Вчені: Вплив анестетиків у підлітків може спричинити розлади, пов’язані з вживанням алкоголю

Adoption
Date
  • 2491 Переглядів
Згідно з дослідженнями Університету Бінгемтона, Університету штату Нью-Йорк, раннє вживання анестетиків може зробити підлітків більш сприйнятливими до розвитку розладу вживання алкоголю.

3843_statia_anesteziya_v_stomatologii_1.png (206.42 Kb)

Девід Вернер, ад’юнкт-професор психології, та Лінда Спір, видатний професор психології, очолили групу дослідників Бінгемтонського університету, яка вивчала, чи вплив анестетиків у підлітковому віці може вплинути на реакцію людини на алкоголь у дорослому віці, особливо на розвиток алкогольної залежності.

Анестетики – це ліки, які зазвичай використовуються в галузі охорони здоров’я, і їх часто вводять дітям, щоб викликати втрату свідомості та нерухомість під час операцій.

Дослідники виявили, що вплив анестетиків у підлітковому віці може бути екологічним фактором ризику, який призводить до підвищеної сприйнятливості до розвитку розладу вживання алкоголю у подальшому житті. Хоча не всі підлітки, які вживають алкоголь, розвивають цей розлад, Вернер сказав, що важливо визначити фактори ризику, які сприяють підвищеній сприйнятливості до зловживання алкоголем.

«Це викликає велике занепокоєння», — сказав Вернер. «З огляду на те, що, хоча вік ініціації та подальше перепивання в підлітковому віці пов’язані з алкоголізмом у подальшому житті, окрім стресу, було незрозуміло, які інші фактори навколишнього середовища можуть відігравати роль. Це дослідження тепер підкреслює фактор, який раніше не помічався».

Щоб перевірити це, дослідники короткочасно піддавали щурам-самцям раннього підліткового віку ізофлуран, загальний анестетик, і перевіряли їх на різні види поведінки, спричинені алкоголем, у підлітковому або дорослому віці.

Команда виявила, що вплив анестетиків у підлітковому віці мав надзвичайно подібні поведінкові та нервові ефекти, як і вплив алкоголю підлітків. Під час дослідження щури-підлітки, які зазнали впливу ізофлурану, мали знижену чутливість до негативних наслідків алкоголю, таких як його аверсивний, седативний і соціально пригнічуючий ефект. У цих щурів також спостерігалося збільшення добровільного вживання алкоголю та когнітивних розладів, а певна поведінка продовжувалась у дорослому віці після початкового впливу анестезії.

Ці результати також свідчать про те, що вплив анестетиків у підлітковому віці, хоча в деяких випадках є необхідним, може мати непередбачені наслідки, які зберігаються з часом.

«Окрім дитинства, підлітковий вік можна вважати найважливішим етапом розвитку після народження», — сказав Вернер. «З огляду на те, що підлітковий вік — це період часу, який найчастіше збігається з початковим контактом із зловживанням насамперед алкоголем, ми спочатку провели ретроспективний аналіз алкоголю, відповідаючи на наші попередні дані щодо підлітків, які перенесли хірургічне втручання. Ми потім хотіли емпірично перевірити, чи існує взаємозв’язок між підлітковим впливом анестетика та поведінкою, пов’язаною зі схильністю до розладу вживання алкоголю».

Незважаючи на те, що використання анестетиків є життєво важливим для певних операцій і його не можна уникнути, Вернер сказав, що важливо знати потенційні ефекти препарату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, анестетиків, алкоголю, підлітковому, Вернер, сказав, вживання, підлітків, алкоголем, дорослому


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Коли нездорове харчування поєднується із сидячим способом життя й особливостями нашої культури, у якій еталоном є худе тіло, це призводить до розладів

Як вберегти дитину від розладу харчової поведінки?

Дитина | 10:00, 06.10.2022

Коли нездорове харчування поєднується із сидячим способом життя й особливостями нашої культури, у якій еталоном є худе тіло, це призводить до розладів харчової поведінки. Згідно зі статистикою, на них страждають 23 % сучасних дівчаток і 6 % хлопчиків

Достатня кількість поживних речовин і правильна культура споживання їжі не лише вбережуть дитину від численних хвороб, а й зроблять її бадьорішою і ув

Які продукти мають бути у щоденному раціоні школярів

Дитяче харчування | 08:00, 06.10.2022

Достатня кількість поживних речовин і правильна культура споживання їжі не лише вбережуть дитину від численних хвороб, а й зроблять її бадьорішою і уважнішою.

Струсіть дитячу пляшечку, і ви отримаєте багато пінистих бульбашок, які можуть спричинити газоутворення при проковтуванні. Ваша дитина почуватиметеся

Як прибрати бульбашки повітря з дитячої пляшечки?

Дитина | 01:30, 06.10.2022

Струсіть дитячу пляшечку, і ви отримаєте багато пінистих бульбашок, які можуть спричинити газоутворення при проковтуванні. Ваша дитина почуватиметеся краще, якщо вона їстиме їжу без усього цього бульбашкового повітря.

Сповивання новонародженого – це проста батьківська навичка, яка значно полегшує ваше життя. Загорніть свій маленький оберемок радості і ви можете рево

Коли припинити сповивати дитину?

Дитина | 19:00, 05.10.2022

Сповивання новонародженого – це проста батьківська навичка, яка значно полегшує ваше життя. Загорніть свій маленький оберемок радості і ви можете революціонізувати дитячий сон у своїй родині. Але все хороше колись закінчується, включаючи ваш секретни

Колиски можуть полегшити догляд за дитиною посеред ночі, утримуючи дитину поруч з мамою й татом під час годування та зміни підгузників.

Скільки може дитина спати в колисці?

Дитина | 08:30, 05.10.2022

Колиски можуть полегшити догляд за дитиною посеред ночі, утримуючи дитину поруч з мамою й татом під час годування та зміни підгузників.

Ваша дитина не може привітати вас словами визнання, але від народження ваш малюк знає, що ви мама. Ваша дитина розпізнає ваш голос і дотик, але ваш за

Чи допоможе мамин запах дитині довше спати?

Дитина | 08:30, 04.10.2022

Ваша дитина не може привітати вас словами визнання, але від народження ваш малюк знає, що ви мама. Ваша дитина розпізнає ваш голос і дотик, але ваш запах також є потужним сигналом розпізнавання.

Догляд за дитиною виснажливий, і якщо ви сидите, тримаючи дитину на руках, легко стати настільки сонливою, щоб зрештою заснути. Однак уникайте бажання

Чим небезпечне засинання дитини на руках в батьків?

Дитина | 19:00, 03.10.2022

Догляд за дитиною виснажливий, і якщо ви сидите, тримаючи дитину на руках, легко стати настільки сонливою, щоб зрештою заснути. Однак уникайте бажання заснути, тому що сон, тримаючи дитину на руках, підвищує ризик її травми. У рідкісних випадках це м

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: