Як правильно вибрати подарунок дитині: 4 несподівані правила

Adoption
Date
  • 230 Переглядів
У кожній дитині, крім інтроверта та екстраверта, можна виявити один із чотирьох основних типів характеру. Це кінестетики, візуали, аудіали та дискрети. Хочу зауважити, що дуже рідко трапляється чистий тип, частіше подвійний, змішаний, у якому переважає якийсь один.

0335_podarki.jpg (69.32 Kb)


Кінестетики. Про таких дітей кажуть, що вони дивляться руками. Що ж робити! Така їхня природа. Не біда, що іграшки недовговічні: розбираючи їх, вони пізнають світ. Маленькі кінестетики не можуть довго дивитися телевізор і найчастіше не люблять театр. Зате люблять возитися, битися та влаштовувати різноманітні змагання.

Дитина-кінестетик нізащо не слухатиме казку перед сном, якщо ви при цьому не гладите або не обіймаєте її. Вона дуже прив'язана до батьків, особливо до мами, довго не злазить із рук і навіть у молодшому шкільному віці любить забиратися до батьків на коліна.
Поява молодшого братика чи сестрички спочатку сприймає трагічно, зате потім самовіддано бере він роль няньки. Дитині-кінестетику краще дарувати м'які іграшки, конструктори, ігри-саморобки і все те, що можна розбирати, м'яти, гнути. А головне - не скупіться на увагу та теплоту.

Дискрети

Зазвичай це діти з неблагополучних сімей з одним із батьків або взагалі без них. Суворість і широкі моралі для дітей-дискретів безглузді і шкідливі. Врятувати від самотності їх може лише відкритість та доброта.

З такими дітьми в жодному разі не можна лукавити, хитрувати, щось приховувати навіть жартома. Так як дискрети не люблять говорити і не визнають рухливих ігор, вивести їх на контакт вкрай складно. Але озброївшись терпінням і вірою, поступово, не поспішаючи, дитину-дискрета можна розкріпачити і позбавити його багатьох комплексів.

Подарунки для дискрету - це один із доказів вашої любові до нього. Даруйте переважно подарунки, що розвивають, і постарайтеся, щоб це були іграшки або ігри, в які можна грати тільки вдвох або втрьох.

Аудіали

Діти-аудіали – це вроджені шпигуни. Вони завжди все знають. Всі секрети та новини їм відразу стають відомими, але це зовсім не означає, що вони спеціально підслуховують. Просто у них слух розвинений набагато краще, ніж у звичайної дитини.

Ну і звичайно ж, на противагу відмінному слуху, малюк часом не має гарного зору, тому погано запам'ятовує правопис і не сильний у малюванні. Поблажливо ставтеся до цього. У кожного є свої плюси та свої мінуси. Зате ваша дитина, якщо ви постараєтеся, може стати визначним музикантом. Для цього ви повинні з найменших років дарувати йому всілякі музичні інструменти.

Це можуть бути сопілки, маленькі іграшкові піаноли або найпростіші клавішні, різні металофони, ксилофони і т.п. Старшій дитині можна дарувати більш серйозні інструменти - гітару, флейту, скрипку. Хороший музичний інструмент плюс досвідчений педагог і з вашого аудіалу обов'язково виросте чудовий музикант.

Візуали

Це діти-недоторки. Ненавидять обійми, поцілунки та сюсюкання, проте охоче поговорять з вами на дорослі теми та на відстані витягнутої руки. Виглядають зазвичай старше своїх років, бо тримаються відокремлено і трохи зарозуміло. Люблять повчати старших та цитувати фрази з телевізора, який вони обожнюють.

Візуал-дитина - вдячний глядач, він запам'ятовує кожну дрібницю з переглянутого фільму чи спектаклю. У нього чудова пам'ять та гарний смак. Він уловлює по обличчю ваші настрої та бажання, але не завжди дає вам зрозуміти це (звичайно ж, у корисливих інтересах). Маленьким візуалам добре дарувати цікаві відеофільми, аксесуари для юного художника та яскраво ілюстровані книги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама та дитина, психолог, дитина, діти, дитяча психологія, діти та батьки, ігри, книги, розвиваючі ігри, розвиток дитини від року до трьох років, психотип, новини, світ, характер, пам'ять, слух, природа, бажання, подарунки


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Згідно з  дослідженнями Університету Бінгемтона, Університету штату Нью-Йорк, раннє вживання анестетиків може зробити підлітків більш сприйнятливими д

Вчені: Вплив анестетиків у підлітків може спричинити розлади, пов’язані з вживанням алкоголю

Дитина | 09:00, 06.08.2022

Згідно з дослідженнями Університету Бінгемтона, Університету штату Нью-Йорк, раннє вживання анестетиків може зробити підлітків більш сприйнятливими до розвитку розладу вживання алкоголю.

Парвовірусна інфекція – поширена і дуже заразна дитяча хвороба. Її іноді називають хворобою, пов’язаною з ураженням щік через характерний висип на обл

Парвовірусна інфекція у дитини: причини, симптоми

Хвороби | 08:30, 06.08.2022

Парвовірусна інфекція – поширена і дуже заразна дитяча хвороба. Її іноді називають хворобою, пов’язаною з ураженням щік через характерний висип на обличчі, який розвивається. Парвовірусна інфекція також відома як п’ята хвороба, оскільки історично вон

Існують значні ризики затримки вакцинації вашої дитини. Наполегливо рекомендуємо всім немовлятам робити щеплення за графіком імунізації, опублікованим

Які ризики затримки вакцинації, поки дитина трохи не підросте?

Щеплення | 01:30, 06.08.2022

Існують значні ризики затримки вакцинації вашої дитини. Наполегливо рекомендуємо всім немовлятам робити щеплення за графіком імунізації, опублікованим МОЗ.

Дослідники показують, що хлопчики, які демонструють неуважність і гіперактивність у віці 10 років, мають вищий ризик черепно-мозкових травм (ЧМТ) у пі

Хлопчики з неуважністю-гіперактивністю стикаються з підвищеним ризиком черепно-мозкових травм

Дитина | 23:00, 05.08.2022

Дослідники показують, що хлопчики, які демонструють неуважність і гіперактивність у віці 10 років, мають вищий ризик черепно-мозкових травм (ЧМТ) у підлітковому та дорослому віці. Лікування для зменшення цієї поведінки може знизити ризик ЧМТ.

Згідно з новими дослідженнями Університет Британської Колумбії (UBC), акцентування уваги на іграх, практичному навчанні та допомозі учнів один одному

Вчені: Акцент на соціальні ігри в дитячому садку покращує навчання, зменшує виснаження вчителів

Дитина | 09:00, 05.08.2022

Згідно з новими дослідженнями Університет Британської Колумбії (UBC), акцентування уваги на іграх, практичному навчанні та допомозі учнів один одному в дитячому садку покращує академічні результати, самоконтроль і регуляцію уваги.

Вже протягом перших трьох місяців температура тіла малюка поступово наближається до норми у дорослих. Під пахвами в цьому віці температурна норма може

Норма температури у дітей до 1 року

Дитина | 07:00, 05.08.2022

Вже протягом перших трьох місяців температура тіла малюка поступово наближається до норми у дорослих. Під пахвами в цьому віці температурна норма може коливатися від 36,5 до 36,9 градусів. Незначне підвищення температури може бути в вечірні години пі

Менструація зазвичай починається приблизно у 12 років, але місячні можливі вже у 8 років. Ось чому важливо обговорити цю тему на ранньому етапі. Менст

Як підготувати дитину до менструації?

Дитина | 17:00, 04.08.2022

Менструація зазвичай починається приблизно у 12 років, але місячні можливі вже у 8 років. Ось чому важливо обговорити цю тему на ранньому етапі. Менструація, однак, може бути незручною темою для пояснення. Тож як найкраще підготувати дитину?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: