Чи може людина з герпесом тримати дитину?

Adoption
Date
  • 461 Переглядів
Герпес є результатом вірусу простого герпесу, який також називають ВПГ. Герпес дуже поширений, заражаючи приблизно 20 відсотків дітей у віці до 5 років.

2054_gerpes.jpg (23.03 Kb)


Немовлята заражаються вірусом під час вагінальних пологів, якщо мати інфікована, або під час контакту з інфекційними рідинами людей із оральним герпесом. Люди з герпесом можуть тримати дитину, не інфікуючи її, якщо будуть обережні.

Типи герпесу
Герпес найчастіше викликається вірусом простого герпесу першого типу або ВПГ-1. Вірус простого герпесу другого типу, або ВПГ-2, зазвичай викликає генітальний герпес.

Один штам вірусу все ще може інфікувати інші тканини тіла, тобто HSV-2 може спричинити оральний герпес. Просте тримання дитини на руках не призведе до зараження нею будь-яким типом вірусу.

Знати точно, коли ВПГ є заразним, або коли людина заразна, може бути важко. Багато людей не підозрюють, що вони заражені вірусом.

Людина, найімовірніше, поширює вірус, коли герпес не вилікувався повністю. Протягом цього часу герпес може бути червоною, дещо болючою шишкою або це може бути виразка, що сочиться.

Нещодавно утворений герпес все ще може свідчити про активність вірусу. Hавіть якщо видимих симптомів герпесу може не бути, існує ймовірність заразності.

Інфекційні рідини
Слина людини з герпесом, який ще не зажив, є найбільш ймовірним шляхом поширення вірусу на дитину. Слина інфікованої людини може заразити дитину, коли вона потрапляє в кров або на слизові оболонки, наприклад на м’які тканини рота. Залежно від віку дитина може тягнути в рот свої руки та все, що вона може схопити. Слина або рідина від герпесу можуть заразити дитину, коли потрапляють у носові проходи, очі та рот.

Поцілунки немовляти, чхання, кашель або просто близька розмова з немовлям, тримаючи його на руках, потенційно можуть перенести слину від інфікованої особи до дитини.

Спільне використання будь-чого в усній формі, наприклад ложки, може збільшити ризик. Коли людина тримає дитину, її слина має пройти невелику відстань, щоб дістатися до дитини.

Профілактика
Людям з герпесом варто звести до мінімуму контакт з немовлятами, щоб запобігти поширенню вірусу.

Якщо цього неможливо уникнути, людині слід вжити додаткових заходів, щоб уникнути передачі слини або рідини від герпесу дитині. Якщо поцілувати дитину в щоки або дозволити дитині засунути руки в рот людини, це може збільшити ризик поширення орального герпесу. Особи, які доглядають за дитиною, повинні ретельно вимити руки з милом перед тим, як брати дитину чи тримати її на руках. Герпес не слід прикривати протягом тривалого періоду часу, оскільки це може сповільнити загоєння, але тимчасове прикриття виразки, особливо якщо вона сочиться, коли тримати дитину може знизити ризик поширення вірусу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, герпесу, дитину, вірусу, герпес, герпесом, дитини, вірусом, можуть, людини


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну м

Кожна п'ята дитина має порушення сну через війну

Дитина | 00:30, 16.05.2024

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну може багато розповісти про їхній психологічний стан.

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюют

Що потрібно зробити батькам одразу після того, як вони забрали дитину з дитячого садка?

Дитина | 14:50, 15.05.2024

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюють. Отже, забираючи дитину, як почуваються мама і тато? Вони втомлені, можливо, знервовані і їм буває

Дитина

Як впоратися з поганою поведінкою дитини?

Виховання | 10:30, 15.05.2024

Дитина "закатує" істерику в супермаркеті, або погрожує вам вигнати вас з дому, якщо ви не будете робити те, чого вона хоче? Схожих прикладів можна наводити багато, проте батьки мають знати, як вести себе і як донести до дитини, що вона поводиться не

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші

Що молодим дівчатам потрібно знати про стосунки з дорослими чоловіками і що таке вік згоди?

Психологія | 06:20, 15.05.2024

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші за них.

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно.

Як розпізнати в дитини біполярний розлад?

Дитина | 09:30, 14.05.2024

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно. Більше того, це можна виявити ще з дитинства. І батькам варто бути обізнаними у цьому питанні.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симпт

Реакція дітей після щеплення: міфи про алергію і справжні симптоми

Щеплення | 09:30, 13.05.2024

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симптоми і нормальна реакція організму. Саме вона і свідчить, що організм відреагував на вакцину.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: