Чи допоможе мамин запах дитині довше спати?

Adoption
Date
  • 391 Переглядів
Ваша дитина не може привітати вас словами визнання, але від народження ваш малюк знає, що ви мама. Ваша дитина розпізнає ваш голос і дотик, але ваш запах також є потужним сигналом розпізнавання.

2440_sovmestnyj_son_2-1468399424-maincover-15283908_jpg-700x400.jpg (24.92 Kb)

Фактично, ваш характерний запах може заспокоїти вашу дитину та зменшити її стрес. Хоча це працює не для всіх немовлят, багатьох немовлят можна заспокоїти швидше, а також вони будуть спати довше, якщо їх пригорнути до чогось, що пахне вами.

Запах мами
Здатність розпізнавати маму за запахом є потужним інструментом виживання для вашої дитини, особливо якщо ви годуєте її грудьми. За словами Глейд Б. Кертіс і Джудіт Шулер, авторів книги «Перший рік вашої дитини тиждень за тижнем», немовлята покладаються на свій нюх, щоб розпізнати запах сосків матері, що гарантує, що годує мама.

Ваш характерний аромат також допомагає заспокоїти вашу дитину, оскільки вона асоціює вас із комфортом і безпекою. З цієї причини просте відчуття вашого запаху може допомогти вашій дитині заспокоїтися, що може сприяти більш тривалим періодам більш спокійного сну.

Якщо ваша дитина одразу заспокоїться, коли ви її тримаєте, вона, ймовірно, засне швидше, коли відчує ваш запах, навіть якщо ви не в одній кімнаті.

Носіть або спіть з піжамою або ковдрою, притиснутою до голої шкіри протягом двох-трьох днів, що перенесе ваш запах на тканину. Одягніть дитину в піжаму або закутайте її в ковдру, і вона відчує ваш запах, що може спонукати її швидше заснути. Насправді, згідно зі статтею 2007 року, опублікованою в «Journal of Perinatology», як недоношені, так і доношені діти швидше перестають плакати, коли вони піддаються впливу запаху матері, що може дозволити дітям швидше засинати. Ці немовлята також частіше ініціюють смоктальний рефлекс, який також може заспокоїти немовлят і сприяти сну.

У багатьох роздрібних магазинах продаються ляльки з вовни, спеціально виготовлені для того, щоб поглинати ваш запах і допомагати заспокоїти дитину. Діти старшого віку та малюки можуть використовувати ці ляльки, але маленькі немовлята не повинні, оскільки вони підвищують ризик задухи. Якщо вашій дитині все ще важко заснути та спати, спробуйте співати, колихати та притискати її, поки вона не засне. Потім покладіть її в ліжечко і дайте їй заснути самостійно. Це вчить її заспокоюватися, але це також дає їй комфорт і безпеку, яких вона потребує від вас. Зробіть середовище сну вашої дитини максимально сприятливим для сну. Усуньте гучні звуки, введіть тиху колискову музику та не вмикайте світло. Забезпечення комфортних умов є ефективним способом допомогти вашій дитині краще спати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, швидше, заспокоїти, немовлят, дитину, сприяти, матері, запах, відчує


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Сьогодні розповідаємо про київську школу №7 імені М. Т. Рильського з поглибленим вивченням англійської мови.

Куди віддати школяра. Відгуки про школу №7 у місті Київ

Дитина | 21:00, 08.12.2023

Сьогодні розповідаємо про київську школу №7 імені М. Т. Рильського з поглибленим вивченням англійської мови.

Сьогодні ділимося інформацією про дитячий садок-школу

Обираємо садок у Києві. Все про дитячий садок-школу Плай №8. Відгуки батьків

Дитина | 20:00, 08.12.2023

Сьогодні ділимося інформацією про дитячий садок-школу "Плай" №8 міста Києва.

Антибіотики в педіатрії призначають для прискорення одужання, полегшення симптомів і профілактики ускладнень бактеріальних інфекцій. Прийом антибіотик

Лікування дітей антибіотиками: які можуть бути помилки?

Хвороби | 08:20, 08.12.2023

Антибіотики в педіатрії призначають для прискорення одужання, полегшення симптомів і профілактики ускладнень бактеріальних інфекцій. Прийом антибіотиків також допомагає запобігти поширенню інфекційних захворювань у дітей.

Ми продовжуємо показувати вам, що українські діти - найкращі на всій планеті.

Україна має рекорд. Наймолодша авторка персональної виставки живопису

Дитина | 23:00, 07.12.2023

Ми продовжуємо показувати вам, що українські діти - найкращі на всій планеті.

Сьогодні розповідаємо про київську школу №6.

Куди віддати школяра. Відгуки про школу №6 у місті Київ

Дитина | 21:00, 07.12.2023

Сьогодні розповідаємо про київську школу №6.

Сьогодні ділимося інформацією про дитячий садок №8

Обираємо садок у Києві. Все про дитячий садок №8 Квітка Оболоні. Відгуки батьків

Дитина | 20:00, 07.12.2023

Сьогодні ділимося інформацією про дитячий садок №8 "Квітка Оболоні" міста Києва.

Надмірне споживання дитиною солодощів призводить до ряду проблем зі здоров'ям - розвивається карієс, збільшується ризик появи зайвої ваги та погіршуєт

Як давати дитині солодощі, щоб це не шкодило її здоров'ю?

Дитяче харчування | 07:30, 07.12.2023

Надмірне споживання дитиною солодощів призводить до ряду проблем зі здоров'ям - розвивається карієс, збільшується ризик появи зайвої ваги та погіршується якість сну. Хоч як би батьки не старались, але повністю виключити солодощі із раціону малюка не

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: