Як виховати успішних дітей?

Adoption
Date
  • 4761 Переглядів
Ці прості поради допоможуть вам виховати успішних дітей.

7052_3f7f164-uspisni-dity-vyhovaty.jpg (23.39 Kb)


1. Переїдьте в гарний район
Переїзд – справа надзвичайно клопітка. Але батьки, які прагнуть підтримати своїх дітей на шляху до успіху, можуть піти й на такий радикальний крок. Як це виглядає? Наприклад, батьки переїдуть в район міста, де їхні діти отримають можливість навчатися в гідному навчальному закладі, відвідувати курси, розвивати свої таланти та спілкуватися з успішними однолітками.

Прикладом тому можуть послужити батьки, які переїжджають в більш розвинені, перспективні країни, де перед людиною відкриваються широкі можливості. Переїхати в правильний район – гарне рішення для майбутнього своєї дитини.

2. Розвивайте хороші стосунки
З 1938 року фахівці Гарвардського університету займалися довгостроковими дослідженнями життєвого досвіду 400 студентів цього навчального закладу. Після майже 70 років спостережень, анкетування, аналітик, вчені змогли відшукати «рецепт» щасливого і заможного життя.

Отримані уроки ніяк не належали до матеріального статку, слави, трудової діяльності. Несподіваний висновок, отриманий з цього тривалого дослідження, на подив простий: добрі відносини роблять людину щасливою і здоровою.

3. Правильно хваліть своїх дітей
Батьки, які виховують успішних дітей, хвалять їх, закріплюючи позитивні звички. Що це означає? Що похвала звучить за стратегії й зусилля, які реалізуються в ході розв’язання проблем, а не за природні таланти.

4. Не беріть на себе дитячі обов’язки
Не варто робити домашню роботу за дітей і, тим більше це стосується шкільних домашніх завдань. Важливо прищеплювати практичні навички, які знадобляться їм у дорослому житті.

5. Дайте дітям зрозуміти, що вони завжди можуть розраховувати на батьківську підтримку
Питання стосується безперервної суперечки про те, чи потрібно вчити дітей «не бути розмазнею», коли їм боляче, важко, чи навпаки, бути для них тим, хто примчить при першому “ай”.

Можете здивуватися, але фахівці дотримуються точки зору «бігти за першим покликом». І мова тут виключно про підтримку, а не розв’язання проблем дитини замість неї самої.

6. Допоможіть дітям стати стресостійкими
Стійкість до стресових ситуацій, передбачає здатність відновлюватися в короткий термін після складних ситуацій. Якоюсь мірою це є фундамент успіху. Стресостійкість дає можливість рухатися від поразки до поразки, зберігаючи ентузіазм.

7. Захищайте їхні інтереси в школі
Тут немає ніякого суперечливості. Важливо дозволити дітям розв’язувати свої проблеми, коли це реально. Але, з іншого боку, роль батьків передбачає дії, як авторитетної особи та безапеляційного захисника. Це, наприклад, реалізується в школі. Є результати досліджень, які свідчать, що навчальні заклади схильні ігнорувати обдарованих школярів на користь зростання успішності серед менш здібних дітей.
Тут грає роль оманлива думка про те, що талант доб’ється всього сам. Але це не так. І зацікавлені батьки, готові встати на захист своїх дітей, можуть виправити ситуацію на краще.

8. Нагадуйте дітям про свої очікування
Фахівці університету в Ессексі (Велика Британія) дійшли висновку, що серед дівчаток, чиї батьки пред’являли підвищені вимоги (і систематично нагадували про це), найнижча статистика вагітності в підлітковому віці, вони рідше залишають школу, влаштовуються на роботу, яка погано оплачується.

Інакше кажучи, чим більше батьки «пиляють» дитину, тим успішнішою вона стане в майбутньому. Швидше за все, подібна трансляція батьківських очікувань, подіє і на хлопчиків.

9. Вселяйте віру, що діти виберуть собі гідну пару
Фахівці Вашингтонського університету (Сент-Луїс) прийшли до висновку, що щасливий шлюб дає можливість «ефективніше працювати, отримувати підвищення, більше заробляти та отримувати радість від того, що робиш.»

Звичайно, шлюб – це персональний вибір дітей, а не те, на що слід активно впливати. Кращий варіант – показати своїм дітям наочний приклад щасливих стосунків у сім’ї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, батьки, можуть, університету, можливість, більше, успішних, поразки, отримувати, Фахівці


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Перший смак вашої дитини твердої їжі — тобто будь-якої їжі, окрім грудного молока чи суміші — це початок пригоди в новий світ смаків, текстур і аромат

Коли дітям можна їсти макарони?

Дитина | 14:00, 29.09.2022

Перший смак вашої дитини твердої їжі — тобто будь-якої їжі, окрім грудного молока чи суміші — це початок пригоди в новий світ смаків, текстур і ароматів, а також перший крок у визначенні того, що в ідеалі стане здоровим харчуванням протягом усього жи

Думка про те, що ваша дитина вдавиться їжею, викликає жах. Немовлята починають їсти м’яку пластичну їжу, і протягом років у малюка розвивається їх зда

Наскільки дрібно слід нарізати їжу для малюків?

Дитина | 14:00, 28.09.2022

Думка про те, що ваша дитина вдавиться їжею, викликає жах. Немовлята починають їсти м’яку пластичну їжу, і протягом років у малюка розвивається їх здатність їсти столову їжу. Готуйте їжу так, щоб вона відповідала віку та стадії вашої дитини.

До 10 місяців ваша дитина стає все більш незалежною. Вона може їсти більшість їжі, яку їсть сім’я, у неї, ймовірно, є зуби, якими вона може жувати, і

Список продуктів, які їдять 10-місячні діти

Дитина | 01:30, 28.09.2022

До 10 місяців ваша дитина стає все більш незалежною. Вона може їсти більшість їжі, яку їсть сім’я, у неї, ймовірно, є зуби, якими вона може жувати, і їй навіть може бути цікаво годувати себе з ложечки.

Стратегія, описана японськими дослідниками, полягає в тому, що дитину потрібно взяти на руки, потім походити з нею близько п'яти хвилин, не роблячи рі

Науковці винайшли ідеальний спосіб заколисати немовля

Дитина | 05:00, 27.09.2022

Стратегія, описана японськими дослідниками, полягає в тому, що дитину потрібно взяти на руки, потім походити з нею близько п'яти хвилин, не роблячи різких рухів. Після цього потрібно сісти та потримати дитину протягом 5-8 хвилин. І лише після цього в

Ізюм — це висококонцентрований продукт, природним чином насичений вітамінами та мінералами. Діти люблять їх, тому що в них також багато природного цук

Чи безпечні родзинки для малюків?

Дитина | 01:30, 27.09.2022

Ізюм — це висококонцентрований продукт, природним чином насичений вітамінами та мінералами. Діти люблять їх, тому що в них також багато природного цукру. На жаль, у випадку пропонування його малюкам варто бути дуже обережними.

Вчені стверджують, що чим більше дитина важить при народженні відносно свого гестаційного віку, тим вищий ризик у дитини харчової алергії або екземи,

Велика вага при народженні пов’язана з дитячою алергією

Дитина | 00:30, 27.09.2022

Вчені стверджують, що чим більше дитина важить при народженні відносно свого гестаційного віку, тим вищий ризик у дитини харчової алергії або екземи, але не сінної лихоманки.

У вашої однорічної дитини починають формуватися харчові уподобання, і вона може мати чіткі уявлення про те, що вона їстиме, а що ні. Хоча ви повинні з

Продукти, які не можна давати однорічним малюкам

Дитина | 23:00, 26.09.2022

У вашої однорічної дитини починають формуватися харчові уподобання, і вона може мати чіткі уявлення про те, що вона їстиме, а що ні. Хоча ви повинні заохочувати свого малюка їсти ту саму їжу, що й решта сім’ї, є певні продукти, які ви ніколи не повин

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: