На який вид танцю записати доньку?

Adoption
Date
  • 1519 Переглядів
Чи знаєте ви, що танці розвивають організм дитини? Зміцнюють імунітет, формують правильну поставу, також танці розвивають артистизм у дитни та самовпевненість.
9628_tanci.jpg (29.43 Kb)

Типи танців, які можете обрати для доньки:

Танець живота. Напевно, кращого для жіночого здоров'я поки нічого не придумали. Цей танець корисний в будь-якому віці. Починати можна вже з трьох-п'яти років.

Латиноамериканські танці. Ча-ча-ча, джайв, румба, самба та інші танці «пристрасті» вимагають певного прояву почуттів. Само собою, в молодшому віці дівчинка цим танцем не проникне. На них краще почати ходити з шістнадцяти років.

Бальні танці. Танго, фокстрот, вальс тощо. Звичайно ж, бальні танці - найпопулярніші і модні в усі часи. Для дівчинки це - можливість навчитися дуже багатьом речам відразу - починаючи від постави, гнучкості та граціозності, закінчуючи вмінням «подати» себе. На бальні танці дітей приводять з чотирьох-п'яти років.

Народні танці. Полька, циганські, джига і гопак, шотландські та ін. Залежно від складності танцю, дітей приводять з п'яти-семи років.

Сучасні танці. До них можна віднести тектонік, крамп, хаус, брейк-данс, модерн, поппінг тощо. Починати можна з десяти-одинадцяти років.

Балет. Скоріш мистецтво, ніж просто танець. Вимагає витривалості, сили волі і характеру. Формує витонченість, граціозність, фізичну і розумову гнучкість. Привести дочку на балет можна вже в чотири роки. Але необхідний для хореографії розвиток тіла і концентрації досягається тільки до шести-семи років. Слід з великою обережністю приводити своїх крихіток на балет: пам'ятайте про важкі фізичні навантаження, розхитування суглобів та інше.

Хіп-хоп Вельми енергійний спортивний вид танцю. Тут немає строгих законів і сентиментальності, але зате є самовпевненість, упертість і своя акторська атмосфера. На заняття дитину можна приводити вже з п'яти-шести років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, дівчатка, Танці, розвиток дитини


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У ранньому віці ваша дитина буде швидко вчитися, і більша частина цього навчання досягається через гру.

Ігри для когнітивного розвитку в ранньому дитинстві

Дитина | 08:30, 27.06.2022

У ранньому віці ваша дитина буде швидко вчитися, і більша частина цього навчання досягається через гру.

У грудному віці нерідко причиною постійного плачу є коліки.

Чому дитина постійно плаче і вередує

Дитина | 08:00, 27.06.2022

У грудному віці нерідко причиною постійного плачу є коліки.

Кожен раз, коли дитина скаржиться на проблеми з самопочуттям, батьків охоплює внутрішня тривога. Не виключення, коли у дитини болять коліна. Чому малю

Чому в дитини часто болять коліна?

Дитина | 07:00, 27.06.2022

Кожен раз, коли дитина скаржиться на проблеми з самопочуттям, батьків охоплює внутрішня тривога. Не виключення, коли у дитини болять коліна. Чому малюк може часто скаржитись на такий симптом?

Жуйка підвищує слиновиділення. Слина видаляє із зубів залишки їжі, що захищає від розмноження шкідливих бактерій і утворення нальоту.

З якого віку дітям можна давати жуйку?

Дитина | 05:00, 27.06.2022

Жуйка підвищує слиновиділення. Слина видаляє із зубів залишки їжі, що захищає від розмноження шкідливих бактерій і утворення нальоту.

Емоційна невпевненість у підлітковому віці є нормальною і часто спричинена поєднанням гормональних змін, соціального тиску та середовища, в якому рост

Факти про підліткову невпевненість

Дитина | 01:30, 27.06.2022

Емоційна невпевненість у підлітковому віці є нормальною і часто спричинена поєднанням гормональних змін, соціального тиску та середовища, в якому росте дитина. Батьки можуть допомогти, усвідомлюючи та приймаючи емоційні потрясіння, які переживають ба

Метод навчання принципам доброго характеру для кожної людини різний. Дитина може займатися наукою, музикою чи письмом, залежно від рівня її інтересів.

Чи розвиває гарний характер участь у командних видах спорту?

Дитина | 00:30, 27.06.2022

Метод навчання принципам доброго характеру для кожної людини різний. Дитина може займатися наукою, музикою чи письмом, залежно від рівня її інтересів. Кожен з цих предметів дає можливість навчитися наполегливості, відданості та дисципліни, але, можли

Батьки малюків мають багато причин для хвилювання.Досить часто ще одним занепокоєнням є зовнішність їх малюка. Коли малюки переходять у дитинство і вс

Чому в дитини не росте волосся?

Дитина | 23:00, 26.06.2022

Батьки малюків мають багато причин для хвилювання.Досить часто ще одним занепокоєнням є зовнішність їх малюка. Коли малюки переходять у дитинство і все ще мають дуже тонке волосся, з яким вони з’явилися у світ, батьки часто хвилюються. У більшості ви

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: