Як допомогти дитині не відволікатися під час дистанційного навчання

Adoption
Date
  • 272 Переглядів
Вчитися вдома, як і працювати, з одного боку - зручно, з іншого - є маса відволікаючих моментів.

4604_distanciine.jpg (38.26 Kb)

Поки світ переживає пандемію, дітям раз у раз доводиться вчитися дистанційно. Але цей час не можна сприймати як канікули, тому що такий стан справ може затягнутися, а навчальний процес не чекає.

У той же час дітям важко зосередитися на навчанні, присвячувати йому кілька годин в день, коли контроль мінімальний, а відволікаючих моментів багато.

Як допомогти дитині зосередитися на заняттях?

1. Підтримуйте контакт з дитиною, розмовляйте

Школа - це не тільки заняття, але і соціалізація. Втрачаючи її, дитина може впадати в апатію і тривожність. Батькам потрібно поставитися до цього з розумінням. Іноді дитині буде потрібно просто полежати і відпочити, бо грань між навчанням і відпочинком стерлася, будинок перестав сприйматися як місце для розслаблення.

2. Дотримуйтеся розпорядку дня

Якщо пускати день на самоплив, то навчання постійно буде відкладатись. Для неї повинні бути виділені обов'язкові години, як і для спорту, відпочинку, спілкування з друзями. Заняття не повинні займати весь вільний час школяра.

3. Тримайте себе і дитину в ресурсі

Для цього ресурс потрібно поповнювати: змінювати види активності, дивитися навчальні відео замість читання книжок, слухати музику, дивитися кіно, займатися домашніми справами, спортом, іграми для всієї родини.

4. Тримайте зв'язок з учителями

Для педагогів нинішня ситуація теж нова і незвична, їм теж важко працювати з дітьми дистанційно. Постарайтеся вникнути в те, як проходить процес навчання, і дати вчителю зворотний зв'язок, щоб він міг поліпшити свою роботу.

5. Обладнайте місце для навчання

Продуктивність уроку зведеться до нуля, якщо дитина буде дивитися його онлайн, сидячи в піжамі у власному ліжку. Домовтеся, що до початку занять потрібно готуватися, як до звичайної школи: поснідати, зробити все гігієнічні процедури, переодягнутися, розім'ятися - і тоді приступати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: навчання, школяр, навчання онлайн, шкільне навантаження, школярі, дистанційне навчання, навчання вдома, дитина і школа, як допомогти школяру, місце навчання, дитина, школа, карантин, поради


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У ранньому віці ваша дитина буде швидко вчитися, і більша частина цього навчання досягається через гру.

Ігри для когнітивного розвитку в ранньому дитинстві

Дитина | 08:30, 27.06.2022

У ранньому віці ваша дитина буде швидко вчитися, і більша частина цього навчання досягається через гру.

У грудному віці нерідко причиною постійного плачу є коліки.

Чому дитина постійно плаче і вередує

Дитина | 08:00, 27.06.2022

У грудному віці нерідко причиною постійного плачу є коліки.

Кожен раз, коли дитина скаржиться на проблеми з самопочуттям, батьків охоплює внутрішня тривога. Не виключення, коли у дитини болять коліна. Чому малю

Чому в дитини часто болять коліна?

Дитина | 07:00, 27.06.2022

Кожен раз, коли дитина скаржиться на проблеми з самопочуттям, батьків охоплює внутрішня тривога. Не виключення, коли у дитини болять коліна. Чому малюк може часто скаржитись на такий симптом?

Жуйка підвищує слиновиділення. Слина видаляє із зубів залишки їжі, що захищає від розмноження шкідливих бактерій і утворення нальоту.

З якого віку дітям можна давати жуйку?

Дитина | 05:00, 27.06.2022

Жуйка підвищує слиновиділення. Слина видаляє із зубів залишки їжі, що захищає від розмноження шкідливих бактерій і утворення нальоту.

Емоційна невпевненість у підлітковому віці є нормальною і часто спричинена поєднанням гормональних змін, соціального тиску та середовища, в якому рост

Факти про підліткову невпевненість

Дитина | 01:30, 27.06.2022

Емоційна невпевненість у підлітковому віці є нормальною і часто спричинена поєднанням гормональних змін, соціального тиску та середовища, в якому росте дитина. Батьки можуть допомогти, усвідомлюючи та приймаючи емоційні потрясіння, які переживають ба

Метод навчання принципам доброго характеру для кожної людини різний. Дитина може займатися наукою, музикою чи письмом, залежно від рівня її інтересів.

Чи розвиває гарний характер участь у командних видах спорту?

Дитина | 00:30, 27.06.2022

Метод навчання принципам доброго характеру для кожної людини різний. Дитина може займатися наукою, музикою чи письмом, залежно від рівня її інтересів. Кожен з цих предметів дає можливість навчитися наполегливості, відданості та дисципліни, але, можли

Батьки малюків мають багато причин для хвилювання.Досить часто ще одним занепокоєнням є зовнішність їх малюка. Коли малюки переходять у дитинство і вс

Чому в дитини не росте волосся?

Дитина | 23:00, 26.06.2022

Батьки малюків мають багато причин для хвилювання.Досить часто ще одним занепокоєнням є зовнішність їх малюка. Коли малюки переходять у дитинство і все ще мають дуже тонке волосся, з яким вони з’явилися у світ, батьки часто хвилюються. У більшості ви

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: