Симптоми аутизму у дитини 8 років

Adoption
Date
  • 2849 Переглядів
В оточенні веселих, балакучих 8-річних дітей дитина-аутист може бути тихою та відчувати дискомфорт від шуму та активності.

0939_4315.jpg (24.15 Kb)

Розлад аутизмічного спектру (РАС)– це група станів зі схожими симптомами, включаючи аутизм і пов’язані з ним розлади, такі як синдром Аспергера. У хлопчиків приблизно в 4 рази більше шансів розвинути РАС, ніж у дівчаток.

Восьмирічні діти з аутизмом можуть проявляти широкий спектр симптомів, пов’язаних із соціальними взаємодіями, емоційними реакціями, навичками спілкування та фізичними функціями. Тип і тяжкість симптомів відрізняються від людини до людини. Зверніться до лікаря вашої дитини, якщо ви помітили будь-який із цих симптомів.

Соціальні симптоми
8-річні діти, які зазвичай розвиваються, працюють над створенням двосторонніх стосунків, легко заводять друзів і можуть мати близьких друзів. Однак 8-річна дитина з аутизмом може мати проблеми з дружбою, не любити бути з іншими і бути нездатною відповідати взаємністю у стосунках. Дітям з аутизмом важко ділитися, що ускладнює бажання інших дітей грати з ними.

Інші соціальні симптоми аутизму включають неповагу або розуміння проблем особистого простору, труднощі з помічанням почуттів інших людей і взаємодію лише для досягнення мети, а не заради задоволення від соціальної взаємодії.

Емоційні симптоми
8-річна дитина з аутизмом може не любити, щоб до неї торкалися, відмовляючись від проявів прихильності з боку сім’ї чи друзів. Навпаки, 8-річна дитина, яка нормально розвивається, дарує та отримує прихильність через обійми, поцілунки та тримання за руки. За даними лікарів, діти-аутисти також можуть мати аномальні емоційні реакції на ситуації. 8-річна дитина без аутизму може хихикати, боятися чи сумувати, але емоції відповідають ситуації.

Дитина з аутизмом може не шукати та не отримувати розради від батьків, коли її поранили, тоді як дитина без аутизму звертатиметься до мами й тата за заспокоєнням і турботою. Діти з аутизмом зазвичай віддають перевагу розпорядку дня, і коли цей розпорядок дня порушується, вони можуть сильно розчаруватися та впасти в істерики.

Симптоми спілкування
Порушення спілкування також можуть бути симптомами аутизму у 8-річної дитини. Слова можна повторювати знову і знову, на запитання можна давати незв’язані відповіді та можна уникати прямого зорового контакту. Дитина може говорити монотонним або співучим голосом. Крім того, невербальне спілкування, як-от міміка, жести та рухи тіла, можуть не відповідати їхнім словам. Наприклад, дитина з аутизмом може виглядати дуже сумною, коли читає щось смішне.

8-річна дитина з аутизмом може дратувати інших дітей своєю наполегливістю щодо певної теми. Замість того, щоб іноді згадувати бажану тему, ця тема може стати центром кожної розмови. Деякі діти з аутизмом ніколи не говорять як діти, оскільки їм не вдається навчитися « дитячої мови » від своїх однолітків — вони говорять як дорослі.

Фізичні симптоми
Діти з аутизмом можуть страждати від проблем, пов’язаних із текстурою, звуками та смаками. Звичайна 8-річна дитина часто любить школу, але дитина з аутизмом може відчувати себе приголомшеною та надмірно реагувати на звуки та активність. Деякі діти-аутисти демонструють повторювані рухи тіла, такі як обертання по колу, плескання руками або гойдання з боку в бік.

8-річна дитина з аутизмом може багато разів грати лише з однією іграшкою або навіть лише з однією частиною іграшки, наприклад, колесами вантажівки. Деякі діти-аутисти мають незвичайні звички спати чи харчуватися, наприклад вживати нехарчові речовини, як-от бруд чи папір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, аутизмом, можуть, аутизму, спілкування, симптоми, друзів, аутисти, симптомів, дитини, рас, розлад, аутичного, спектру


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Батьки діляться на три категорії: авторитарні, авторитетні і ліберальні. Експерти сходяться на думці, що при помірно авторитетному стилі виховання, за

Чому ви перестали бути авторитетом для своєї дитини?

Сімейні справи | 07:40, 21.02.2024

Батьки діляться на три категорії: авторитарні, авторитетні і ліберальні. Експерти сходяться на думці, що при помірно авторитетному стилі виховання, зазвичай, виростають найбільш врівноважені і щасливі діти.

Згідно з новим дослідженням вчених з технічного університету Чалмерса (Швеція), вживання матерями коров'ячого молока під час грудного вигодовування мо

Коров'яче молоко зменшує ймовірність розвитку алергії у дітей

Дитина | 06:20, 21.02.2024

Згідно з новим дослідженням вчених з технічного університету Чалмерса (Швеція), вживання матерями коров'ячого молока під час грудного вигодовування може знизити ризик розвитку харчової алергії у дітей.

Розвиток здорової самооцінки важливий для усіх дітей — це безпосередньо пов'язано з тим, наскільки дитина впевнена у собі, і як вона відчуває свої зді

Як сформувати у своєї дитини нормальну самооцінку?

Психологія | 01:20, 21.02.2024

Розвиток здорової самооцінки важливий для усіх дітей — це безпосередньо пов'язано з тим, наскільки дитина впевнена у собі, і як вона відчуває свої здібності та таланти. Дітям з низькою самооцінкою часто доводиться зіштовхуватися з труднощами у навчан

Цей хлопчик дуже обдарований.

Україна має рекорд. Наймолодший мультиінструменталіст

Дитина | 23:00, 20.02.2024

Цей хлопчик дуже обдарований.

Є, як мінімум, 10 причин обіймати дитину частіше.

Ось чому так важливо обіймати свою дитину щодня

Дитина | 14:50, 20.02.2024

Є, як мінімум, 10 причин обіймати дитину частіше.

Привчання до горщика — величезний крок у розвитку дитини і одна з найактуальніших тем у молодих мам. І чим менше батьки прислухаються до сторонньої ду

Міфи про привчання дитини до горщика, яким не варто вірити

Дитина | 12:10, 20.02.2024

Привчання до горщика — величезний крок у розвитку дитини і одна з найактуальніших тем у молодих мам. І чим менше батьки прислухаються до сторонньої думки, тим спокійніше пройде цей процес. Ми зібрали 5 міфів по цій темі, яким не треба вірити.

Деякі вважають, що всі діти народжуються однаковими і передбачити, що вплине на їх успіх в майбутньому дуже складно. Але це помилка. Доведено, що всіх

12 ознак, що ваша дитина стане успішною

Розвиток дитини | 10:30, 20.02.2024

Деякі вважають, що всі діти народжуються однаковими і передбачити, що вплине на їх успіх в майбутньому дуже складно. Але це помилка. Доведено, що всіх успішних і впливових людей об'єднують певні психологічні риси, а проявляються вони ще в дитинстві.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: