядів
У дітей розвивається слух під час вагітності, приблизно на 24-му тижні. У цей момент вони звикають до окремих шумів. Після народження ці звуки, як правило, викликають меншу реакцію. Звуки, знайомі вашому дому, як-от бігання брата, не викликатимуть особливої реакції у новонародженого, який слухає цей шум тижнями. Ви мало що можете зробити вдома, щоб визначити діапазон слуху новонароджених, але кілька неофіційних тестів, що протягом першого року можуть попередити вас про проблеми.

7936_img-1511995666.jpg (24.16 Kb)

Посадіть новонародженого так, щоб ви могли поплескати йому в долоні за головою. Гучний хлопок поза межами поля зору немовляти повинен налякати його. Якщо він реагує невеликим стрибком або плачем, коли ви плескаєте, його слух в порядку. При необхідності повторіть тест кілька разів.

Слідкуйте за рухами голови вашої дитини. Коли вона набуде контролю над своїми рухами та зможе озирнутися, встаньте збоку та покличте її по імені. Звук вашого голосу повинен змусити її повернути голову. Шум не повинен бути гучним. Вона знає ваш голос і буде шукати звук очима.

Включіть книжки з картинками в гру, коли вашій дитині виповниться приблизно 10 місяців. Перегляньте малюнки та скажіть їй, яке слово позначає кожна картинка. Наприклад, вкажіть на кота та скажіть слово «кішка». Через деякий час, коли ви граєте, якщо ви скажете «кішка», дитина повинна вказати на правильну картинку. Це свідчить про те, що малюк не тільки почув це слово, але й зрозумів значення.

Якщо вашій дитині лікар не перевірив слух, поговоріть зі своїм педіатром і попросіть зробити це. За даними Центрів з контролю та профілактики захворювань, більшість новонароджених проходять перевірку слуху перед тим, як вийти з лікарні.

Фактори ризику втрати слуху включають вплив шуму з високим децибелом, передчасні пологи, інфекції, вроджені дефекти або сімейну історію глухоти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: перевірити, слух, у немовляти, вдома, дитина, мама, тато, немовля, малюк, маля


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вчені з університету Бірмінгема виявили, що постійне недосипання в ранньому дитинстві може провокувати психотичні розлади.

Чи пов'язані нестача сну і психоз в дитинстві?

Здоров'я | 10:30, 22.05.2024

Вчені з університету Бірмінгема виявили, що постійне недосипання в ранньому дитинстві може провокувати психотичні розлади.

Якщо дитина стабільно набирає вагу більше норми, лікарі починають непокоїтися. Все тому, що через зайву вагу можуть страждати, як внутрішні органи, та

Скоротити життя вдвічі: Наслідки раннього ожиріння в дітей

Дитина | 07:40, 22.05.2024

Якщо дитина стабільно набирає вагу більше норми, лікарі починають непокоїтися. Все тому, що через зайву вагу можуть страждати, як внутрішні органи, так і імунна система дитини.

У прагненні, щоб у дитини було усе, батьки часто не помічають, як розпещують своїх чад. Вседозволеність не рідко призводить до поганих проявів характе

5 неочевидних ознак, що ваша дитина виросте токсичною людиною

Виховання | 10:30, 16.05.2024

У прагненні, щоб у дитини було усе, батьки часто не помічають, як розпещують своїх чад. Вседозволеність не рідко призводить до поганих проявів характеру. Наприклад, до токсичності.

Сучасні дівчатка знають, що вони - достойні найкращого, що у них стільки ж прав, як і у хлопців, і що вони мають право бути собою, мати власну думку і

Як виховати впевнену в собі донечку?

Виховання | 08:30, 16.05.2024

Сучасні дівчатка знають, що вони - достойні найкращого, що у них стільки ж прав, як і у хлопців, і що вони мають право бути собою, мати власну думку і погляди на життя, навіть якщо ті не збігаються з поглядами інших.

Ще кілька років тому не всі дорослі знали, що таке панічна атка. А зараз ми вже говоримо про панічні атаки у дітей. Як би це не було сумно і важко, ми

Як допомогти при панічних атаках дитині?

Дитина | 01:20, 16.05.2024

Ще кілька років тому не всі дорослі знали, що таке панічна атка. А зараз ми вже говоримо про панічні атаки у дітей. Як би це не було сумно і важко, ми повинні взяти на себе відповідальність за психічний стан наших дітей і, в першу чергу, маємо бути о

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну м

Кожна п'ята дитина має порушення сну через війну

Дитина | 00:30, 16.05.2024

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну може багато розповісти про їхній психологічний стан.

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюют

Що потрібно зробити батькам одразу після того, як вони забрали дитину з дитячого садка?

Дитина | 14:50, 15.05.2024

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюють. Отже, забираючи дитину, як почуваються мама і тато? Вони втомлені, можливо, знервовані і їм буває

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: