5 помилок, які роблять усі батьки та псують здоров'я малюку

Adoption
Date
  • 772 Переглядів
Перші три роки життя дитини дуже важливі. У цей період закладається фундамент здоров'я малюка. Щоб уникнути майбутніх проблем із здоров'ям, потрібно правильно його розвивати.

3255_reb-nachp-plas.jpg (23.27 Kb)


Дитячі масажисти кажуть, що майже всі батьки роблять ці помилки. Потім вони не розуміють, чому дитина має проблеми з м'язами, зі спиною і ногами. Що батьки роблять неправильно?

1.Не дають малюкові повзати
Зараз є ходунки і багато дітей пропускають повзання. Або батьки не дають їм повзати, бо на підлозі холодно і брудно. Повзання зміцнює м'язи рук, ніг, спини, преса дитини. Воно готує його тіло до вертикальної ходьби.

2. Розвивають мозок, а не тіло
Любов батьків до раннього розвитку призводить до того, що дитина більше часу проводить нерухомо. Але до трьох років активніше має розвиватися рухова діяльність. Якщо дитина знає 5 іноземних мов у три роки, але рідко бігає на майданчику – це позначиться на її здоров'ї.

3. Намагаються прискорити розвиток дитини
А моя дитина сидить за 5 місяців! А моя дитина ходить за 9 місяців! Мами хвалиться один перед одним і намагаються прискорити розвиток дитини. Садять, обкладаючи подушками, ставлять у ліжечку, коли малюк не стоїть, ведуть за ручку, хоча він сам не робить спроб ходьби. Дитина навчається щось робити, коли їй дозволяє фізіологія, не треба бігти попереду природного розвитку.

4. Підкладають подушку малюкам
До трьох років у дитини формується хребет. Сон на подушці допомагає сформувати ці згини неправильно. Малюкові подушка зовсім не потрібна. Але йому потрібний хороший матрац.

5. Ігнорують рекомендації лікаря
Якщо педіатр помітив патології розвитку та відправляє дитину до вузького фахівця, не потрібно ігнорувати її рекомендації. Людина з медичною освітою краще бачить, коли щось іде не так і вона може замінити щось раніше, ніж це зроблять батьки. Тож не слухайте сусідку чи бабусю, яка виростила двох дітей та «знає, як краще».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: здоров'я, дитяче здоров'я, розвиток дитини, від року до трьох років, помилки батьків, від 0 до року, помилки у вихованні дітей


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Поставити точний діагноз, визначити винуватця неприємностей і вибрати тактику лікування може тільки лікар-алерголог. Обстеження зазвичай включає шкірн

Як діагностувати алергію у дитини?

Алергія | 07:30, 30.11.2023

Поставити точний діагноз, визначити винуватця неприємностей і вибрати тактику лікування може тільки лікар-алерголог. Обстеження зазвичай включає шкірні проби або аналіз крові на визначення алергеноспецифічних імуноглобулінів Е - IgE. Конкретний метод

Мікробіота кишківника новонародженого визначається компонентами грудного молока матері, однак після введення першого прикорму розвивається власна мікр

Перша їжа дитини визначає її імунітет на все життя: дослідження

Дитяче харчування | 08:20, 29.11.2023

Мікробіота кишківника новонародженого визначається компонентами грудного молока матері, однак після введення першого прикорму розвивається власна мікрофлора. Французькі вчені з Інституту Пастера виявили, що імунна відповідь формується при введенні в

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

Як дитячий організм реагує на стакан газованої води?

Дитяче харчування | 07:30, 29.11.2023

У перші 10 хвилин цукор виробляє потужний удар по організму. Завдяки вуглекислому газу розчинений у воді цукор миттєво надходить у кров і печінку.

9 причин, чому дитина не хоче їсти

Дитяче харчування | 00:30, 29.11.2023

"Ложечку за маму, ложечку за тата ... З'їж кашку, а то не виростеш ... Якщо не їстимеш, мультик не дивитимешся ..." Умовляннями, погрозами, хитрощами, з піснями і танцями батьки намагаються нагодувати своїх малоїжок.

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворюван

Як допомогти дитині почати говорити: поради психолога

Розвиток дитини | 02:00, 27.11.2023

Діти повинні навчитися говорити до 3 років. Якщо у малюка затримка мовлення, то слід звертатися до фахівців. Ваду можуть викликати психічні захворювання чи аутизм.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: