Симптоми ОКР у дітей раннього віку

Adoption
Date
  • 1362 Переглядів
Обсесивно-компульсивний розлад, або ОКР, є тривожним розладом. Діти з ОКР відчувають потребу вжити заходів, намагаючись впоратися з тривогою, викликаною мимовільними страхами, думками та ідеями. Незважаючи на те, що страх і занепокоєння поширені в дитинстві, це може стати проблематичним, коли ці занепокоєння заважають здатності брати участь у нормальній поведінці, яка відповідає віку. Приблизно одна з 200 дітей страждає на ОКР, і симптоми ОКР можуть виникнути вже у віці 3 років. Раннє виявлення цих симптомів і лікування може допомогти вашій дитині жити щасливим і здоровим дитинством.

7327_obsessyvno-kompulsyvnye-rasstrojstva.jpg (26.2 Kb)


Секвенування
Малюки часто групують і сортують іграшки, щоб розпізнавати подібності та відмінності та впорядковувати свій світ. Коли спроби дитини організувати стають способом управління страхами чи тривогами та заважають іншим заняттям, тоді може виникнути ОКР. Малюки з ОКР часто дотримуються жорстких правил порядку чи послідовності та засмучуються, коли виникають перешкоди. Наприклад, дитині з ОКР, можливо, доведеться одягати одяг у певному порядку, і вона стає помітно занепокоєною, пропускаючи «кроки». Малюки з ОКР, які достатньо дорослі, щоб рахувати, можуть перераховувати надмірно і часто мають одержимість точністю, як це можна побачити на прикладі малюка, якому потрібно, щоб у його кімнаті все було розміщено «саме так».

Повторення слів
Малюки з ОКР часто відчувають потребу повторювати звуки, слова чи навіть музику, яку вони сказали чи почули. Крім того, вони часто задають одне й те саме запитання, часто в надії почути ту саму відповідь.

Занепокоєння
Занепокоєння у малюка можуть виявлятися через страх, що він або його близька людина зазнає шкоди. У них можуть виникати неодноразові сумніви і вони постійно запитують батьків, наприклад, чи замкнені двері. З віком ця дитина може перерости в одержимість мікробами, брудом і зараженням, що можна побачити у дитини, якій необхідно багаторазово мити руки, перш ніж вийти з ванної кімнати.

Фізичні захворювання
Діти з ОКР можуть скаржитися на болі в животі та головні болі. Це може бути пов’язано зі стресом, спричиненим тривогою, пов’язаною з ОКР, та/або поганим сном, спричиненим ірраціональними страхами протягом ночі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, можуть, Малюки, страхами, побачити, порядку, виникнути, малюка, дитини, заважають, окр


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну м

Кожна п'ята дитина має порушення сну через війну

Дитина | 00:30, 16.05.2024

Війна вплинула на кожного українця, навіть якщо мова про найменших. Діти часто не вміють правильно пояснити, що їх хвилює. Проте, якість їхнього сну може багато розповісти про їхній психологічний стан.

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюют

Що потрібно зробити батькам одразу після того, як вони забрали дитину з дитячого садка?

Дитина | 14:50, 15.05.2024

Традиційно, з садочку дитину забирає мама, якщо вона не ходить на роботу, або бабуся. У більшості випадків, до садочку ходять діти, чиї батьки працюють. Отже, забираючи дитину, як почуваються мама і тато? Вони втомлені, можливо, знервовані і їм буває

Дитина

Як впоратися з поганою поведінкою дитини?

Виховання | 10:30, 15.05.2024

Дитина "закатує" істерику в супермаркеті, або погрожує вам вигнати вас з дому, якщо ви не будете робити те, чого вона хоче? Схожих прикладів можна наводити багато, проте батьки мають знати, як вести себе і як донести до дитини, що вона поводиться не

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші

Що молодим дівчатам потрібно знати про стосунки з дорослими чоловіками і що таке вік згоди?

Психологія | 06:20, 15.05.2024

Виховуючи доньку, батьки мають розповісти їй усі деталі дорослого життя, не соромлячись говорити про секс і стосунки з хлопцями/чоловіками, які старші за них.

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно.

Як розпізнати в дитини біполярний розлад?

Дитина | 09:30, 14.05.2024

На жаль, в Україні більшість людей взагалі не знають, хто такі - біполярні люди. Як вони себе позиціонують, як з ними спілкуватися... І це дуже сумно. Більше того, це можна виявити ще з дитинства. І батькам варто бути обізнаними у цьому питанні.

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки.

Усиновлення в Україні стане простішим

Сімейні справи | 10:30, 13.05.2024

Через війну в Україні залишилося багато дітей, у яких більше немає батьків. Вони хочуть любові і тепла, материнських обіймів і батьківської підтримки. І якщо ви готові їм це подарувати, у нас є хороші новини.

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симпт

Реакція дітей після щеплення: міфи про алергію і справжні симптоми

Щеплення | 09:30, 13.05.2024

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симптоми і нормальна реакція організму. Саме вона і свідчить, що організм відреагував на вакцину.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: