Як використовувати зволожувачі в кімнаті немовлят?

Adoption
Date
  • 356 Переглядів
Зволожувачі використовують пару для підвищення рівня вологості в приміщенні. Це може допомогти запобігти сухості та подразненню носових проходів у сухі зимові місяці та полегшити дихання у немовлят, хворих на респіраторний вірус. Однак без належного обслуговування та частого чищення зволожувачі можуть посилити ріст бактерій і цвілі та поставити вашу дитину під загрозу потенційно серйозних захворювань. Щоб запобігти цим ризикам, уважно прочитайте та дотримуйтесь інструкцій з використання та догляду за приладом.

9130_7777-1.jpg (29.79 Kb)

Розмістіть зволожувач у безпечному місці, подалі від ліжечка вашої дитини та поза досяжністю будь-яких домашніх тварин або інших дітей у вашому домі. Щоб запобігти перекиданню та опікам, зволожувач має стояти на рівній стійкій поверхні, наприклад на столі чи комоді. Не розміщуйте зволожувач поблизу фотографій або інших предметів, які можуть бути пошкоджені парою.

За потреби вмикайте зволожувач на ніч, але частіше перевіряйте, чи немає ознак того, що рівень вологості в кімнаті вашої дитини занадто високий. Якщо на вікнах з’являється конденсат або поверхні стають вологими, це свідчить про те, що в кімнаті занадто волого. Високий рівень вологості збільшує ризик розвитку цвілі та бактерій у вашому домі.

Щодня замінюйте воду у зволожувачі. Протріть резервуар водою з милом, а потім знову наповніть його дистильованою водою. Звичайна водопровідна вода може містити мінерали, які розсіюються в повітрі разом із парою зволожувача. Вдихання цих мінералів може бути небезпечним для здоров'я вашої дитини.

Очищайте та стерилізуйте зволожувач кожні кілька днів, протираючи внутрішню частину резервуара для води, щоб видалити накип і плівку, а потім очищаючи резервуар 3-відсотковим розчином перекису водню. Дуже добре промийте резервуар перед повторним наповненням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, зволожувач, вологості, дитини, резервуар, запобігти, кімнаті, зволожувачі, бактерій, можуть


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Як тільки у дитини підвищується температура, батьки схильні до паніки і переживань. Проте, дуже важливо визначити, через що піднялась температура.

Як правильно збивати температуру у новонародженого і дітей до року?

Немовля | 06:20, 18.04.2024

Як тільки у дитини підвищується температура, батьки схильні до паніки і переживань. Проте, дуже важливо визначити, через що піднялась температура.

Зараз цей метод вже значно менш поширений серед народних методів лікуваня нежитю, а за часів молодості наших бабусь практикувалось лікування захворюва

Ніколи не робіть цього дітям! Прогрівати ніс при нежитю небезпечно

Хвороби | 06:20, 17.04.2024

Зараз цей метод вже значно менш поширений серед народних методів лікуваня нежитю, а за часів молодості наших бабусь практикувалось лікування захворювань носа за допомогою гріття. І для цього не рідко використовували теплі варені яйця або теплі компре

Поки погода змінюється і нас чекає дощ та похолодання, ми думками вже гріємось на сонечку. І заздалегідь готуємось до теплих днів та прогулянок під со

Як одягати малюка в спеку і коли краще гуляти?

Дитина | 09:30, 15.04.2024

Поки погода змінюється і нас чекає дощ та похолодання, ми думками вже гріємось на сонечку. І заздалегідь готуємось до теплих днів та прогулянок під сонцем. Особливо важлива наступна інофрмація для батьків.

Під час відпочинку з дитиною біля водойми чи озера, моря, не залишайте дитину саму ні на хвилину і не заспокоюйте ебе тим, що дитина вміє триматися на

Скоро літо: як уникнути утоплення дитини?

Дитина | 06:20, 15.04.2024

Під час відпочинку з дитиною біля водойми чи озера, моря, не залишайте дитину саму ні на хвилину і не заспокоюйте ебе тим, що дитина вміє триматися на воді. Статистика показує, що 47% дітей у віці 10−17 років, які потонули, вміли плавати.

Дитина стала вже достатньо дорослою і виникла потреба користуватися дезодорантом, але ви не впевнені в тому, що ті, які продаються в мас-маркеті, не з

Як власноруч виготовити дезодорант для дітей власними руками?

Дитина | 08:30, 14.04.2024

Дитина стала вже достатньо дорослою і виникла потреба користуватися дезодорантом, але ви не впевнені в тому, що ті, які продаються в мас-маркеті, не зашкодять здоров'ю сина чи дочки? У нас є вирішення для такої проблеми.

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Що батькам потрібно знати про родимки у дітей

Здоров'я | 07:40, 14.04.2024

Чи безпечні вони? Чи варто хвилюватися, якщо у дитини йде з неї кров?

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити н

Психолог розповів, як підтримати невпевнених в собі дітей

Дитина | 06:20, 14.04.2024

Коли дитина хвилюється, батьки одразу хочуть її заспокоїти і підтримати. І в ці моменти говорять: «Не бійся». Психологиня зазначила, чому так робити не варто.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: