Велика вага при народженні пов’язана з дитячою алергією

Adoption
Date
  • 460 Переглядів
Вчені стверджують, що чим більше дитина важить при народженні відносно свого гестаційного віку, тим вищий ризик у дитини харчової алергії або екземи, але не сінної лихоманки.

1128_12_310x310_2711.jpg (9.14 Kb)

Доктор Кеті Гетфорд з Науково-дослідного інституту Робінсона Університету Аделаїди очолила групу вчених, які провели систематичний огляд, оцінюючи попередні дослідження на людях. Після перевірки понад 15 000 досліджень вони виявили 42, які включали дані про понад два мільйони алергіків.

«Ми проаналізували зв’язок між вагою при народженні з поправкою на гестаційний вік і частотою алергічних захворювань у дітей і дорослих», — говорить доктор Гетфорд.

«З кожним кілограмом збільшення ваги при народженні ризик харчової алергії у дитини збільшувався на 44 відсотки, а ризик екземи — на 17 відсотків.

«Ми виявили, що збільшення ваги при народженні не впливає на ризик сінної лихоманки у дітей».

Вчені проаналізували дослідження, які включали понад 2,1 мільйона людей, уражених алергічним дерматитом, широко відомим як екзема, майже 70 000 людей, уражених харчовою алергією, і понад 100 000 людей з алергічним ринітом або сінною лихоманкою. Більшість досліджень проводилися за участю дітей із розвинутих країн, більшість із них були європейськими.

«Алергічні захворювання, включаючи екзему, сінну лихоманку, харчову алергію, анафілаксію та астму, за оцінками, вражають 30-40 відсотків населення світу», — каже доктор Гетфорд.

«Стає все більш очевидним, що сама по собі генетика не пояснює ризики розвитку алергії, і що вплив навколишнього середовища до та після народження може запрограмувати індивідів на підвищення або зниження ризику алергії», — каже доктор Гетфорд.

«Хоча обмежений ріст до народження — внутрішньоутробна затримка росту (ВУЗР) — пов’язана з підвищеним ризиком багатьох захворювань у подальшому житті, вона, здається, захищає дитину від ризику розвитку алергічних реакцій.

«Головне повідомлення для мам полягає в тому, що великі немовлята мають підвищений ризик алергії, тому матерям з великими немовлятами слід звернутися за порадою щодо зміни факторів навколишнього середовища, щоб зменшити ці ризики».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, народження, алергія, вага, вчені, дослідження


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Повчальна розповідь для всіх-всіх батьків!

Чому дуже важливо давати дитині право на помилку?

Мама | 07:30, 29.09.2023

Повчальна розповідь для всіх-всіх батьків!

Діти, які лаються матом, обзивають однолітків і дорослих, висловлюють лють з будь-якого приводу... Така поведінка – помилка методів впливу батьків на

Якщо дитина хамить дорослим

Дитина | 06:20, 29.09.2023

Діти, які лаються матом, обзивають однолітків і дорослих, висловлюють лють з будь-якого приводу... Така поведінка – помилка методів впливу батьків на дитину. Розповідаємо, що батьки роблять неправильно.

Якщо дитину систематично соромили в дитинстві, то таке не проходить безслідно і дійсно може виявитися травмуючим. А, по-друге, дорослі, які виростають

«Як тобі не соромно?» Якими виростають діти, котрі часто чують ці слова?

Виховання | 02:00, 29.09.2023

Якщо дитину систематично соромили в дитинстві, то таке не проходить безслідно і дійсно може виявитися травмуючим. А, по-друге, дорослі, які виростають з засоромлених дітей, відчувають себе некомфортно і мають труднощі в житті. Які саме?

Як впливає на сина любляча мама?

5 цікавих фактів про зв'язок між мамою і сином

Мама | 00:35, 29.09.2023

Як впливає на сина любляча мама?

Трапляється, що дитина починає раптово сильно плакати і дорослим важко її заспокоїти. Ми починаємо хвилюватися, або ж навіть злитися. А що потрібно ро

Що робити, якщо дитина сильно плаче?

Дитина | 08:20, 28.09.2023

Трапляється, що дитина починає раптово сильно плакати і дорослим важко її заспокоїти. Ми починаємо хвилюватися, або ж навіть злитися. А що потрібно робити насправді?

Вчені порівняли отриману дітьми освіту і те, чого вони досягли в житті. З’ясувалося, що діти суворих матерів вступали в кращі університети та отримува

«Нестерпні» матері виховують успішних доньок

Мама | 07:30, 28.09.2023

Вчені порівняли отриману дітьми освіту і те, чого вони досягли в житті. З’ясувалося, що діти суворих матерів вступали в кращі університети та отримували більш високі зарплати в порівнянні з тими, кому в дитинстві все дозволяли. Дівчата, яких в дитинс

Бувають ситуації, коли процес виховання виходить з-під контролю, а дитина з доброго і слухняного малюка перетворюється в дратівливого та агресивного.

8 помилок мами і тата, які погано впливають на поведінку і майбутнє дитини

Сімейні справи | 06:20, 28.09.2023

Бувають ситуації, коли процес виховання виходить з-під контролю, а дитина з доброго і слухняного малюка перетворюється в дратівливого та агресивного. Ми рідко думаємо про те, що самі можемо бути причиною цього. Сьогодні ми поговоримо про те, чого кра

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: