Чому діти повзають задом наперед?

Adoption
Date
  • 130 Переглядів
Чи варто в такій ситуації турбуватися батькам?

9290_kak-nauchit-rebenka-polzat.jpg (28.85 Kb)

Усі здорові малюки рано чи пізно починають повзати – залежно від індивідуального темпу розвитку. Але дехто стартує з того, що повзає задом.
Важливо пам'ятати, що це є абсолютно нормальним явищем. Деяким дітям так простіше рухатися, а згодом вони освоюють і звичайне повзання.

Повзання задом наперед не говорить про будь-які розлади і не є симптомом. Деякі малюки повзуть на животі, перебираючи ногами, як розвідники – і це також нормально. Частина дітей взагалі пропускають етап повзання та починають стояти та ходити.

Чому дитина повзе задом наперед?

1. Так дитині простіше рухатися, якщо вона відчуває в руках більше сили, ніж у ногах.

2. Верхня частина тулуба малюка дійсно краще розвинена.

3. Дитина звикла спиратися на руки і відштовхуватися насамперед ними.

Як допомогти дитині повзти вперед?

1. Покладіть перед дитиною улюблену іграшку на певній відстані, щоб до неї неможливо було дотягнутися. Це стимулює малюка спробувати поповзти вперед.

2. Подайте приклад. Так-так, повзіть так, як це повинна робити маленька дитина. Діти люблять наслідувати дорослих - і особливо коли ті дуріють.

3. Обережно підштовхніть дитину до повзання, спробуйте переставляти її ручки та ніжки, показуючи, як ними рухати.

4. Хваліть малюка, коли виходить. Похвала від батьків допомагає малюкові робити успіхи.

5. Зачекати. Дитину зовсім не обов'язково "переучувати". Вона сама усьому навчиться з часом, і незабаром взагалі перестане повзати і почне ходити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, повзання, малюка, ходити, наперед, вперед, дитині, простіше, задом наперед, дитина повзає задом, чому дитина повзає задом


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Як повинні виховувати мами і тати своїх дітей? Які корисні навички прищеплювати? І що буде потрібно від самих батьків? Давайте розбиратися.

Ознаки батьків, які виховують успішну дитину

Психологія | 05:00, 29.05.2022

Як повинні виховувати мами і тати своїх дітей? Які корисні навички прищеплювати? І що буде потрібно від самих батьків? Давайте розбиратися.

Дуже часто матері, які намагаються відновити грудне вигодовування, використання соски та бутилочки для годування. Це призводить до подальштх проблем з

До яких проблем з вигодовуванням можуть призвести пустушки?

Дитина | 01:30, 29.05.2022

Дуже часто матері, які намагаються відновити грудне вигодовування, використання соски та бутилочки для годування. Це призводить до подальштх проблем з ГВ.

Вважається, що захворювання ясен є проблемою, з якою стикаються лише дорослі, але малюки так само вразливі до гінгівіту. За даними пародонтологів, біл

Червоні ясна у малюків: причини

Дитина | 00:30, 29.05.2022

Вважається, що захворювання ясен є проблемою, з якою стикаються лише дорослі, але малюки так само вразливі до гінгівіту. За даними пародонтологів, більшість дітей мають певний ступінь гінгівіту.

Дослідження показали, що діти, залишені на піклування бабусь і дідусів, а не няням або вихователям дитячих садків, краще і швидше вчаться говорити. А

Дітям, які ростуть з бабусею і дідусем, дуже пощастило - дослідження

Сімейні справи | 12:00, 28.05.2022

Дослідження показали, що діти, залишені на піклування бабусь і дідусів, а не няням або вихователям дитячих садків, краще і швидше вчаться говорити. А ще вони більш емоційно стабільні.

Скільки в народній творчості є пісень про матір і дитину, скільки існує притч і легенд про особливий зв’язок цих близьких людей! А який образ батька в

Як тато впливає на формування особистості дитини?

Тато | 10:00, 28.05.2022

Скільки в народній творчості є пісень про матір і дитину, скільки існує притч і легенд про особливий зв’язок цих близьких людей! А який образ батька в фольклорі? Він виступає майже чужою людиною, стороннім спостерігачем. Але і його роль у розвитку ди

Сучасному поколінню батьків – важко. Вони бачили у власному дитинстві підхід “дітей повинно бути видно, але не чутно”, і часто природно переймають ті

Цитати, які змусять вас замислитися над методами виховання дітей

Дитина | 08:00, 28.05.2022

Сучасному поколінню батьків – важко. Вони бачили у власному дитинстві підхід “дітей повинно бути видно, але не чутно”, і часто природно переймають ті методи виховання, які застосовували до них. Але чи не були ті методи травматичними для дітей?

У вихованні синів головну роль повинен грати батько. Він не тільки повинен знайти правильні і дієві слова, але і вміти їх донести до своїх дітей, щоб

Слова, які завжди треба говорити своїм синам, навіть якщо вони дорослі

Сімейні справи | 07:00, 28.05.2022

У вихованні синів головну роль повинен грати батько. Він не тільки повинен знайти правильні і дієві слова, але і вміти їх донести до своїх дітей, щоб вони їм допомогли прожити гідне життя.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: