Перебіг COVID-19 у дітей

Adoption
Date
  • 1789 Переглядів
По всій країні кількість хворих на COVID зросла до 20 тисяч за добу. Кожен десятий хворий — дитина.

7604_755864283782895.jpeg (31.12 Kb)

"У тій великій літературі, яку ми вже маємо на тему нового коронавірусу, є примітне спостереження: навіть ті діти, які мають дуже серйозні супутні захворювання і які отримують імунопригнічуючу терапію або лікування від онкології, хворіють набагато легше, ніж дорослі, особливо літні дорослі", - говорить Ендрю Поллард, який очолює групу вчених в Оксфордському університеті (Oxford Vaccine Group).

Загалом у дітей з Covid-19 симптоми хвороби легші, ніж у дорослих.

Дані китайського дослідження захворюваності дітей Covid-19 підтверджують, що трохи більше половини тих, хто заразився, відчували легкі симптоми, такі як температура, кашель, хворе горло, нежить, ломота в тілі та чхання.

Приблизно у третини були ознаки пневмонії, часто із жаром, вологим кашлем та хрипами, але – без задишки та труднощів з диханням, які спостерігаються у більш серйозних випадках.

Грем Робертс, консультант-педіатр із Саутгемптонського університету, пояснює: "У дітей [з Covid-19] переважно страждають верхні дихальні шляхи (ніс, рот, горло), тому у них виявляються симптоми застуди, вірус не опускається в нижні дихальні шляхи - у легкі, і немає картини пневмонії, що загрожує життю, як у дорослих».

Частка дітей, у яких хвороба перейшла в серйозну або критичну стадію з ОДН (синдромом гострої дихальної недостатності) та шоковим станом – набагато нижче (6%), ніж дорослих китайців (19%) – особливо старшого покоління, з хронічними серцево-судинними чи легеневими захворюваннями.

Згідно з лютневим звітом місії ВООЗ у Китаї, лише 2,4% інфікованих - 18-річні та молодші. У 2,5% з них хвороба перейшла у серйозну форму, у 0,2 – у критичну.

Чому заражені діти легше переносять коронавірус, ніж дорослі?

"Цей вірус настільки новий, що ми поки що просто не знаємо", - каже Грем Робертс, який, крім іншого, очолює дослідницький центр астми та алергії в Ньюпорті (Британія).

"Одна з можливих причин - цьому вірусу потрібен білок на поверхні клітини, щоб потрапити всередину і почати свою руйнівну діяльність. Судячи з усього, коронавірус як воріт використовує рецептор ACE-2. Можливо, у дітей його менше в нижніх дихальних шляхах. Тому у них страждають лише верхні дихальні шляхи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, дорослі, дихальні, коронавірус, симптоми, критичну, серйозну, переносять, пневмонії, набагато


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У ранньому віці ваша дитина буде швидко вчитися, і більша частина цього навчання досягається через гру.

Ігри для когнітивного розвитку в ранньому дитинстві

Дитина | 08:30, 27.06.2022

У ранньому віці ваша дитина буде швидко вчитися, і більша частина цього навчання досягається через гру.

У грудному віці нерідко причиною постійного плачу є коліки.

Чому дитина постійно плаче і вередує

Дитина | 08:00, 27.06.2022

У грудному віці нерідко причиною постійного плачу є коліки.

Кожен раз, коли дитина скаржиться на проблеми з самопочуттям, батьків охоплює внутрішня тривога. Не виключення, коли у дитини болять коліна. Чому малю

Чому в дитини часто болять коліна?

Дитина | 07:00, 27.06.2022

Кожен раз, коли дитина скаржиться на проблеми з самопочуттям, батьків охоплює внутрішня тривога. Не виключення, коли у дитини болять коліна. Чому малюк може часто скаржитись на такий симптом?

Жуйка підвищує слиновиділення. Слина видаляє із зубів залишки їжі, що захищає від розмноження шкідливих бактерій і утворення нальоту.

З якого віку дітям можна давати жуйку?

Дитина | 05:00, 27.06.2022

Жуйка підвищує слиновиділення. Слина видаляє із зубів залишки їжі, що захищає від розмноження шкідливих бактерій і утворення нальоту.

Емоційна невпевненість у підлітковому віці є нормальною і часто спричинена поєднанням гормональних змін, соціального тиску та середовища, в якому рост

Факти про підліткову невпевненість

Дитина | 01:30, 27.06.2022

Емоційна невпевненість у підлітковому віці є нормальною і часто спричинена поєднанням гормональних змін, соціального тиску та середовища, в якому росте дитина. Батьки можуть допомогти, усвідомлюючи та приймаючи емоційні потрясіння, які переживають ба

Метод навчання принципам доброго характеру для кожної людини різний. Дитина може займатися наукою, музикою чи письмом, залежно від рівня її інтересів.

Чи розвиває гарний характер участь у командних видах спорту?

Дитина | 00:30, 27.06.2022

Метод навчання принципам доброго характеру для кожної людини різний. Дитина може займатися наукою, музикою чи письмом, залежно від рівня її інтересів. Кожен з цих предметів дає можливість навчитися наполегливості, відданості та дисципліни, але, можли

Батьки малюків мають багато причин для хвилювання.Досить часто ще одним занепокоєнням є зовнішність їх малюка. Коли малюки переходять у дитинство і вс

Чому в дитини не росте волосся?

Дитина | 23:00, 26.06.2022

Батьки малюків мають багато причин для хвилювання.Досить часто ще одним занепокоєнням є зовнішність їх малюка. Коли малюки переходять у дитинство і все ще мають дуже тонке волосся, з яким вони з’явилися у світ, батьки часто хвилюються. У більшості ви

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: