Готовність дитини до дитячого садка - як це визначити?

Adoption
Date
  • 775 Переглядів
Готовність дитини до дитячого садка - як це визначити?
Багатьох батьків, які замислюються про те, щоб почати водити дитину в дитячий сад досить сильно хвилює питання про те, чи готовий їх малюк до дитячого садка.

7592_unnamed_3.jpg (73.59 Kb)


Як же, насправді, визначити, чи готова дитина до дитячого садка?

По-перше, батьки можуть почати планувати похід малюка в дитячий сад тільки після того, як він навчитися добре розмовляти, для того, щоб вміти донести свої потреби і переживання до дорослих. В такому випадку, дитинe буде розуміти не тільки мама, але також і вихователь у дитячому садку.

По-друге, якщо Ваш малюк дуже любить спілкуватися і грати з іншими дітками, то його варто віддати в дитячий сад.

По-третє, до того, як вести дитину в дошкільний заклад необхідно навчити її їсти ложкою, користуватися краном з водою, ходити на горщик і одягатися з незначною допомогою. Ці навички дуже важливі в дитячому саду, оскільки діток в групі більше двадцяти, а вихователь або нянечка всього одна.

По-четверте, дитину можна віддати в дитячий сад тільки в тому випадку, якщо її меню вже досить різноманітне і в раціон вже давно введені різні кашки, супи, молочні, м'ясні та рибні страви.

По-п'яте, дитині буде однозначно складно в дитячому саду, якщо вона не може всидіти на місці, хоча б 15 хвилин, а також не любить слухати чи робити щось своїми руками.

По-шосте, Ваш малюк готовий до дитячого саду, якщо він вже досить самостійний і може якийсь час побути без уваги дорослих, самостійно себе зайняти і розважити.

По-сьоме, дитини можна пробувати водити в дитячий сад в тому випадку, якщо вона в змозі досить довгий час залишатися без батьків.

Також перед походом в дитячий сад дуже важливо адекватно оцінити стан здоров'я дитини на предмет того, чи немає відхилень в роботі нервової системи, а також, чи немає інших протипоказань за станом здоров'я.

Крім цього, дитина не зможе нормально відвідувати дитячий сад в тому випадку, якщо у нього є харчова алергія або є проблеми із зором або слухом.

Саме тому, приймаючи рішення віддавати дитину в дитячий сад, необхідно, в першу чергу, оцінити її готовність до цієї події, виходячи з перерахованих вище пунктів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: готовність дитини, до дитячого садка, як це визначити, дитина, малюк, дошкільня, поради, розмовляти, їсти ложкою, кашки, супи, молочні, м'ясні та рибні страви, психологія, здорова дитина, проблеми


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Часом, вимовляючи якусь фразу, ми навіть не замислюємося, які наслідки можуть мати наші слова, особливо якщо йдеться про дітей.

Фрази батьків, які травмують дитину

Дитина | 14:00, 19.01.2022

Часом, вимовляючи якусь фразу, ми навіть не замислюємося, які наслідки можуть мати наші слова, особливо якщо йдеться про дітей.

не рідко бувають ситуації в сім'ях, що як тільки дитина переступила поріг дитячого садка, вона починає часто хворіти. Низка нескінченних лікарняних у

Що робити, якщо дитина в дитсадку часто хворіє?

Дошкільнята | 10:00, 19.01.2022

не рідко бувають ситуації в сім'ях, що як тільки дитина переступила поріг дитячого садка, вона починає часто хворіти. Низка нескінченних лікарняних у мами, яка тільки вийшла на роботу, додають хвилювань усій родині (і начальству! теж). Що ж робити?

Є чимало ситуацій, де питання про вроджені фактори є дуже актуальним. Дякуємо науці: сьогодні вже для кожного з нас доступні дослідження, які, зробивш

Прийомні діти: небезпека вроджених факторів

Дитина | 09:00, 19.01.2022

Є чимало ситуацій, де питання про вроджені фактори є дуже актуальним. Дякуємо науці: сьогодні вже для кожного з нас доступні дослідження, які, зробивши генетичний аналіз вашої крові, заздалегідь попередять вас про ризик тих чи інших небезпечних захво

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику

Статистика: Що роблять діти, поки дорослі зайняті

Сімейні справи | 08:00, 19.01.2022

Фахівці з Common Sense Media опитали майже 3 000 дітей, аби вияснити, чим полюбляють займатися діти. Виявилося, що 70% з них кожен день слухали музику, більше половини щодня дивилися телевізор, а 45% використовували соціальні мережі.

Як показують дослідження вчених, розвиток дитини без іграшок проходить не тільки набагато швидше, але і краще. Особливо іграшки погано впливають на ро

Іграшки заважають дитині розвиватися

Розвиток дитини | 07:00, 19.01.2022

Як показують дослідження вчених, розвиток дитини без іграшок проходить не тільки набагато швидше, але і краще. Особливо іграшки погано впливають на розвиток дівчаток. Сьогодні ми вирішили розібратися, чому це так.

Карати дитину фізичними методами заборонено, але дітлахи не завжди засвоюють інформацію, видану батьками словесно. Як тоді бути у таких ситуаціях? Роз

Комаровський розповів, як правильно карати дитину

Виховання | 05:00, 19.01.2022

Карати дитину фізичними методами заборонено, але дітлахи не завжди засвоюють інформацію, видану батьками словесно. Як тоді бути у таких ситуаціях? Розповість доктор Комаровський.

Сьогодні ми пропонуємо взяти на замітку ось цей список, який пояснять вам, чого чекати, якщо ви чекаєте на двійню.

Що на вас чекає, якщо ви чекаєте на двійню?

Вагітність та пологи | 01:30, 19.01.2022

Сьогодні ми пропонуємо взяти на замітку ось цей список, який пояснять вам, чого чекати, якщо ви чекаєте на двійню.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: