Як доглядати за двійнею?

Adoption
Date
  • 703 Переглядів
Догляд за кількома дітьми переверне ваш уклад, так що не почувайте себе винною, якщо все здається дещо неохайним. Перші шість-вісім тижнів найважчі і у цей час найголовніше - зосередитися на ваших новонароджених!

7809_5.jpg (61.17 Kb)

Багато майбутніх батьків нервують, що вони не матимуть достатньо часу, щоб зблизитися з кожною дитиною. Зрозуміло, що знайти час для встановлення зв’язку з близнюками може бути нелегко, оскільки вам також потрібно подбати про себе. Ось кілька підходящих моментів для встановлення зв’язку з дітьми:

Зміна підгузків
Зміна підгузків є чудовою нагодою для встановлення зв’язку з дитиною. Під час заміни підгузка змусьте їх сміятися чи усміхатися. Співайте або говоріть з ними - робіть те, чим ви можете зайнятися з вашими малюками у цей час.

Обмін з партнером під час годування
Якщо ви годуєте з пляшечки, годуйте одну дитину, доки ваш партнер годує іншу. Наступного разу, коли надійде час годування, поміняйтесь немовлятами. Ви можете практикувати такий же обмін і під час зміни підгузок.

І ще одне! Пам'ятайте: ви не одні у світі виховання близнят! Розмови з іншими парами, які вирощують близнят, є прекрасним способом отримати нові поради по догляду за дітьми. Існує багато груп підтримки та онлайн-спільнот для батьків близнюків, тому не треба нервувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: двійня, двійнята, догляд


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Батьки діляться на три категорії: авторитарні, авторитетні і ліберальні. Експерти сходяться на думці, що при помірно авторитетному стилі виховання, за

Чому ви перестали бути авторитетом для своєї дитини?

Сімейні справи | 07:40, 21.02.2024

Батьки діляться на три категорії: авторитарні, авторитетні і ліберальні. Експерти сходяться на думці, що при помірно авторитетному стилі виховання, зазвичай, виростають найбільш врівноважені і щасливі діти.

Згідно з новим дослідженням вчених з технічного університету Чалмерса (Швеція), вживання матерями коров'ячого молока під час грудного вигодовування мо

Коров'яче молоко зменшує ймовірність розвитку алергії у дітей

Дитина | 06:20, 21.02.2024

Згідно з новим дослідженням вчених з технічного університету Чалмерса (Швеція), вживання матерями коров'ячого молока під час грудного вигодовування може знизити ризик розвитку харчової алергії у дітей.

Розвиток здорової самооцінки важливий для усіх дітей — це безпосередньо пов'язано з тим, наскільки дитина впевнена у собі, і як вона відчуває свої зді

Як сформувати у своєї дитини нормальну самооцінку?

Психологія | 01:20, 21.02.2024

Розвиток здорової самооцінки важливий для усіх дітей — це безпосередньо пов'язано з тим, наскільки дитина впевнена у собі, і як вона відчуває свої здібності та таланти. Дітям з низькою самооцінкою часто доводиться зіштовхуватися з труднощами у навчан

Цей хлопчик дуже обдарований.

Україна має рекорд. Наймолодший мультиінструменталіст

Дитина | 23:00, 20.02.2024

Цей хлопчик дуже обдарований.

Є, як мінімум, 10 причин обіймати дитину частіше.

Ось чому так важливо обіймати свою дитину щодня

Дитина | 14:50, 20.02.2024

Є, як мінімум, 10 причин обіймати дитину частіше.

Привчання до горщика — величезний крок у розвитку дитини і одна з найактуальніших тем у молодих мам. І чим менше батьки прислухаються до сторонньої ду

Міфи про привчання дитини до горщика, яким не варто вірити

Дитина | 12:10, 20.02.2024

Привчання до горщика — величезний крок у розвитку дитини і одна з найактуальніших тем у молодих мам. І чим менше батьки прислухаються до сторонньої думки, тим спокійніше пройде цей процес. Ми зібрали 5 міфів по цій темі, яким не треба вірити.

Деякі вважають, що всі діти народжуються однаковими і передбачити, що вплине на їх успіх в майбутньому дуже складно. Але це помилка. Доведено, що всіх

12 ознак, що ваша дитина стане успішною

Розвиток дитини | 10:30, 20.02.2024

Деякі вважають, що всі діти народжуються однаковими і передбачити, що вплине на їх успіх в майбутньому дуже складно. Але це помилка. Доведено, що всіх успішних і впливових людей об'єднують певні психологічні риси, а проявляються вони ще в дитинстві.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: